Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 68

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2017 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2015
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Penelopa, Czy jest możliwość dopracowania nowego generała mikołajowej?? Czy pomysły, które tutaj ludzie piszą mogą być przedstawione twórcom gry??

    Zgadzam się z poprzednikami, Mikołajowa mało konkurencyjna w porównaniu do majorów, weteranów, MSW czy chempionów. Zapewniam, ze gracze z długoletnim stażem mają ulepszonych tych wszystkich wymienionych wcześniej generałów na maksimum, wiec dla nich nowy nie jest super wyjątkowy, tylko zwykły- 200 jednostek bez żadnych umiejętności wpływających na walkę tylko z podwójnym doświadczeniem, to mało jak na dzisiejsze standardy.
    Event bożonarodzeniowy jest raz na rok, wiec powinno być coś wyjątkowego przedstawione graczom, coś czym można się pochwalić przed kolegami, coś co każdy chce mieć, że szczęka opada, że chce się to zdobyć-osiągnąć ten upragniony cel, że chcecie się wydać klejnoty na to coś. A ten nadchodzący event nie ma w sobie tej wyjątkowości. Jest jeszcze trochę czasu do grudnia by ulepszyć generała i sprawić by milej spędzić święta w grze w the settlers online.

    Do Blue Byte moja propozycja ulepszenie, zwiększenia konkurencyjności nowego generała:
    235 lub 250 dostępnych jednostek, jedną z umiejętności Nusali, Vargusa bądź Anslema plus te, które zostały już przedstawione na serwerze testowym.
    Cena takiego generała waha się między 4000-5000 prezentów.

    Pozdrawiam

  2. #42
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na wzmocnienie generała wprost nie ma co liczyć, ten generał nie będzie konkurował z aktualnymi ulepszonymi które można kupić tylko za diamenty.
    Ale można dać mu na start 4 ulepszenia (bez możliwości ponownego użycia ich przy ulepszeniu):
    Kłus, Przyśpieszony kurs nawigacji, Pojętny i To Tylko Draśnięcie.
    W ten sposób pośrednio (poprzez użycie innych ulepszeń) wzmacniamy go jednocześnie nie robimy go konkurencyjnym dla innych generałów.
    W dalszym ciągu będzie to generał dla graczy z krótszym stażem, nie dla weteranów gry ale z tym raczej trzeba się pogodzić.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez morgorothor Zobacz posta
    zwykła 200, marnie :/
    Darmowy exp, świetnie.

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    A to ja mam pytanie dlaczego dla weteranów gry nie ma nic ciekawego.
    Każda kolejna nowość to tylko dla tych co zaczynają grę a dla tych co męczą ja od wersji beta to co? (Figa z makiem)

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    A to ja mam pytanie dlaczego dla weteranów gry nie ma nic ciekawego.
    Każda kolejna nowość to tylko dla tych co zaczynają grę a dla tych co męczą ja od wersji beta to co? (Figa z makiem)
    tych co się poznali na tym co ta gra reprezentuje bedzie ciezko jeszcze raz naciagnac na kase, za to nowych moze sie udac
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby chcieli, to od starych graczy też by kasę wyciągnęli. Zobaczcie jaki był szał gdy lodówki leciały z pudełek jak szalone, ludzie wydali wszystkie zapasy klejnotów i sporo osób skusiło się na zakup. Ulepszony magazyn czy silos? To już chyba dwa lata będą, jak mi ich więcej nie potrzeba, no klejek na to nie wydam. Za to taki budynek jak się pojawia w "odbudownie po burzy" chętnie bym postawiła na wyspie. Grafika gotowa, zrobić z niego budynek mieszkalny na 100-140 mieszkańców i dać do pudełek ze sporą szansą zdobycia, myślę że kasa powinna polecieć, a gdyby dali też jako nagroda ze scenariusza, to może ludzie zrobili by to więcej niż ten raz potrzebny do osiągnięć. Tylko by trzeba rozsądnie zbilansować, bo mimo że mam 80k zaprawy, to wydawanie 1100 na jeden scenariusz, jakoś nie za bardzo mi się uśmiecha.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szykuje się dobry event. Zamiast siedzieć przed monitorem i klepać w kółko to samo, pójdziecie na spacer. BB dba o nasze zdrowie

  8. #48
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo długi spacer.
    Jak dla mnie oba najbliższe eventy są hm, mało atrakcyjne.

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy ja dobrze widzę, że będzie można zdobyć drugi ulepszony magazyn prowiantu?

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    na młodym drwalu

    1 obóz ( generałowie z takim samym wyszkoleniem )

    Major 18KZ 267KA
    Mikołajka 32KZ 193KA

    2 bez strat więc go nie liczę

    przywódca

    Anslem 24KZ 141KA
    Mikołajka 47KZ 168Ka

    więc jednak generał przydatny tylko gdy będziemy rozmiękczać obozy
    Porównywałem wyszkoloną Mikołajową z wyszkolonym Majorem. Wiadomo że do Anslema nie ma nawet co porównywać. Są różne style gry i nie wszyscy używają Anslema do wszystkich ataków aby przyspieszyć robienie Drwala. Ostatecznie przydatność Mikołajowej będzie zależała od indywidualnego stylu gry.

    Na szybko policzone straty w Drwalu dla generałów tak samo wyszkolonych:

    1 przywódca
    Major 40-46 KZ
    Mikołajka 40-46 KZ

    2 przywódca
    Major 26-31 KZ
    Mikołajka 26-31 KZ

    3 przywódca
    Major 26*31 KZ
    Mikołajka 30-39 KZ

    4 przywódca
    Major 29-35 KZ
    Mikołajka 29-35 KZ

    5 przywódca
    Major 27-33 KZ
    Mikołajka 28-35 KZ

    Albo można posłać MIkołajke tylko na te 3 obozy które się rozwala bez strat i zgarnąć 15k xp.
    Ostatnio edytowane przez panghy ; 09.10.2017 o 04:38

Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.