Zamknięty wątek
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 150

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2017 - Dyskusja

  1. #111
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    event ok. Jak ktoś nie potrzebuje kupić wszystkiego to nawet nie trzeba się jakoś super spinać. Dla nowych graczy chcących kupić wszystkie fanty ilość dosypek faktycznie może być niesatysfakcjonująca, ale podrosną to następnym razem obkupią się . Zawiechy jak zawsze były, ale BB coś tam zrekompensowało, więc tragedii nie ma.

  2. #112
    Początkujący Osadnik Awatar Boruta
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hercagaia2 Zobacz posta
    lvl poniżej 56 nie może zrobić 100% osiągnięć bo ostatni golem się nie pojawi.
    W 2015 na dużo niższym poziomie zrobiłem 100% osiągnięć bo każdy lvl miał swoje odpowiednie do lvla osiągnięcia.
    Golem powinien się pojawiać bo 50+ lvl i tak dałby radę go zabić (moje golemy znikały najszybciej w gildi mimo że mam jeden z niższych lvli i z ostatnimi też spokojnie dałbym radę, ale niestety nie pojawi się) ;/
    Przy niższym lvl to kariera się kończy jeszcze wcześniej niż na przedostatnim golemie

  3. #113
    niemocnyKamyk

    Golemy

    Event ogólnie na plus ale u mnie i kilku innych osób nie zawsze zalicza ubitego golema na wyspie macierzystej i trzeba ładne parę sztuk utłuc zanim osiągi będą 5/5.Na przyszłość chciałbym aby przygody(w tym roku banici) były dostępne za mapki poza tym sklepik supcio evencik na duży plus
    Oby więcej takich eventów bez konserw :P

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    Moim zdaniem powinna byc wieksza zacheta do robienie przygow wieloosobowych lub koopercayjych, sama zrobilam prawie 100 banitów :P i nic wiecej mi nie było potrzeba fajnnie ze sa przygody eventowe ale mysle ze warto pomyslec nad lepszym dropem w kooperacji lub wieloosobowych:P

  5. #115
    Osadnik Awatar PIPINIA
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hercagaia2 Zobacz posta
    lvl poniżej 56 nie może zrobić 100% osiągnięć bo ostatni golem się nie pojawi.
    W 2015 na dużo niższym poziomie zrobiłem 100% osiągnięć bo każdy lvl miał swoje odpowiednie do lvla osiągnięcia.
    Golem powinien się pojawiać bo 50+ lvl i tak dałby radę go zabić (moje golemy znikały najszybciej w gildi mimo że mam jeden z niższych lvli i z ostatnimi też spokojnie dałbym radę, ale niestety nie pojawi się) ;/
    Zgadza się. Nie rozumiem dlaczego królewski golem jest ograniczony levelem. Przecież każdy może sobie kupić rudę platyny i zrobić wodę na królewskiego. BB powinno się zastanowić trochę i dać wszystkim szansę zrobienia 100% osiągnięć. Wiadomo, że z niższym levelem może być ciężej ubić te królewskie, ale każdy powinien mieć szansę, aby to zrobić, a ograniczając ostatniego golema levelem tej szansy nie ma.

  6. #116
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy kolejny golem ma wieksze wymagania, tak więc ostatni nie jest pod żadnym względem wyjątkowy. Przynajmniej od roku wiadomo jaki jest próg na ostatniego, jak ktoś musi mieć 100% osiągnięć mógł spiąć poślady przed eventem.

  7. #117
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    To taki pomysł na rozwój tej gry- ciagłe dodawanie nowszych wersji budynków??? Teraz co drwale, tartaki, kamieniarze... ?

  8. #118
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    event ogólnie fajny,na pewno każdy znajdzie coś dla siebie-szkoda tylko,że mało kooperacyjnych zapomnianych-a fajnie by było rozruszać gildie

  9. #119
    Osadnik Awatar trenia
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wydarzenie jest fajne. Ale ja niestety mam 47 lvl i nie mogę ukończyć osiągnięć, bo lista osiągnięć jest ogólna i w niej jest nakazane ubić wszystkie 4 typy golemów. W moim poziomie są tylko 3 typy.. Szkoda, bo 100 dyń piechotą nie chodzi. BB Czy zamierzacie to wyrównać jakoś?

  10. #120
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Komu sie chce temu sie chce, ja poprzestaje na puszczeniu cmentarzy na torbach sniegu i wysylaniu grubasow. Nie bede sie wysilal po to zeby ciulac surowce na dokladnie takie same budynki jakich komplet potrzebnych mam juz od paru lat.
    Tylko, że ta torba na cmentarzach jest zupełnie nieekonomiczna. Lepiej wychodzi sprzedaż torby i kupno za to gotowych dynii.

Zamknięty wątek
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.