Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Cmentarze dyń

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tomtoma12 Zobacz posta
    wszystko jest napisane " w pierwszej fazie....", "w drugiej fazie...." nie można wprost? np: od 9 do 14.11 cmentarze działają/ nie działają, w tym okresie można/nie można doładowywać.
    Zawsze możesz sprawdzić dokładne daty: tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    BB zrozum że czytanie po raz 100 pamiętnika dewelopera nie da mi 100% odpowiedzi na pytania
    -czy cmentarze można zasilać dopałkami w terminie 9-14.11
    -czy można sprzedawać dopałki w terminie 9-14.11
    -czy:cytuję "Możesz użyć premii „Wrzask Zjawy”, aby uzyskać więcej dyń przed fazą zakończenia. Nie będziesz w stanie używać tych premii po dezaktywacji zdarzenia." znaczy że mogę jej użyć tylko "PRZED FAZĄ ZAKOŃCZENIA" tzn przed 9.11, czy również w pierwszej fazie czyli 9-14.11
    bo odpowiedzi na te pytania albo niema, albo są niejednoznaczne i muszę polegać wyłącznie na swojej interpretacji.
    Jednocześnie chciałem zauważyć że udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytania zajęło by mniej czasy niż ciągłe "Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj!", "Zawsze możesz sprawdzić dokładne daty: tutaj."

    trochę się rozpisałem. dziękuję za poświęcony czas.

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    -czy cmentarze można zasilać dopałkami w terminie 9-14.11
    -czy można sprzedawać dopałki w terminie 9-14.11
    Możesz. Ale dopałki w tym terminie dropić już nie będą, więc trzeba je mieć wcześniej zasilone albo odpowiednią ilość dopałek w gwieździe

    Przy trzecim na logikę niby też w tym terminie powinno się móc używać skowytów, ale czy tak będzie to się okaże

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    że dopałek nie będzie w dropach to wiem bo to jasno wynika z pamiętnika, co do postawionych pytań to moja interpretacja jest taka sama jak Twoja. ale żeby się upewnić zadaję konkretne pytanie na które chciałem uzyskać konkretną odpowiedź "tak" lub "nie" od osób najbardziej kompetentnych czyli od BB
    sama powiedz, co jest prostsze, łatwiejsze, mniej czasochłonne- odpowiedź na zadane konkretne pytanie typu "tak" lub "nie" czy

    "Zawsze możesz sprawdzić dokładne daty: tutaj."

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2017
    Posty
    21
    Serwer
    Czarci Gaj
    PS. daty i godziny znam, są w pamiętniku dewelopera )

    Pozdrawiam.
    tomtoma12
    Ostatnio edytowane przez tomtoma12 ; 08.11.2017 o 01:46

  6. #16
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat dotyczy Eventu Halloween 2017, czyli jest już nieaktualny, w związku z tym temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.