Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za okresowym dodatkowym premiowaniem określonych przygód?

Głosujących
57. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    49 85.96%
  • nie

    8 14.04%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Przygody sezonowe

  1. #11
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kott76 Zobacz posta
    W związku z premiowaniem niektórych przygód podczas eventu proponuję aby wprowadzić przygody sezonowe z tych najmniej "chodliwych"
    np. miesiąc z Prochem, Dziećmi Sawanny, Wirem.... Zrobienie takiej przygody w tym czasie byłoby specjalnie premiowane, dodatkowo ukończenie pewnej ilości dawałoby dodatkową nagrodę i na koniec dla osoby która zrobiła ich najwięcej na serwerze jakaś ilość klejnotów.
    Witaj

    czy dobrze rozumiem, że oprócz utrzymania obecnej idei przygód sezonowych, czyli mnożnika łupów z przygód w "głównych eventach" chcesz wprowadzenia dodatkowych eventów z pomnożonym łupem z określonych przygód, coś jak event z piratami, który był na testowym?

    Plus dodatkowe profity za zrobienie określonej ilości przygód, które to wymagałyby wprowadzenia liczników/rankingów. Nie wiem, czy jest to możliwe.

  2. #12
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta

    Plus dodatkowe profity za zrobienie określonej ilości przygód, które to wymagałyby wprowadzenia liczników/rankingów. Nie wiem, czy jest to możliwe.
    A ja słyszałam, że coś takiego już było, event z przygodą "koniec świata", moze czas na powtorke?

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    event gdzie współzawodniczą wyludnione serwery, to ma szanse sie udać...
    poza tym osoby które jeszcze sobie grają, aby zmotywować do partycypacji w czymś takim, to nagrody musiały by być przyzwoite, a czegoś takiego w tej grze uświadcza się niezwykle rzadko

  4. #14
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    A ja słyszałam, że coś takiego już było, event z przygodą "koniec świata", moze czas na powtorke?
    Było. I było to "międzynarodowe", obejmowało wszystkie światy gry z wszystkich wersji językowych. Ale (i tu pozwolę sobie zacytować):

    Pytanie 36: Silkvelvet , Niemcy
    Czy kiedykolwiek odbędzie jakieś wydarzenie, które obejmie wszystkie światy gier?
    BB_Alex: Wydarzenie obejmujące wszystkie światy jest ogromnym technicznym wyzwaniem i wymaga sporo wysiłku. Każdy ze światów w grze ma inna ilość graczy na różnych poziomach. Ogromna ilość danych będzie musiała zostać poddana analizie i ocenie, abyśmy mogli osiągnąć balans w takim wydarzeniu. Wolimy zainwestować nasze zasoby w rozwijanie treści, które są dostępne w grze przez cały czas. I własne dlatego nie mamy planów na event obejmujący wszystkie światy.
    Właśnie dlatego napisałam, że nie wiem czy ta część pomysłu jest możliwa do zrealizowania.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.06.2018 o 13:38 Powód: literówka

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że pomysł nie zostanie zrealizowany.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.