Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2017 - Dyskusja

  1. #51
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z informacji z innych forow wynika, ze aktualnie bonus generala liczy sie tylko dla tych jednostek ktore general sam zabije, wiec caly general jest warty srednio od 3 do 20 extra expa.

    Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze znajac BB to nawet nie do konca mozna sie spodziewac, ze to nie jest zamierzony sposob dzialania.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jakis ponury zart z tą mikolajkowa... mam nadzieje ze nie bedziecie tego wciskac na sile i robic mi smietnika w gwiezdzie jeszcze wiekszego.... zrobcie chociaz jakis wybor, mikolajkowa, albo chociazby domek na wodzie, genek z podwojnym exp do zmiekczania obozow... dobry zart, tylko nie na te swieta

    a tak w ogole to czekam juz rok na nastepnego chempiona, to mnie nie zawiedzcie bo bede bardzo zly

    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    to jakis ponury zart z tą mikolajkowa... mam nadzieje ze nie bedziecie tego wciskac na sile i robic mi smietnika w gwiezdzie jeszcze wiekszego.... zrobcie chociaz jakis wybor, mikolajkowa, albo chociazby domek na wodzie, genek z podwojnym exp do zmiekczania obozow... dobry zart, tylko nie na te swieta

    a tak w ogole to czekam juz rok na nastepnego chempiona, to mnie nie zawiedzcie bo bede bardzo zly
    i przestancie sie juz zachwalac tym badziewiem, macie takich w tawernie na peczki
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.02.2020 o 13:57 Powód: połączenie postów

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    Osobiście jestem zawiedziony brakiem czempionów w kalendarzu. Rok czekałem na aby dostać kolejnego i pewnie kolejny rok bym czekał na trzeciego. A tu zmieniły się zasady.

  4. #54
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przecież informacja że czempioni nie będą w tym roku dostępni była powiedziana dawno temu w temacie z "Pytaniami i odp"
    I nie ma także planów wdrożyć kolejnych czempionów z Anterii. Więc nie wiem skąd to oczekiwania, że a może BB pozytywnie zaskoczy.
    Są za klejnoty i to nie mało, więc wątpię aby bb było tak wspaniałomyślne że da nam za free kolejnych. A poza tym większość i tak wykupiła już w sklepie więc oni by mogli by mieć ich więcej ?
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 09.10.2017 o 12:51

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Z informacji z innych forow wynika, ze aktualnie bonus generala liczy sie tylko dla tych jednostek ktore general sam zabije, wiec caly general jest warty srednio od 3 do 20 extra expa.

    Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze znajac BB to nawet nie do konca mozna sie spodziewac, ze to nie jest zamierzony sposob dzialania.
    Hahaha. Mistrzowie kodu z BB.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak co roku event bożonarodzeniowy najłatwiejszy ze wszystkich. Ale sobie cementu nazbieram, he he

  7. #57
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    Jak co roku event bożonarodzeniowy najłatwiejszy ze wszystkich. Ale sobie cementu nazbieram, he he
    Co do zaprawy, to widać, że BB nie ma pojęcia, co się dzieje na serwerach 200 zaprawy za 200 prezentów czyli 200 zaprawy za ok. 20k monet a na handlu 200 zaprawy można kupić za 4k monet...

  8. #58
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Co do zaprawy, to widać, że BB nie ma pojęcia, co się dzieje na serwerach 200 zaprawy za 200 prezentów czyli 200 zaprawy za ok. 20k monet a na handlu 200 zaprawy można kupić za 4k monet...
    Pewnie nie zauwazyli, ze od 2 lat z przygod mozna dostac 2x wiecej niz sie jest w stanie zuzyc.

    Swoja droga kolejny przyklad na potwierdzenie tego, ze eventy sa robione na zasadzie 'kopiuj-wklej' a nad poprawianiem tego by pasowalo do realiow gry ktora sie ciagnie kilka lat nikt nie pracuje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra umiera i nic chyba nie jest w stanie tego zmienić. Widać jak na dłoni, że BB nie chce się pracować nad grą bo robią kopiuj wklej poprzedniego eventu i ewentualnie zmienią 1 rzecz aby nie było że jest w 100% to samo. Podejrzewam że obecnie w BB pracuje tylko kilka osób nad tą grą lub nawet może jedna. Moim zdaniem nowi gracze powinni najpierw wejść na forum i poczytać o możliwościach rozwoju gry niż w ciemno wydawać kasę na klejnoty a za kilka miesięcy okaże sie że BB zamknie serwery i kasa pójdzie w błoto.

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Wszyscy narzekają jak widzę, a ja uważam każdy ewent za urozmaicenie gry. Mikołajowa podoba mi się, a zawsze możemy pomóc niższym lewelom w rozwoju i jak przystało na okres świąteczny podarować nadmiar prezentów. Budynków nigdy za wiele i zawsze mozna spieniężyć i kupić coś atrakcyjnego dla siebie na handlu. Dlatego uważam, że każdy ewent to coś nowego i każdy dla siebie coś znajdzie))

Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.