Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: 75 lvl już osiągniety i co dalej?

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Na Nowej Ziemi nawet 2 ma 75 lvl, przynajmniej nie będą nudzić się samotnie.
    W takim razie JACK1 był chyba drugi i tym samym zakończył się wielki wyścig, który pierwszy wbije na 75.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Nie chodzi o to żeby robić codziennie 4 drwale + 1 zdradzonego na te 1.5mln expa, bo to akurat może się komuś chcieć. Należało by tylko zadać pytanie, czy koszary są w stanie naprodukować codziennie tyle wojska, to po pierwsze, a po drugie, skąd wziąć tyle przygód. W inne szczegóły nie będę wchodził.
    za klejnoty koszary wyprodukują Ci wszystko, a przygody sa na handlu

  3. #13
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co tak wnikacie jak to zrobił Jacek. chciało mu się, miał czas to wbił 75 gratki się należą.
    "Everybody lies"

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Uwierzcie, ze jesli ktos pracuje w korpo na wyższym stolku przy kompie to ma czas na wszystko ;D

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    co tak wnikacie jak to zrobił Jacek. chciało mu się, miał czas to wbił 75 gratki się należą.
    Ja lubię wnikać :P Poza tym, można się zastanawiać czy realne jest tak szybko wbić 75 "bez kombinowania" ?
    Może tak z innej strony, od strony matematycznej... codziennie wchodzę do gry, robię przygody, raz więcej, raz mniej w tygodniu, mam 68 poziom. Znajoma w gildii tydzień temu wbiła 70, podobnie codziennie wchodzi do gry, robi przygody, raz więcej przygód, raz mniej w tygodniu, ale ogólnie wychodzi na to, że robi tych przygód 2x więcej, tak +-.
    Pytałem się na czacie, jaki jest największy poziom gracza na Słonecznym Grodzie, odpisali 72, myślę, że ów gracz podobnie codziennie wchodzi do gry, robi przygody, ale teoretycznie robi ich 3-4x więcej ode mnie. Teraz weźmy pod uwagę takiego gracza z 75, ile robi tych przygód, 5-6x więcej ? jak dla mnie jest to niemożliwe (nawet jeśli taka osoba kupowała by wojsko za klejnoty, w co wątpię), choćby od strony siedzenia w grze, bo taka osoba musiała by w niej siedzieć 10-20 godzin dziennie, przez prawie 700 dni.
    Nie będę wnikał w szczegóły, ale wg mnie niemożliwe jest takie "osiągnięcie" dla 1 osoby. Dlatego myślę, że nie ma co się jarać jeżeli ktoś wbił ten 75, tylko się zastanowić jak tego dokonał.
    Nawet ja mając ten 68, muszę dokupować premie, surowce, czy niekiedy przygody, bo przy bufkach na koszary surowce szybko ubywają. Ktoś wyżej napisał że można było zgromadzić zapasy surowców przed wgraniem xxl i z tym się mogę zgodzić, ale jeżeli ktoś robi tych przygód choćby 5x więcej, musi dokupować surowce, przygody, premie, dodatkowo kupuje dropy, to nie mam pojęcie skąd na to wszystko ma.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 12.10.2017 o 00:26

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez lecze Zobacz posta
    za klejnoty koszary wyprodukują Ci wszystko, a przygody sa na handlu
    Wyprodukowanie 25 konnych zbrojnych kosztuje 375 klejnotów więc sobie tak dużo nie naprodukował chyba, że wydał naprawdę kilka tysięcy na wyprodukowanie wojska. Jaka to będzie kwota można sobie policzyć. W poradnikach sprzed wprowadzenia mistrzów i szkolenia genków straty w 3 złodzieju sa około 700 kz ( 375/25 =15) to wychodzi 10 500 klejnotów za szybkie wyprodukowanie wojska na tą przygodę. Xp z 3 złodzieja to około 430 .000, a potrzeba 1.070.000.000. xp do wbicia 75 lvl.
    Potrzeba 2488 razy zrobić 3 złodzieja żeby wbić 75 lvl ( 10500 klejnotów x 2488= 26.000.000 klejnotów ) Po wprowadzeniu nowości straty w przygodach spadły o połowę. Nie znam polskich cen za klejnoty ale to będzie ponad 100.000 zł tanio to nie jest

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli chcieliście powiedzieć że to team graczy pracujący na 3 zmiany na nicku, robot lub bogaty (i/albo) wariat, to ciężko się nie zgodzić bo wysiłek był nadludzki
    Może powinni wprowadzić reCAPCHTA do potwierdzenia przed rozpoczęciem każdej przygody? no ale graty dla nadczłowieka-supergracza, obojętnie jak to zrobił

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    W poradnikach sprzed wprowadzenia mistrzów i szkolenia genków straty w 3 złodzieju sa około 700 kz ( 375/25 =15) to wychodzi 10 500 klejnotów za szybkie wyprodukowanie wojska na tą przygodę. Xp z 3 złodzieja to około 430 .000, a potrzeba 1.070.000.000. xp do wbicia 75 lvl.
    430k xp z 3 złodzieja ? Wbił to wbił, może ma parę kont i sobie przesyła fanty ? Spekulacje ot co
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Pytałem się na czacie, jaki jest największy poziom gracza na Słonecznym Grodzie, odpisali 72, myślę, że ów gracz podobnie codziennie wchodzi do gry, robi przygody, ale teoretycznie robi ich 3-4x więcej ode mnie. Teraz weźmy pod uwagę takiego gracza z 75, ile robi tych przygód, 5-6x więcej ? jak dla mnie jest to niemożliwe (nawet jeśli taka osoba kupowała by wojsko za klejnoty, w co wątpię), choćby od strony siedzenia w grze, bo taka osoba musiała by w niej siedzieć 10-20 godzin dziennie, przez prawie 700 dni.
    Nie będę wnikał w szczegóły, ale wg mnie niemożliwe jest takie "osiągnięcie" dla 1 osoby. Dlatego myślę, że nie ma co się jarać jeżeli ktoś wbił ten 75, tylko się zastanowić jak tego dokonał.
    Nie czytaj wybiorczo

    Nikt nie bedzie robil 6x wiecej przygod od Ciebie bo to jest praktycznie niemozliwe. Caly trick tkwi w robieniu odpowiednich przygod odpowiednio, co tez Ci opisalem w ktoryms z moich poprzednich postow.

    1) posiadajac duze rezerwy zlota i armie grubasow mozna spokojnie w sposob samowystarczalny generowac >50% dziennego zuzycia drwali, reszte mozna dokupic (przygody ogolnodostepne, do tego nie sa jakos radykalnie drogie)
    2) reszte urobku dziennego mozna wydac na Synow/ Zdradzonego
    3) jesli masz aktywna gildie albo wysokolevelowych aktywnych znajomych wymiane dropow masz na zawolanie
    4) z drwali leca kolejne przygody ktore tez sie do wbijania expa niezle nadaja
    5) klejnotow z kopalnii jest taki nadmiar, ze spokojnie mozna jechac na rocznym premium nie ogladajac sie na jakies jednodniowki
    6) po ostatnich zmianach (stackowanie blokow 1R / czempioni/ drzewko umiejetnosci) straty i czas robienia przygod zmalaly dosyc mocno

    7) max wojska jaki mozesz wycisnac z koszar : kolo 1100 elitarnych (przy optymalizacji i skillach zmniejszajacych straty to jest ~6 drwali dziennie), w zwyklych koszarach tyle, ze starczy spokojnie na 1 krawca. Oczywiscie na buffach x3 w ktore kazdy myslacy sie zaopatrzal hurtowo jak jeszcze byly tanie (mi samemu zostalo ich jeszcze prawie 700).

    Jak to wszystko uwzglednisz, to dysponujac jakimis 8-12h dziennie, przy zalozeniu ze nie musisz dlugo czekac na wymiane dropa mozna spokojnie te 1,5 miliona expa dziennie wbijac nawet bez kupowania dropow. Jak ktos pracuje w korpo przy jakis bzdurach, to w czasie dnia pracy drwale zdazy zrobic.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 12.10.2017 o 09:31
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    430k xp z 3 złodzieja ? Wbił to wbił, może ma parę kont i sobie przesyła fanty ? Spekulacje ot co
    159.091 x 1,5 = 238630 do tego 90500 za pandę x2 = 181000 to daje razem 419636 xp do tego jeszcze jest szansa 35 % na wypadnięcie
    tajemniczej monety która daje 119 880 xp czyli prawie 30000 więcej xp.
    Mnie tam nie obchodzi jak on wbił tylko policzyłem, że wydawanie klejnotów na wojsko wcale tanie nie jest

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.