Zamknięty wątek
Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 150

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2017 - Dyskusja

  1. #81
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zag8888 Zobacz posta
    Czy cmentarz dyń będzie funkcjonował podczas drugiej fazy eventu? Jeśli tak to czy będzie go można doładowywać i premiować do końca drugiej fazy?
    Witaj!

    Pola będą aktywne w trakcie 1 fazy zakończenia, tak samo uzupełnienia (doładowania). Wszystkie zostaną wymienione na złote monety w 2 fazie zakończenia.
    To samo dotyczy nawozów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z pewnością wiecie, co to Halloween i kiedy się odbywa. To "święto" chyba każdemu z Nas kojarzy się z kostiumami, dyniami i cukierkami.
    A my co robimy -- zbieramy dynie za które wymieniamy na pożyteczne fanty,
    gdy już uda nam się to wykupić - po wszystkim narzekamy
    że przygody nam się znudziły bo zaraz kolejny Avent świąteczny
    ja zadowolona dziękuje

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Troszkę szkoda że nie można eventu do końca zrobić, mam 55 lvl i "0" szansy na królewskiego golema. To po co jest w zadaniach dla niskich lvl a tak ogólnie jest ok jak każdy od 5 lat .Jestem zadowolona i już pomalutku szykuję się na następny event ......... pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wens ; 31.10.2017 o 17:46

  4. #84
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wens Zobacz posta
    Troszkę szkoda że nie można eventu do końca zrobić, mam 55 lvl i "0" szansy na królewskiego golema. To po co jest w zadaniach dla niskich lvl a tak ogólnie jest ok jak każdy od 5 lat .Jestem zadowolona i już pomalutku szykuję się na następny event ......... pozdrawiam
    Dziękuję bardzo za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Event to czas mobilizacji wszystkich graczy; tych niedzielnych jak i tych codziennych. Zabrakło mi tej atmosfery która w każdym evencie ożywiała gildię. W tym roku większość graczy skupiła swoją uwagę na przygodzie Banici wszak dawała ona najwięcej dyń. I ten poroniony pomysł nie tylko nie ożywił naszych czatów gildijnych a wręcz je uśmiercił, przynajmniej w dużej części. Chyba dla nikogo nie jest tajemnicą ,że codziennie logujemy się nie tylko dla tego skrawka własnej mapy ale głównie dla przyjaciół znajomych sympatii słowem dla Tych których codziennie gościmy po drugiej stronie szklanego monitora. I w tym evencie ta tradycja wspólnie ,na przygodach spędzonych chwil została przez Was uśpiona ( mówiąc delikatnie ). Większość z nas czekała na event bo to zawsze ożywiało grę , atmosferę . Nie popełnijcie tego błędu przy kolejnym evencie . To taka moja refleksja w temacie. Reszta bez zarzutu nie licząc zawieszek które w trakcie takich wydarzeń były są i pewnie będą do czego zdecydowanie już łatwiej się przyzwyczaić.

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Nie powinno być w wliczane do ogólnego wyniku zabicie golemów, którzy są poza levelowym zasięgiem gracza. Takie właśnie królewskie golemy są do zaliczenia, a nie pojawiają się na wyspie, przez co wiszą niezaliczone na liście zadań. i nie ma 100%

  7. #87
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kangururia Zobacz posta
    Nie powinno być w wliczane do ogólnego wyniku zabicie golemów, którzy są poza levelowym zasięgiem gracza. Takie właśnie królewskie golemy są do zaliczenia, a nie pojawiają się na wyspie, przez co wiszą niezaliczone na liście zadań. i nie ma 100%
    Ale po evencie i tak bedzie widniało 100%

  8. #88
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LadyJoanna Zobacz posta
    Event to czas mobilizacji wszystkich graczy; tych niedzielnych jak i tych codziennych. Zabrakło mi tej atmosfery która w każdym evencie ożywiała gildię. W tym roku większość graczy skupiła swoją uwagę na przygodzie Banici wszak dawała ona najwięcej dyń. I ten poroniony pomysł nie tylko nie ożywił naszych czatów gildijnych a wręcz je uśmiercił, przynajmniej w dużej części. Chyba dla nikogo nie jest tajemnicą ,że codziennie logujemy się nie tylko dla tego skrawka własnej mapy ale głównie dla przyjaciół znajomych sympatii słowem dla Tych których codziennie gościmy po drugiej stronie szklanego monitora. I w tym evencie ta tradycja wspólnie ,na przygodach spędzonych chwil została przez Was uśpiona ( mówiąc delikatnie ). Większość z nas czekała na event bo to zawsze ożywiało grę , atmosferę . Nie popełnijcie tego błędu przy kolejnym evencie . To taka moja refleksja w temacie. Reszta bez zarzutu nie licząc zawieszek które w trakcie takich wydarzeń były są i pewnie będą do czego zdecydowanie już łatwiej się przyzwyczaić.
    Dziękuję bardzo za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #89
    Początkujący Osadnik Awatar renmaister
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przez pierwszy 5-6 dni, super! były zadania było wyzwanie było co robić a po tym nuda ...

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla mnie super sezonowe atrakcje urozmaicają grę

Zamknięty wątek
Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.