Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2017 - Dyskusja

  1. #61
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dorisday Zobacz posta
    . Budynków nigdy za wiele i zawsze mozna spieniężyć i kupić coś atrakcyjnego dla siebie na handlu.
    Można, tylko co? kolejny budynek? jaki? konkret poproszę i nie wyskakuj mi z lodową bo każdy kto tu dłużej siedzi już je ma. Jedną, dwie, kilka czy kilkadziesiąt... jakaś ciekawa alternatywa? nie istnieje i nawet jeżeli kupimy te lodowe to co dalej? ile można? można sprzedać i mieć mln monet i co dalej? co za nie kupimy?
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlaczego się nazywa "Mikołajowa" (żona Mikołaja?), nie ładniej by było Śnieżynka? i dać jej dodatkową zdolność typu oślepianie jednostek dystansowych (łuki, kusze, arkebuzery i armaty).

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Po tylu latach gry zaoferowana mikołajową która do niczego sie nie nada? xd dajcie chociaż ekspres polarny z 200 popa i jakąć premką żeby pamiątka była po evencie ,oczywiście związana ze świętami,bo to co jest teraz można nazwać Grinch świąt nie będzie. xd nigdy nie krytykowałem ale w końcu musi być ten pierwszy raz. :;}

  4. #64
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dorisday Zobacz posta
    Wszyscy narzekają jak widzę, a ja uważam każdy ewent za urozmaicenie gry. Mikołajowa podoba mi się, a zawsze możemy pomóc niższym lewelom w rozwoju i jak przystało na okres świąteczny podarować nadmiar prezentów. Budynków nigdy za wiele i zawsze mozna spieniężyć i kupić coś atrakcyjnego dla siebie na handlu. Dlatego uważam, że każdy ewent to coś nowego i każdy dla siebie coś znajdzie))
    Dziekuję za pozytywną opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #65
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Założyłem sobie, że kupię obu generałów i prawie wszystkie budynki (poza oczywiście arktycznymi kopalniami, których cena jest trochę oderwana od serwerowej rzeczywistości). Czyli będę potrzebował 4.755 prezentów
    Jako że jestem leniwy i nie chce mi się pilnować godzin wysyłania żeby było na maxa założyłem, że 19 odkrywców będę wysyłał raz dziennie na bardzo długie poszukiwania skarbów siedmiu zielonych zaś na przedłużone poszukiwania.
    Średnio pierwsi będą przynosić 368 prezentów, drudzy 190 prezentów - w sumie 558 prezentów.
    Czyli ignorując wszystkie zadania, przygody itp dla mnie event skończy się po 9 dniach.
    I nie przekonują mnie stwierdzenia, że będę mógł sobie zarobić sprzedając nadmiarowe prezenty czy dokupić budynki.
    Ten event to wielka lipa, rozdawnictwo przy zerowym wysiłku.
    Rozumiem że to czas świąt, rozdawania prezentów ale bez przesady.
    I nawet byle jakie nagrody tego nie tłumaczą.

  6. #66
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Red ale nikt nikogo nie zmusza do gry w grę, jeżeli uważasz że to jest lipne (w sumie masz rację) to po prostu zaloguj się, złóż wszystkim życzenia i cześć ;p

    Przy 30 wyszkolonych odkrywcach każdy kolejny event, w którym znoszą oni fanty będzie wyglądać tak samo jak BN. Niestety taki mamy klimat i podnoszenie cen (które proponujesz w innym wątku) dla starszyzny nic nie da, baa myślę że takie działanie zniechęci wielu do dalszej rozgrywki bo nie po to ciułali kilka lat żeby teraz mieć trudniej ;p
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    Dla mnie z pierwszych informacji Event Bożanarodzeniowy w porównaniu z hellowinem jest bardzo biedny, jak już nie ma co dać to może dano by możliwość kupienia "zaległych" fantów z poprzednich eventów świątecznych? a mikołajowa mogła by być zgodna z tradycja i płynąć na przygodę w ciągu 2 minut to byłby przynajmniej szybki dostarczyciel woja.

  8. #68
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.