Zamknięty wątek
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 150

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2017 - Dyskusja

  1. #101
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    ja wnioskuje aby z kazdej przygody wypadalo tyle dosypki jaka jest trudnosc danej przygody, wtedy wiecej graczy kupi dynie za klejnoty
    czyz to nie jest wspanialy pomysl dla was bb?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  2. #102
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli chodzi o mnie to :
    Na plus :
    - banici x3, dużo surowców, przygoda bez jakiegoś większego wysiłku, dużo dyń
    - dwóch gienków ( jeśli ktoś ma braki) , jeden geolog i jeden nowy budynek
    - receptury premii , które można kupić teraz w evencie
    Na minus:
    - brak dyń z wypraw, bardzo małe dopałlki z trudnych i długich przygód bajkowych,
    - brak zupełnie nowego budynku z typu tych nie "ulepszonych", mógłby się pojawić jakiś nowy surowiec i łańcuch produkcyjny
    - brak jakiegokolwiek odkrywcy, zrobienie avatara i nazwać go jakoś tak by się kojarzył z eventem - wg mnie nie duży problem
    - brak przygód które mogłby zobligować gildie do szerszej współpracy, łupieżcy grobowców, oblężenie, faktycznie szybkie przygody ale drop nędzny
    - premia skowyt wilkołaka powinna być w podstawie na 9 godzin a nie na 6, nie wszyscy siedzą po nocach i późnymi wieczorami by ją często wrzucać

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    które to już Hallowenn identyczne.. jak poprzednie 3, 4 ....? nuda i dramat, ludzie uciekają.. nie widzicie ?..

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    lvl poniżej 56 nie może zrobić 100% osiągnięć bo ostatni golem się nie pojawi.
    W 2015 na dużo niższym poziomie zrobiłem 100% osiągnięć bo każdy lvl miał swoje odpowiednie do lvla osiągnięcia.
    Golem powinien się pojawiać bo 50+ lvl i tak dałby radę go zabić (moje golemy znikały najszybciej w gildi mimo że mam jeden z niższych lvli i z ostatnimi też spokojnie dałbym radę, ale niestety nie pojawi się) ;/

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bogaty ma dużo, słabszy ma mniej możliwości pozyskania dyn.

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.12.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event ogólnie fajny Jedynie ciut mało nowych fantów i mało przygód z dużą ilością dosypek do zdobycia. Ciągle klepać banitów to masakra hihihi. Pozdrawiam

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie brak dyń z przygód to porażka. Nawet dopałki tego nie rekompensują. Dropy byłyby opłacalne i chodliwsze na targu. Już nie wspomnę że gracze którzy za dużo nie spędzają czasu przy grze mało uzbierają dyniek. Druga sprawa że za mało wspieracie w evencie mało opłacalne przygody typu dzieci sawanny. To dobry moment aby takie przygody wspierac aby gracze pozbywali się ich z gwiazdy ( ja np mam chyba z 30 ) i przez około 3 lata gry zrobiłem może z 5 dzieciaków sawanny. Oprócz tego nowe budynki ( niekoniecznie do produkcji ) ale typu mieszkalne albo jakieś z premiami by uatrakcyjniły event i ruszyły handel. Ja np cierpię na brak domków dla swojej populacji i jakieś budynki eventowe ( np +500 ) mile byłyby widziane.

    Pozdrawia gracz turysta

    P.S. I np wspierajcie nowych graczy w eventach. Np. niech mają tańsze surowce do zabicia golema albo tańsze lub przeznaczone tylko dla nich budynki. Chodzi o to aby mogli szybko podgonic trochę innych graczy co przez poprzednie eventy uzbierali trochę fantów.
    Ostatnio edytowane przez nietenkrzyniu ; 01.11.2017 o 10:45

  8. #108
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przestańcie lamentować.
    dynie są z osiągnięć, z golemów, z cmentarzy, z handlu, od grubasów. w zupełności wystarczają na zakupy.

    ps
    jak dla mnie powinni zrobić taki event, żeby surowców było możliwe do zdobycia mniej i budynki czy specjalistów trzeba było by wybierać.

    @nietekrzyniu
    co wg ciebie znaczy, że bb nie wspiera nowych graczy? po raz kolejny temat tego, że ktoś zaczął grać dużo wcześniej i ma więcej wszystkiego. takie są realia.
    co to byłaby za gra gdyby między graczem z pięcioletnim stażem, a półrocznym nie było widać różnicy np w budynkach eko czy specjalistach?
    "Everybody lies"

  9. #109
    konkur4
    O czym należy wspomnieć to drop 100% z przygód, brak tych przeklętych zer sprawia, że aż chce się robić przygody, a nie jak do tej pory, jeden drop zero, drugi zero.

  10. #110
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    brak tych przeklętych zer sprawia, że aż chce się robić przygody
    Komu sie chce temu sie chce, ja poprzestaje na puszczeniu cmentarzy na torbach sniegu i wysylaniu grubasow. Nie bede sie wysilal po to zeby ciulac surowce na dokladnie takie same budynki jakich komplet potrzebnych mam juz od paru lat.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.