Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wybor jednostek elitarnych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wybor jednostek elitarnych

    Czy ktos juz zwrocil uwage BB przez tyle lat grania, aby na przygodach gdzie walczą elitarne jednostki i oproznieniu genka nie wracalo mi to ciagle do podstawowych jednostek .... jak bede chcial sobie wrocic to klikne sam , tylko zadaje WAM pytanie po kiego.....

    PS. czy ja cos zle robie

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Brak opcji zapamiętania ostatniego wyboru to babol jakich wiele, ale ustawienie zwykłego wojska przed elitarnym ma uzasadnienie
    zwykle mają wszyscy od postawienia koszar na 15 levelu, elitarne od 54 a więc to logiczne.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co tu logicznego jest, wlaczam cos i samo sie wylacza, utrudnia granie nic poza tym, moze tworca tej funkcji sie wypowie do czego ma mi ona sluzyc, skoro tak to zaprojektowal

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    moze tworca tej funkcji sie wypowie do czego ma mi ona sluzyc, skoro tak to zaprojektowal
    o taaak ,,twórca'' przejęty tym dezyderatem zbierze myśli, spisze je a potem użyje translatora i zamieści obszerne wytłumaczenie i przeprosiny, dokładnie tak jak bywało w innych przypadkach gdy wytykamy mniejsze-większe błędy
    Ale jeśli chcesz zaproponować opcję zapamiętania wyboru typu wojska przydzielonego do generała, to załóż nowy wątek i dodaj ankietę o ile ten pomysł nie był już kiedyś wałkowany. Większość zagłosuje na TAK i szansa niewielka ale zawsze istnieje, że nasze opinie zostaną wysłuchane jeszcze w tej dekadzie.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sprostowania jak sadze nie bedzie, bo juz zauwazylem ze do wlasnych bledow sie nie przyznaja, poprawia to moze kiedys przy konserwie jak bedziecie im d.... ciagle zawracac ja po drugim drwalu juz watek zalozylem... dziwie sie troche ze tluczecie te drwale z takim glupim bledem i nie zostalo to poprawione do tej pory

    ankiete na co... na babola jakby mi telewizor ciagle wracal na pierwszy program, to juz mialoby to jakis sens.. propaganda, ale tutaj.... zwykla usterka, takze zglaszam funkcje do naprawy gwarancyjnej..... 2-tygodnie pozniej to juz UOK

  6. #6
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepsze jest to, że wszyscy narzekamy a nadal w to cuś gramy ;p wieć po co mają cokolwiek poprawiać? Promocję na klej zrobią, oszołomy kupią i biznes się kręci...
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #7
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry.
    1. Brakuje obowiązkowej w tym dziale ankiety.
    2. Ten pomysł był już przedstawiany i został przekazany do Developerów, odpowiedni wątek znajduje się tutaj. Proponuję przyłączyć się do dyskusji.

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.