Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Zmiany w grze - 21.11.2017 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 21.11.2017 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 13.11.2017 o 14:51

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po co komu te zmiany ? Bez tego też gra się świetnie Niby wiele włożonej pracy a realnych efektów brak, szkoda :/

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    System głosowania na Rynku Gildii został wdrożony do gry. Aktywacja nastąpi za jakiś czas, po przeprowadzeniu wewnętrznych testów.
    Eeee? Testy to chyba były już na serwerze testowym, ileż można testować
    Miałem nadzieję na
    Przycisk przesuwający na górę kolejki
    ale to chyba za wczesnie

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam

    Proponuje by nadchodząca aktualizacja przywróciła dwa miejsca budowlane poniżej kopalni złota w sektorze S9. Obecnie po zmianach każdy gracz utracił możliwość umieszczenia w tym miejscu budynków.


  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Penelopo - wytłumacz mi proszę sens informacji ze strony głównej "kategoria wydarzenia w sklepie zostanie na swoim miejscu", skoro " Informacje na temat dyń, zadań, premii i osiągnięć znajdziecie w Pamiętniku Dewelopera.", a tam jak wół jest napisane "•Halloweenowa kategoria w sklepie zostanie deaktywowana. Dynie nie będą już widoczne w magazynie.". Ja tego nie ogarniam.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    "Aktualizacja: Wydarzenie Halloween zostanie dezaktywowane jutro, 14 listopada o 1:00, czasu polskiego.
    Jutro o godzinie 9:00, czasu polskiego wydarzenie Halloween wejdzie w fazę zakończenia. Główne mechanizmy zostaną wyłączone, ale kategoria wydarzenia w sklepie zostanie na swoim miejscu."
    to w końcu o której: o 1 w nocy czy o 9 rano?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nazwa przygody "Najazd Wikingów" została zmieniona w celu odróżnienia jej od przygody "Najazd Wikingów".

    No ubawiłem się do łez, Proszę już nie męczcie mnie darmowym rozbawianiem, bo to już podpada pod znęcanie się. Wybitni intelektualiści programistyki stosowanej głowili się, co zrobić, aby umotywować potrzebę zatrudnienia i po długich rozmyślaniach wpadli na oryginalny pomysł. Ale dlaczego tylko jedną przygodę? Można tak przecież zmienić nazwy wszystkich przygód, aby odróżniały się od tych przygód (sic!). Skieruję chyba maila, aby dać im premie, za tak ciężką i ogromnie twórczą pracę. No bo przecież ikonę jedną też zmienili, na którą to zmianę gracze czekali z niecierpliwością od 5 lat! Pisząc, nawet do rządu w tej sprawie!
    Taaak, mogę zdecydowanie powiedzieć, że to działania pod kryptonimem "dobra zmiana", cokolwiek to znaczy.

    A tak nawiasem, chwalenie się (bo tak trzeba to nazwać) takim zmianami, jest po prostu, żenua.
    Ostatnio edytowane przez emerytdarek ; 14.11.2017 o 09:08 Powód: przemyślenie empiryczne

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez maksio39 Zobacz posta
    "Aktualizacja: Wydarzenie Halloween zostanie dezaktywowane jutro, 14 listopada o 1:00, czasu polskiego.
    Jutro o godzinie 9:00, czasu polskiego wydarzenie Halloween wejdzie w fazę zakończenia. Główne mechanizmy zostaną wyłączone, ale kategoria wydarzenia w sklepie zostanie na swoim miejscu."
    to w końcu o której: o 1 w nocy czy o 9 rano?
    Mi to się wydaje że oni z edytowali poprzedni news o I fazie zakańczania ale na tyle nieudolnie że teraz zrobił sie taki misz masz, że nie wiadomo o cho chodzi

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No dobra, a pytanie w takim razie co z cmentarzami. Bo jak stały tak stoją. ?

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podejrzewam że zostaną usunięte tak jak i rok temu, może wraz z nadchodzącą aktualizacją.
    Bo wątpię aby dali możliwość ich zostawienia, nawet wyczerpanych, bo za rok każdy by sobie je wskrzesił i produkował dynie 2x wydajniej.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.