Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Awaria??

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Awaria??



    Tak mam od kilku dni i jak odświeżam to też tak mam ciągle taka klepsydra i zero reakcji... wkurza mnie to !

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta gra to jedna ciągła awaria, więc powinieneś się przyzwyczaić.
    U mnie taki problem nie występuje (serwer Nowa Ziemia). Zapytaj ludzi ze swojego serwera. Może problem występuje tylko u Ciebie.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja nie mogę w ogóle grać, naciskam "graj" i strona się w ogóle nie ładuje, biała strona wyskakuje. Usuwałam ciasteczka, restartowałam przeglądarkę i nic

  4. #4
    Elelkal_
    Ten błąd często pojawia się przy problemach z połączeniem z serwerem. A konkretnie zbyt niską prędkością łącza internetowego. Rozwiązaniem jest zmiana łącza na nieco szybsze lub wyłączenie ściągania czy co kto tam robi.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Ten błąd często pojawia się przy problemach z połączeniem z serwerem. A konkretnie zbyt niską prędkością łącza internetowego. Rozwiązaniem jest zmiana łącza na nieco szybsze lub wyłączenie ściągania czy co kto tam robi.
    Ty tak poważnie ?
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  6. #6
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    Ty tak poważnie ?
    Co masz na myśli ?

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.