Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz że przydały by się zmiany dotyczące wysyłania wojsk na przygodę?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 57.58%
  • Opcja z wątku 1

    17 51.52%
  • Opcja z wątku 2

    18 54.55%
  • Opcja z wątku 3

    4 12.12%
  • Inna opcja

    2 6.06%
  • Nic bym nie zmienił/a

    2 6.06%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wysyłanie generałów na przygodę, sortowanie i ukrywanie.

  1. #1
    Jagiel86

    Wysyłanie generałów na przygodę, sortowanie i ukrywanie. Ankieta

    Myślę że są osoby które posiadają momentami "za dużą" ilość generałów.
    Przykładowo ja nastawiam się często na jedną przygodę podczas eventu i nie tylko,
    po załadowaniu wojsk poszczególnym generałom (do 20 generałów) klikam "Wyślij armię" a tu
    lista zawsze losowo ułożona (co wprawia o ból głowy) ponad 40 a możliwie ponad 60 generałów
    z których musimy czasem wybrać tylko 5 szt np. do "Bagienna Wiedźma".
    Wracając do owej listy, w oknie widocznych jest 6 generałów, dlaczego tylko u czterech widać ilość przydzielonych jednostek?

    Podsumowując:

    Po kliknięciu "Wyślij armię" widzimy okno z wszystkimi dostępnymi generałami,
    i tu przydałyby się zmiany:

    1.Wystarczyłoby wydłużyć listę o kilka pikseli tak aby przydzielone jednostki były widoczne u wszystkich
    sześciu generałów.

    2. Lista wysyłania jednostek mogłaby być posortowana na wzór Menu gwiazdy gdzie każdy nazywając generałów
    jest w stanie ustawić wszystkich według własnych potrzeb, gdyż po wprowadzeniu
    "drzewka umiejętności generałów" nie każdy Msw, Major itd. jest taki sam.

    3. Sprawa "za dużej" ilości generałów jest do rozwiązania, wystarczyłoby dodać u każdego generała
    albo w menu aktywności generała albo w ogólnym widoku w Menu gwiazdy jakiegoś przycisku "Uśpienie"
    które blokowałoby możliwość wysłania a wręcz nie wyświetlałoby go na liście generałów możliwych do wysłania.

    Myślę że to uszczęśliwiłoby kilkuset graczy korzystających z gry na urządzeniach mobilnych i nie tylko.

    Proszę o komentarze i pomysły w usprawnieniu tego co poruszam w poście.
    Ostatnio edytowane przez Jagiel86 ; 05.11.2017 o 04:50

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem minimalistą
    Pierwsze dwa punkty znakomicie by ułatwiły zabawę i na moje potrzeby wystarczające.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pomysł dobry, ale dodaj ankietę to zagłosujemy

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Jestem za nowymi zakładkami w gwieździe na rozróżnienie specjalistów: generałowie, odkrywcy, geolodzy, PvP, bo teraz czasami kliknę w marszałka, a chciałem w odkrywcę... :/

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jagiel86 Zobacz posta
    Myślę że są osoby które posiadają momentami "za dużą" ilość generałów.
    Po kliknięciu "Wyślij armię" widzimy okno z wszystkimi dostępnymi generałami,
    i tu przydałyby się zmiany:

    1.Wystarczyłoby wydłużyć listę o kilka pikseli tak aby przydzielone jednostki były widoczne u wszystkich
    sześciu generałów.

    2. Lista wysyłania jednostek mogłaby być posortowana na wzór Menu gwiazdy gdzie każdy nazywając generałów
    jest w stanie ustawić wszystkich według własnych potrzeb, gdyż po wprowadzeniu
    "drzewka umiejętności generałów" nie każdy Msw, Major itd. jest taki sam.

    3. Sprawa "za dużej" ilości generałów jest do rozwiązania, wystarczyłoby dodać u każdego generała
    albo w menu aktywności generała albo w ogólnym widoku w Menu gwiazdy jakiegoś przycisku "Uśpienie"
    które blokowałoby możliwość wysłania a wręcz nie wyświetlałoby go na liście generałów możliwych do wysłania.
    Z w/w opcji nr 2 jest najbardziej realna ze względów - jak mniemam - technicznych. Musimy uwzględniać technicznie najprostsze rozwiązanie, które można wprowadzić jedną aktualizacją. W ramach opcji nr 2 wystarczyłoby stworzenie dodatkowych zakładek w menu gwieździe pn. "Generałowie", "Odkrywcy", "Geolodzy", "PvP", bo w tej chwili to jest galimatias. Uważam, że takie posortowanie generałów, odkrywców, geologów i pvp rozwiązuje problem, o którym autor pisze, toteż popieram pomysł, głosuję za, ale z propozycją poprawek i nowelizacji.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jagiel86 Zobacz posta

    3. Sprawa "za dużej" ilości generałów jest do rozwiązania, wystarczyłoby dodać u każdego generała
    albo w menu aktywności generała albo w ogólnym widoku w Menu gwiazdy jakiegoś przycisku "Uśpienie"
    które blokowałoby możliwość wysłania a wręcz nie wyświetlałoby go na liście generałów możliwych do wysłania.

    Myślę że to uszczęśliwiłoby kilkuset graczy korzystających z gry na urządzeniach mobilnych i nie tylko.

    .
    jestem za a nawet wiecej

    w gwiezdzie powinien byc smietnik w ktorym umieszczamy wszystkie artykuly z ktorych nie korzystamy aktualnie,,, genki, przygody i inne badziwy, tak zeby nie wyswietlaly sie nam na pierwszej stronie gwiazdy

  8. #8
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za opcja 1 i 2 , tylko co na to nasze BB ...

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Robalus Zobacz posta
    Jestem za opcja 1 i 2 , tylko co na to nasze BB ...
    Pożyjemy, zobaczymy.

    Najpierw pomysł musi osiągnąć odpowiednią (40) ilość głosów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że w ciągu ostatnich miesięcy nie udało się zebrać wymaganej ilości głosów za, by można było przekazać pomysł developerom - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.