Zobacz wyniki ankiety: Czy zwolnić graczy z opłat za budynek gildii na czas głosowania

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    3 8.57%
  • Nie

    32 91.43%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Zwolnienie z opłaty za nabycie budynku gildii

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia

    Zwolnienie z opłaty za nabycie budynku gildii

    Proponuję zwolnienie z opłaty na zakup budynku gildii - w taki sposób, ze w sklepie kosztowałaby 1 rybkę (za klejnoty bez zmian)
    Cena 1 rybki obowiązywałaby na czas najbliższego głosowania na to, co ma się pojawić w ofercie targowiska gildii.
    Nie podaję sposobu rozwiązania tego problemu podczas kolejnych głosowań, na znalezienie satysfakcjonującego zostało jeszcze kilka(naście?) miesięcy.
    Uzasadnienie:
    W sytuacji, gdy gracze mający dostęp do monet gildii (kantor handlowy, wyszkoleni odkrywcy) nie należą do żadnej gildii - to są dyskryminowani jeżeli chodzi o tzw prawa wyborcze, żeby je nabyć - musieliby założyć własną gildię ponosząc tego koszt związany z zakupem budynku. Dla zaawansowanych graczy nie jest to duży wydatek, ale dla początkujących już tak.

    Tę propozycję umieściłem już wcześniej w komentarzach dotyczących nowości w grze, ale tam w tłoku może pozostać niezauważona; tutaj ma większe szanse na akceptację. Przy okazji mam apel do starych wyjadaczy aby wykazali trochę empatii dla początkujących - nie wszyscy z nich to multikonta Zagłosujcie w ankiecie zakładając ich uczciwość.

  2. #2
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśli wydatek 3k monet w dzisiejszych czasach to za wiele (w 2012 postawiłem siedzibę w drugim dniu gry) tym bardziej nie stać cię na zakupy w TG
    Dlaczego o TG ma decydować osoba która z niego nie skorzysta? i czy naprawdę to taki problem zapisać się do istniejącej gildii? (przypominam, że kiedyś się za to płaciło, teraz jest FREE)
    Piszesz: "gdy gracze mający dostęp do monet gildii (kantor handlowy, wyszkoleni odkrywcy)" - to nie są gracze początkujący i takiego gracza nie stać na budynek gildii??
    Nie jesteś w gildii (nie chcesz, inne powody) = nie decydujesz o TG (dla przypomnienia: Targowisko GILDII)
    Dlatego jestem na nie
    Ostatnio edytowane przez Rafar321 ; 28.09.2017 o 08:24

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ciekawa jestem co na to inni gracze?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    rafar chyba wszystkie powody podał więc nie ma po co więcej dyskutować
    jestem na nie
    "Everybody lies"

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja też na nie, powody powyżej. A początkujący może wstąpić do jakiejkolwiek gildii i po problemie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2017
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja również jestem przeciwny. Jeśli ktoś chce mieć wpływ na to co może/powinno być w targowisku gildii niech się w takiej znajdzie. Możliwości podano powyżej.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dzięki za oddane głosy!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie i jeszcze raz nie- jak cie nie stac wybudowac siedziby gildii, a chcesz w gildii byc, to albo surki pozycz albo do kogos dolacz

    mnie nie stac na wlasny odrzutowiec i przemieszczam sie samochodem lub samolotem zwyklym, nie domagam sie zasponsorowania tego czego nie mam, a co nie jest niezbedne
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #9
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    NIE
    Jest masa gildii, nie wiem jak na serwerach 1-6, ale u mnie, na 7, niektóre łykną każdego bez pytania o cokolwiek. Co za problem wejść na czas głosowania?
    Targowisko Gildii - już sama nazwa pokazuje, że powinno dotyczyć gildii. Zatem niegildyjni albo niech sobie takową znajdą albo nie mają prawa głosu. Monety gildii można kupić na handlu, fakt. Ale w takim razie ten, kto nie chce należeć do gildii będzie mógł wybierać spośród itemków, które dla niego wybiorą gildyjni. Jak dla mnie cała ta zmiana jest na duży plus.

  10. #10
    konkur4
    Koszt siedziby gildii to wartość jednego dropu z cr/byka/bractwa i 1 patent. Opcja z klejnotami nie jest jedyną możliwą, więc daj sobie spokój z takimi propozycjami.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.