Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2017 - Dyskusja

  1. #31
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Jesteś strasznie zabawny
    Rozwiązanie jest banalnie proste dajesz odpowiednio wysoka cenę za tego super genka i problem rozwiązany masz wybór stać cię kupujesz droższego nie to masz tańsze kilka sztuk do wyboru.
    Jest jeszcze prostsze rozwiązanie wykorzystywane na testowym, pozwólmy graczom na posiadanie wszystkiego w milionach, łącznie z klejkami i zdobycie 75lvl w ciągu kilku sekund, po co bawić się w jakieś ograniczenia i dodawanie gienków, którzy służą do wbijania lvl skoro można wbić 75 natychmiast bez klepania po raz setny tej samej przygody. Ale chwila, skoro wszystko można mieć od razu bez najmniejszego wysiłku to po co kupować klejki.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    puzzle jak mam sciagnac?

  3. #33
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez annastazja1234 Zobacz posta
    puzzle jak mam sciagnac?
    Zrób screena, wklej do Painta a potem wydrukuj lub próbuj je ułożyć w Paincie albo innym programie.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm... tutaj nie chodzi o to, żeby dawać super generała za darmo, ale o to, że generał 200 z exp x2 to żadna rewelacja w ogóle. Vargus, Nusala, Anslem dawali ciekawe skille, które zmniejszały straty w przygodach i zmieniały sposób ich robienia. A generał z exp x2 na 200 niczego nie zmieni; gdyby był w wysokiej cenie na początku gry, kiedy nie było innych specjalistów (majorów, MMA, i innych) i wszyscy grali na generałach 200, wtedy byłby super. Ale teraz, jak dla mnie pójdzie w którejś z fal, zdechnie, i na pewno nie będę czekał 2 godzin żeby się odrodził, a już tym bardziej nie będę katował się robieniem przygody generałem 200 tylko po to, żeby dostać plus 30k exp. Przy skali milionów exp na kolejne levele, te 30k to nic jeśli muszę mieć większe straty i czekać na wyprodukowanie się woja, czy jechać przygodę dwa razy dłużej na jednym generale.

    Więc przestańcie truć, że gracze chcą supergenerała ze skilami wszystkich championów, bo to nie prawda. Chcą po prostu coś ciekawego i w jakiś sposób przydatnego, a nie pomysł, który byłby dobry kilka lat temu. Ja osobiście wolałbym którąś z odkrywczyń ulepszonych zamiast tej "supermikołajowej"; zawsze to dodatkowe surowce czy przygody. A mikołajową pewnie kupię jako KOLEJNEGO generała na 200, i NIC PONAD TO. Użyteczna? Może. Dla graczy bez majorów. Dla doświadczonych graczy nic specjalnego. I nie ma się z czego cieszyć.

    Pozostała oferta eventowa również słaba. Manufaktury nawet OK, bo węgla jednak deficyt. Ulepszone młyny wodne... I reszta też nie specjalna. eventy świąteczne od kilku lat są słabe. I raz jeszcze podkreślam: NIE CHODZI O supergenerałów ale o ciekawe rzeczy, które dają niestandardowe możliwości. I nie muszą być tanie bo lepiej kupić jedną fajną, wyjątkową rzecz, niż nie kupić nic ze sterty bezużytecznego badziewia. Gracze z długim stażem oczekują urozmaiceń, a nie superdopałów.

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja się spodziewałem że same oh i ach będzie a tutaj nie tylko ja mam wrażenie że coś jest nie tak.
    Co mi daje nowy gienek jak gram 5 lat a jeżeli BB myśli o nowych graczach to nie będę ich toku myślenia próbował zmienić bo to jak zawracanie kijem rzeki.

    BB_Penelopa dokładnie jak napisałaś nie podoba mi się ta gruba świnka w twoim podpisie bo widzę że przykładacie uwagę do pierdół a nie do konkretów.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bagienna wiedźma daje więcej dyń niż czarni rycerze... taka uwaga

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie dyń a dosypki jak już, co do gienków każdy mógł wybrać w tamtym roku JEDNEGO czempiona więc jak chcesz więcej to zbieraj klejki i tyle. To nie jest trudne bo nawet na kopalnie klejnotów bez zakupów idzie uzbierać. I już widze jak ktoś z niskim lvl bez wydawania realnych $$ będzie miał dużo klejków aby kupić te paczki ? Jak pisałem nawet żeby 10 paczek to 14k klejków wiec 6k do kopalni i potem jesteś panem swojego losu.
    To mikołajowe coś będzie można ocenić jak już będzie finalnie na naszych serwerach a nie testowych,

  8. #38
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Hmm... tutaj nie chodzi o to, żeby dawać super generała za darmo, ale o to, że generał 200 z exp x2 to żadna rewelacja w ogóle. Vargus, Nusala, Anslem dawali ciekawe skille, które zmniejszały straty w przygodach i zmieniały sposób ich robienia. A generał z exp x2 na 200 niczego nie zmieni; gdyby był w wysokiej cenie na początku gry, kiedy nie było innych specjalistów (majorów, MMA, i innych) i wszyscy grali na generałach 200, wtedy byłby super. Ale teraz, jak dla mnie pójdzie w którejś z fal, zdechnie, i na pewno nie będę czekał 2 godzin żeby się odrodził, a już tym bardziej nie będę katował się robieniem przygody generałem 200 tylko po to, żeby dostać plus 30k exp. Przy skali milionów exp na kolejne levele, te 30k to nic jeśli muszę mieć większe straty i czekać na wyprodukowanie się woja, czy jechać przygodę dwa razy dłużej na jednym generale.

    Więc przestańcie truć, że gracze chcą supergenerała ze skilami wszystkich championów, bo to nie prawda. Chcą po prostu coś ciekawego i w jakiś sposób przydatnego, a nie pomysł, który byłby dobry kilka lat temu. Ja osobiście wolałbym którąś z odkrywczyń ulepszonych zamiast tej "supermikołajowej"; zawsze to dodatkowe surowce czy przygody. A mikołajową pewnie kupię jako KOLEJNEGO generała na 200, i NIC PONAD TO. Użyteczna? Może. Dla graczy bez majorów. Dla doświadczonych graczy nic specjalnego. I nie ma się z czego cieszyć.

    Pozostała oferta eventowa również słaba. Manufaktury nawet OK, bo węgla jednak deficyt. Ulepszone młyny wodne... I reszta też nie specjalna. eventy świąteczne od kilku lat są słabe. I raz jeszcze podkreślam: NIE CHODZI O supergenerałów ale o ciekawe rzeczy, które dają niestandardowe możliwości. I nie muszą być tanie bo lepiej kupić jedną fajną, wyjątkową rzecz, niż nie kupić nic ze sterty bezużytecznego badziewia. Gracze z długim stażem oczekują urozmaiceń, a nie superdopałów.
    Nic dodać nic ująć. od siebie dodam, że na event dyniowy trzeba będzie się pomęczyć konkretnie, bo jest sporo fajnych fantów, a na ten świąteczny nie ma w sumie szału. Dlaczego tak nie równo ? Jakiś balans by się przydał.

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez panghy Zobacz posta
    Też mi się tak zdawało, więc na szybko w symulatorze policzyłem jak wyszkolona Mikołajka będzie się sprawować w Drwalu. Na pierwszych 5 przywódcach straty są takie same lub nieznacznie większe (na przedostatnim przywódcy) w porównaniu do wyszkolonego majora. Ale za to umiejętność +100% XP da około 30k XP więcej. Także ten...
    na młodym drwalu

    1 obóz ( generałowie z takim samym wyszkoleniem )

    Major 18KZ 267KA
    Mikołajka 32KZ 193KA

    2 bez strat więc go nie liczę

    przywódca

    Anslem 24KZ 141KA
    Mikołajka 47KZ 168Ka

    więc jednak generał przydatny tylko gdy będziemy rozmiękczać obozy
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Dać Mikołajce umiejętności Vargusa, Anslema i Nusali, i niech używa we walce jednej z nich, losowej

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.