Zamknięty wątek
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 150

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2017 - Dyskusja

  1. #121
    Początkujący Osadnik Awatar Boruta
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Każdy kolejny golem ma wieksze wymagania, tak więc ostatni nie jest pod żadnym względem wyjątkowy. Przynajmniej od roku wiadomo jaki jest próg na ostatniego, jak ktoś musi mieć 100% osiągnięć mógł spiąć poślady przed eventem.
    Tyle że sporo ludzi nie uważa spiny i nabijania lvl za główny cel tej gry a zadania eventowe było by miło zaliczyć na 100%

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    Tylko, że ta torba na cmentarzach jest zupełnie nieekonomiczna. Lepiej wychodzi sprzedaż torby i kupno za to gotowych dynii.
    Ciekawe gdzieś Ty widział torbę za ponad 500 dyń (bo tyle wyciągniesz przy jej pomocy).

  3. #123
    jackataronek
    Event jak event, dużo klikania i nic więcej. I do tego jeden łańcuch zadań, tego drugiego to nawet nie liczę.

  4. #124
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez adydan Zobacz posta
    Ciekawe gdzieś Ty widział torbę za ponad 500 dyń (bo tyle wyciągniesz przy jej pomocy).
    najgorszy cmentarz ma cykl produkcyjny zdaje sie 8 godzin, wiec torba da Ci 3x 3 extra dynie dziennie, lacznie 36 przez okres jej trwania.

    500 to da chyba jak sie pomylisz o pare zer albo jak liczysz uwzgledniajac dzien polarny.

    sporo ludzi nie uważa spiny i nabijania lvl za główny cel tej gry
    a jest w tej grze jakis inny cel ? nie liczac uzywania ciezkiej gry flashowej zamiast normalnego komunikatora ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    golemy

    fajnie by było jak by diamentowe golemy dostepne były od 40 lvl tak gdzieś

  6. #126
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za wszystkie opinie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    najgorszy cmentarz ma cykl produkcyjny zdaje sie 8 godzin, wiec torba da Ci 3x 3 extra dynie dziennie, lacznie 36 przez okres jej trwania.
    Najwolniejszy cmentarz ma cykl trwający między 5 a 6h (już padły, więc nie mam jak sprawdzić), w tym evencie wszystkie zostały przyspieszone.
    Najszybszy ma cykl 40 minut, więc daje 36 dyń na dobę (dla uproszczenie pomijam czas dojścia do magazynu, w rzeczywistości będzie 35 i trochę), torba dodaje więc 108 dodatkowych dyniek czyli 432 przez 4 dni. Ale rzeczywisty zysk to 288 dyniek w porównaniu do premii x2, których koszt jest pomijalny.

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Mi event się podobał. Na końcu miałem może dość banitów, ale wg mnie to wina za małej różnicy między Mrocznym Bractwem które wymaga jednak dłuższego czasu.
    Co do golemów ja zmieniłbym jedno. Ruda platyny na ostatnim golemie wg mnie powinna być zamieniona na saletrę

  9. #129
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Event jak Event , wsio kupione i przypomnialem sobie przygody od dawna nie robione ... Dla graczy z niskim lvl pewno jest slabo , ale ich to za wiele pewno nie ma ... Teraz czekam na gwiazdkowy , oby byl lepszy !!! Pozdro

  10. #130
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Najwolniejszy cmentarz ma cykl trwający między 5 a 6h (już padły, więc nie mam jak sprawdzić), w tym evencie wszystkie zostały przyspieszone.
    Faktycznie, u mnie jakis bug z wyswietlaniem w takim razie, bo najwolniejszy mialem na 8:20.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.