Zamknięty wątek
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 150

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2017 - Dyskusja

  1. #91
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Szkoda że do punktacji za zadania liczy się niszczenie królewskiego dla poziomu poniżej 56 bo w ciągu 2 tygodni nie zrobi się takiego lvl, z niższym lvl będzie problem ze zdobyciem wszystkich puntów.

  2. #92
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kangururia Zobacz posta
    Nie powinno być w wliczane do ogólnego wyniku zabicie golemów, którzy są poza levelowym zasięgiem gracza. Takie właśnie królewskie golemy są do zaliczenia, a nie pojawiają się na wyspie, przez co wiszą niezaliczone na liście zadań. i nie ma 100%
    Po zakończeniu eventu będziesz miał 100%.
    Jedynie co to można się przyczepić że te osiągnięcia się wyświetlają u każdego, mogło by to być od razu dostosowane do poziomu gracza. A jakby ktoś przekroczył bariere lvl to by sie od ręki pokazywały. Ale cóż na jedno wychodzi więc po co BB ma sobie utrudniać.

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w nastepnych wydarzeniach bardzo przydałyba sie możliwość zakupu generała majora a szczególnie dla tych co maja 60 lvl

  4. #94
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LadyJoanna Zobacz posta
    Event to czas mobilizacji wszystkich graczy; tych niedzielnych jak i tych codziennych. Zabrakło mi tej atmosfery która w każdym evencie ożywiała gildię. W tym roku większość graczy skupiła swoją uwagę na przygodzie Banici wszak dawała ona najwięcej dyń. I ten poroniony pomysł nie tylko nie ożywił naszych czatów gildijnych a wręcz je uśmiercił, przynajmniej w dużej części. Chyba dla nikogo nie jest tajemnicą ,że codziennie logujemy się nie tylko dla tego skrawka własnej mapy ale głównie dla przyjaciół znajomych sympatii słowem dla Tych których codziennie gościmy po drugiej stronie szklanego monitora. I w tym evencie ta tradycja wspólnie ,na przygodach spędzonych chwil została przez Was uśpiona ( mówiąc delikatnie ). Większość z nas czekała na event bo to zawsze ożywiało grę , atmosferę . Nie popełnijcie tego błędu przy kolejnym evencie . To taka moja refleksja w temacie. Reszta bez zarzutu nie licząc zawieszek które w trakcie takich wydarzeń były są i pewnie będą do czego zdecydowanie już łatwiej się przyzwyczaić.
    W pełni się zgadzam.

  5. #95
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Event mi sie podoba, male problemy techniczne wystepuja ale na to nic sie nie da poradzic , za to wnioskuje na przyszlosc o dodanie do przygod sezonowych jakis alibab, bajkowych tak zeby byla jakas alternatywa dla tych co nie chca sie cofac do przygod z 7k pd.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez LadyJoanna Zobacz posta
    Event to czas mobilizacji wszystkich graczy; tych niedzielnych jak i tych codziennych. Zabrakło mi tej atmosfery która w każdym evencie ożywiała gildię. W tym roku większość graczy skupiła swoją uwagę na przygodzie Banici wszak dawała ona najwięcej dyń. I ten poroniony pomysł nie tylko nie ożywił naszych czatów gildijnych a wręcz je uśmiercił, przynajmniej w dużej części. Chyba dla nikogo nie jest tajemnicą ,że codziennie logujemy się nie tylko dla tego skrawka własnej mapy ale głównie dla przyjaciół znajomych sympatii słowem dla Tych których codziennie gościmy po drugiej stronie szklanego monitora. I w tym evencie ta tradycja wspólnie ,na przygodach spędzonych chwil została przez Was uśpiona ( mówiąc delikatnie ). Większość z nas czekała na event bo to zawsze ożywiało grę , atmosferę . Nie popełnijcie tego błędu przy kolejnym evencie . To taka moja refleksja w temacie. Reszta bez zarzutu nie licząc zawieszek które w trakcie takich wydarzeń były są i pewnie będą do czego zdecydowanie już łatwiej się przyzwyczaić.
    ...też tak uważam

  7. #97
    Początkujący Osadnik Awatar JA-RO-13
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Event mi się podoba ale mam mały niedosyt:
    po pierwsze - za mało było ciągów zadań eventowych - jeden to jednak stanowczo za mało
    po drugie - zastanawiam co sie stanie z dyniami z cmentarzy które - uzupełniane po przygodach - nie zostaną wydobyte i przekazane do magazynu - moze w kolejnych eventach przydałaby się apcja ich zamiany na monety, zaprawę czy też inne dobro
    Poza tym event jest super

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hm.. jak dla mnie to..

    Halloween oh Halloween
    Czemuś Ty w setlersach jest jak ksiądz w niedzielę?
    Ksiądz co niedzielę krzyczy by do kościoła chodzić,
    a Ty karzesz nam codziennie golema ciutkę obić.
    Tu na tacę datki złóżcie,
    a w setlersach dosypek dołóżcie.
    Do kościoła wszystkich ślijcie,
    a w setuńkach odkrywców po dyńki wyślijcie.
    Módl się gorliwie, a będzie Ci dane,
    rób przygody właściwe a dosypek dostaniesz.
    I tak zdobywasz wiedzę o Bogu, życiu i co tam komu jeszcze na myśl padnie,
    a w setlersikach każdy, w hallowenowym kupcu, niezłe za swój trud nagrody zgarnie
    I choćby ktoś pomyślał, że to trudne zadanie,
    to jednak każdy, z uśmiechem, podejmie to wyzwanie
    Więc bracia i siostry pełni radości,
    działajmy żywo nadal, puki Halloween w Settlersach gości !!!

    hehe chyba nie przesadziłam :x

  9. #99
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    za to wnioskuje na przyszlosc o dodanie do przygod sezonowych jakis alibab, bajkowych tak zeby byla jakas alternatywa dla tych co nie chca sie cofac do przygod z 7k pd.
    Podstawowe zalozenie przy przygodach sezonowych jest wlasnie takie, zeby byly to przygody z tych ktore normalnie sa niegrywalne. Stad wymuszenie grania smieci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dosypki pol dyniowych smieszne....

Zamknięty wątek
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.