Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Zmiany w grze - 21.11.2017 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Hor4cy
    Ciekawe kto zrobił z siebie większe pośmiewisko - emerytdarek czy ten kto jest autorem tekstu:
    Nazwa przygody "Najazd Wikingów" została zmieniona w celu odróżnienia jej od przygody "Najazd Wikingów".
    Dopiero później zmienionego na:
    Nazwa przygody "Najazd Wikingów" została zmieniona w celu odróżnienia jej od przygody (wyprawy) "Najazd Wikingów".

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Po ostatniej aktualizacji wogóle nie mogę grać co mam zrobić żeby mi otworzyło grę miałem wysoki LVL o co chodzi a nie chcę zakończyć bo mi się podoba gra

    Po ostatniej aktualizacji wogóle nie mogę grać co mam zrobić żeby mi otworzyło grę miałem wysoki LVL o co chodzi a nie chcę zakończyć bo mi się podoba gra
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.03.2020 o 16:08 Powód: połączenie postów

  3. #23
    awajac
    W kilku punktach czytamy, że coś zostało "dostosowane". Moje pytanie brzmi do czego zostało dostosowane? Do rzeczywistości, do rozmiaru ekranu szefa, do wzroku Helgi z księgowości, do czego?

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po co ta dyskusja o dyskusji?

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    że jakiś geniusz tłumaczenia, wprowadzając drugą taką samą nazwę nie wpadł na to że jest to idiotyczne.
    Raczej ten kto dostał to do tłumaczenia nie był świadomy, że taka nazwa już istnieje. I nikt tego nie sprawdził po tłumaczeniu.

  6. #26
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    Raczej ten kto dostał to do tłumaczenia nie był świadomy, że taka nazwa już istnieje. I nikt tego nie sprawdził po tłumaczeniu.
    to potwierdza że BB nie grają w tą grę , śmiać się czy płakać ?

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    to potwierdza że BB nie grają w tą grę , śmiać się czy płakać ?
    Niekoniecznie, nie wiadomo kto to tłumaczył.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po aktualizacji nie chce się załadować strona.....

  9. #29
    Mikusia22
    Ja też nie mogę się zalogować.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To się robi już żałosne, ludzie chcą sobie spokojnie pograć to jakieś aktualizacje robią, gdzie później nie da się w ogóle zalogować. 100 kleju poszło się.... nie powiem co za codzienne logowanie, zadanie gildii tak samo.... śmiech na sali....

    Aktualizacja zakończona - hahahah a zalogować się dalej nie można - brawo brawo....
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.03.2020 o 16:09 Powód: połączenie postów

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.