Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Zmiany w grze - 10.10.2017 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 10.10.2017 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Yuppi

  3. #3
    tomxxxtom
    Yuppi

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    579
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wiele zmian ale żadnych konkretnych tylko sama kosmetyka, bo to ze jakiś tekst będzie wyświetlany poprawnie to żadna zmiana tylko poprawka która powinna być wgrana beż szemrania.
    Jedyny plus to że wgracie event a co przy okazji się wydarzy ? to się okaże po godzinie 15 we wtorek 10 października 2017 xD

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Wiele zmian ale żadnych konkretnych tylko sama kosmetyka, bo to ze jakiś tekst będzie wyświetlany poprawnie to żadna zmiana tylko poprawka która powinna być wgrana beż szemrania.
    Jedyny plus to że wgracie event a co przy okazji się wydarzy ? to się okaże po godzinie 15 we wtorek 10 października 2017 xD
    Drogi Bartexio!

    Wszystko pójdzie zgodnie z planem!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drogi Bartexio!

    Wszystko pójdzie zgodnie z planem!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Penelopa optymistka . Pożyjemy- zobaczymy, choć w przypadku większości eventów to różnie z tym bywało

  7. #7
    Elelkal_
    Oby tym razem naprawili ten handel w całości

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Penelopa optymistka . Pożyjemy- zobaczymy, choć w przypadku większości eventów to różnie z tym bywało

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy podczas aktualizacji planowane jest dalsze szabrowanie wysp graczy i okradanie ich z budynków, tak jak to miało miejsce ostatnio?

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Znowu sporo się nazbierało
    Cieszy mnie fakt, naprawienia latających okienek w lisku, bo zjadły mi nerwy chowając się po kątach, reszty albo nie odczułem, albo mnie nie dotyczyła na moim poziomie. Zapewne dla kogoś są ważne. Jednocześnie liczę, że po wgraniu, wzorem poprzednich zmian, nie będzie kilku poprawek, przez co cały dzień grania był w plecy. Ale jak mówi Pen, pożyjemy zobaczymy. Też bym chciał być takim optymistą jak Ty. Ale nas graczy, pod tym względem, nie za bardzo rozpieszczacie. A co do ogólnej uwagi dotyczącej wszystkich poprawek, to moje zdanie jest takie, że jak budowlaniec schrzani robotę, to później nie robi z tego fety, tylko po cichu, aby nikt nie widział, naprawia to co mu nie wyszło. Więc może jednak trochę skromności nad tymi niedopracowaniami. Pozdrawiam BB, zwłaszcza optymistyczną i rezolutną Pen oraz graczy. Miłego grania.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.