Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: 75 lvl już osiągniety i co dalej?

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Wszystko fajnie tylko kilka rzeczy się nie zgadza
    - strasznie niskie ceny na ten skarb macie u nas za monety nikt nic nie sprzedaje za fasole tak 45k
    - strzałki też po 10 k ale fasoli
    -koszary od roku produkują 1100 wojska na podręcznikach całą dobę 4 sztuki na skunksie 850 kz na dobe
    - zanim weszły czempiony i drzewko dla genków straty wg krotos666 to Straty na przygodzie skarb mądrości ( bez strzałek ): [(283r 1400KZ 360RY 6A)]
    Jak mnie pamięć nie myli to 3 czempionów można mieć chyba od marca więc to 6 miesięcy robienia taniej przygód a wcześniej bez podręczników rekrutacji tyle wojska wyprodukować było trudno.
    Wojtku, po kolei:
    - napisałem, że to najprostsza recepta - wersja 3 przygody dziennie bez napinki, bo ataki długie i można odejść od kompa; można robić 4 drwale i zdradka
    - na Złotej Górze fasola za monety chodzi 1:1, bo sporo ludzi robi krawce to cena 10k fasoli nie przeraża
    - owszem rekrutacja jako premia jest od roku, ale wcześniej robiło się 2 zdradki ( bo były zapasy) i 2 drwale (a jak wpadły złodzieje to już był bonus)
    - nie pamiętam strat bez czempionów, bo skasowałem stare poradniki, ale uwierz, że poradniki Krotosa nie są najbardziej oszczędne, a poza tym skarbu mądrości bez strzałek nie dotykam, bo po co
    - największym wynalazkiem na trudnych przygodach był ciąg bloków na 1r
    Jednak najważniejszą rzeczą u tych, którzy mają wysoki lvl jest powtarzalność - wybierają 1 ze strategii i grają nią długie miesiące. Że nuda? W zamian to oni mają 73, 74 a czasem 75 lvl.
    Pozdrawiam

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Po tych wszystkich nowościach to zrobienie 2,5 kk xp dziennie nie zajmuje więcej niż 7 h z tego przy kompie 1,5 h. Mnie tylko zastanawia jak przez poprzednie 1,5 roku ktoś wbijał 1,5 kk xp dziennie. Jak się przenieść na wasz serwer

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Po tych wszystkich nowościach to zrobienie 2,5 kk xp dziennie nie zajmuje więcej niż 7 h z tego przy kompie 1,5 h. Mnie tylko zastanawia jak przez poprzednie 1,5 roku ktoś wbijał 1,5 kk xp dziennie. Jak się przenieść na wasz serwer
    trochę to przykre że przy takim wyczynie (graty!) jak nastukanie 75 levela w tym czasie jakby wbrew Newtonowi i Einsteinowi, szeptem albo żartem mówimy o cudach i cudawiankach które każdy z bardziej ogarniętych graczy zna chyba?
    Tylko że nie ma powodu udawać naiwnych i liczyć, porównywać ceny towarów skoro np. monety i fasola kosztują w porywach złotówkę za worek, tak się też składa że na nowej ziemi ceny są najlepsze, dziwne to nie jest bo to najstarszy serwer
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    To nie zawiść a fakt Złota zasada gier internetowych jest taka, że jak chcesz być w TOP to płacisz lub kombinujesz. Oczywiście znajdą się wyjątki ale takie osoby muszą poświęcać mnóstwo czasu na to samo, co 2 typy graczy wyżej zrobią dużo szybciej. TSO wcale nie jest wyjątkiem. Multi były, są i będą w każdej grze, z tym że czasem je łatwiej wykryć czasem trudniej. Na graczy "na szczycie" zawsze patrzy się z dystansem bo zawsze ktoś z nich doszedł tam niezbyt uczciwymi metodami i zrobił to na tyle dobrze, że "nie wpadł" tak jak wielu innych mniej ostrożnych.
    są ludzie zdolniejsi którym coś przychodzi łatwo, pracowici dochodzący do celu ciężką pracą oraz tacy cwańsi, idący na łatwiznę na sposoby różne - ale wierzymy przecież że w naszej grze spotykamy tylko tych pierwszych
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 12.10.2017 o 23:41

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Dołożę swoje "nie wiem, więc się wypowiem", bo nie cisnę na tempo, ale wiem, co mógłbym poprawić.
    Wąskim gardłem będą koszary, potem chęć do klepania nudnych przygód, a same surowce nie powinny być żadnym problemem.

    1. Przekopanie kopalni niebieskich - po wykupieniu wszystkiego oprócz rzeczy niepotrzebnych (czyli np. ozdób albo rzeczy dostępnych na handlu) zostaje spokojnie zapas na roczne premium (nawet na więcej). Kopalnię można mieć spokojnie za darmo obecnie. Uwzględnialiście premium w obliczeniach swoich?
    2. Z kantoru można naprawdę dużo wyciągnąć, ale to zależy od liczby chętnych. Kupić coś i sprzedać np. dwa razy drożej to nie jest coś dziwnego, +10/+20/+30% to raczej norma.
    3. Jeżeli ktoś wbił 60/62 jako jeden z pierwszych, to mógł zarobić góry złota na granicie i saletrze. Z innymi surowcami podobnie.
    4. Eventy - jeżeli klepiesz przygody jak robot, to masz mnóstwo drogiej waluty eventowej, od samego początku. Przy okazji rynek szaleje, więc z handlu możesz wyciągnąć jeszcze więcej. Jeżeli masz wszystkich odkrywców, to wiadomo - jeszcze więcej waluty eventowej.
    5. Z początku dropy chodziły taniej od wartości nagród z dropów, więc jak ktoś dużo skupował, to wypchnął surowce i jeszcze na tym nieźle zarobił.
    6. Stado odkrywców też swoje robi.
    7. Oczywiście dodatkowe źródła doświadczenia: zadania z dropów i Excelsior.

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    8. ''cinkciarze'' stojący pod kantorem u których kupisz wszystko chyba poza expem
    bardzo owijając w bawełnę jak można się dziwić że ktoś wbija 75, a nie dziwić się że inny ktoś ma wszystkiego w ilościach których sprzedać nie nadąża?

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W zeszłorocznym evencie dyniowym, kiedy miałem jeszcze czas na granie średnio dziennie wbijałem 3kk expa, a wtedy nie było jeszcze upgradu gienków. Teraz dziennie mógłbym nawet 6 drwali i 3-4 synów robić i koszary by się spokojnie na premkach wyrobiły , tylko czasu brak. Gratuluję Jackowi i (zapewne) Janusowi, wiem już że trzeci na pudle nie będę, bo zwyczajnie czasu brak. Ale gdyby mi się w życiu nie pozmieniało, to pewnie w najbliższym evencie też bym pukał do 75 i możecie sobie wierzyć albo nie, ale nigdy nic za klejnoty nie przyspieszałem, ani tym bardziej nie oszukiwałem na inne sposoby. Nie wierzę też, by wymienieni gracze coś takiego robili, bo zwyczajnie nie ma tutaj takiej potrzeby - kwestia odpowiedniej ilości czasu i wyjścia poza poradniki z settlerswiki.
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 15.10.2017 o 22:58

  7. #37
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja także gratki dla tych co juz maja 75

  8. #38
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    potem chęć do klepania nudnych przygód,
    Ot cała prawda, ale nie ważne czy ten ktoś wbił grając na 1 koncie czy na kilka ale siedzieć 8-12h patrząc w te nudne przygody aby wbić jakieś liczby - masakra

    na 67 przystanąłem za resztę podziękuje szkoda mi czasu na to wszystko.
    I nikt mi nie powie że drwal + excelesrio i panda i lvl idzie ktoś musi w kółko to samo klepać.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.