Zamknięty wątek
Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 206

Wątek: Zadanie kryzysowe: Kontratak bandytów - Dyskusja

  1. #131
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mi tez sie podoba ten kryzys oby wiecej takich

  2. #132
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Generalnie, moim zdaniem, event na plus. To, że zadania trudne/ czasochłonne, no to co?
    Wlasnie podstawowy problem z tymi zadaniami to jest to, ze sa czasochlonne jednoczesnie nie bedac trudnymi.

    Event jest tak pomyslany, ze nie musisz sie natrudzic, tylko naczekac, a jesli okresy czekania sie niefortunnie ułożą (np ze wzgledu na prace albo okolicznosci losowe), to nie ma mozliwosci zebys jakakolwiek forma wysilku to nadrobil.

    Chyba, ze masz nadmiar waluty premium
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #133
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja również pracuję na zmiany Więc ustawiam produkcję z premiami tak, żeby mi się kończyła (produkcja) w okolicy powrotu z pracy, puszczam kolejne, żeby się kończyły kiedy znów będę miał dostęp do kompa, np. kiedy wstanę rano i się szykuję, itd. Dziś wieczorem skończę etap 3 i pozostaną mi 3 dni na 4 Do ogarnięcia przy odrobinie chęci i organizacji i jak dotąd wydałem jakoś ok. 10 czy 20 klejnotów bo nie chciało mi się czekać aż się wybuduje druga najlepsza papiernia

  4. #134
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może komuś się przyda. Level: 60

    Ostatnie zadanie w Etap 4.

    - pokonaj wieżę strażniczą
    - ukończ przygodę x 1
    - wyszukiwanie przygody (długie) x 1
    - zdobądż rudę platyny 50 za pomocą przedłużonego szukania skarbu (mały faul na koniec bo trwa to ok. 22h (szczęśliwy) do 1d 8h (tubylczy))

    Generalnie jeśli nie podnosiło się żadnych z potrzebnych do produkcji budynków i nie zablokowało tym samym łańcucha produkcji, ma się wolne 2-3 podręczniki rekrutacji, kilka meyersów i kilka toreb tęczowego śniegu oraz 2-3 ciastka sezamowe to bez dużego wysiłku można dość szybko dojść do końca.
    Fajny evencik dużo PD, klejnotów, parę nadgodzin szkoleniowych no i wieża 120 ludków.W 4 etapie jak nagroda jest również ekipa wyburzeniowa więc i przestrzeń budowlaną na wyspie będzie można poszerzyć za darmo. Szkoda tylko, że nie uprzedzili z 10 dni wcześniej bo ludzie ulepszają wciąż swoje budynki (5/6) ale to tylko gra nie ma co się gniewać przed nam event halloween

  5. #135
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak pokonać fortecę level 54

  6. #136
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    fortecę 46-55lvl pokonałem
    MSW (zwykły) +220R
    MSW (zwykły) + 220 R
    Niusala (podrasowana = 180 + podwójny atak) + rekruci (poległo 126 rekrutów, a reszta wróciła do garnizonu ))

    powodzenia w ubijaniu

  7. #137
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Robaczki Zobacz posta
    fortecę 46-55lvl pokonałem
    MSW (zwykły) +220R
    MSW (zwykły) + 220 R
    Niusala (podrasowana = 180 + podwójny atak) + rekruci (poległo 126 rekrutów, a reszta wróciła do garnizonu ))

    powodzenia w ubijaniu
    Brawo!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #138
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do niczego ten Wasz event. Czasu mało, a niektóre zadania całkowicie nieprzemyślane.
    Na przykład: "Wyszkol 50 jedn. (Kusznik). + Wyszkol 150 jedn. (Wyborny łucznik). + Wyszkol 150 jedn. (Ochotnik).". Zadanie nie do wykonania jak ktoś ma pełną obsadę wyżej wymienionych i brak dużego limitu wolnych osadników.
    Żeby wykonać takie zadanie potrzebna jest możliwość demobilizowania oddziałów (osadnicy do domu, broń do magazynu), której ta gra niestety nie oferuje.
    Są osoby w trakcie lub tuż po przygodach i trzeba uzupełnić straty więc sobie doprodukują te jednostki, chociaż nie wiem jak inni gracze, ja staram się nie tracić kuszników i wybornych łuczników. Ale czy na pewno chodziło o to żeby ukończenie eventu nie było możliwe dla wszystkich graczy? Przy założeniu, że chcą.

  9. #139
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Thomas_ppgg Zobacz posta
    Żeby wykonać takie zadanie potrzebna jest możliwość demobilizowania oddziałów (osadnicy do domu, broń do magazynu), której ta gra niestety nie oferuje.
    .
    A ja wysłałem na Krwawą Marynę i wytłukłem rekrutów.
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  10. #140
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    A ja wysłałem na Krwawą Marynę i wytłukłem rekrutów.
    ale kusznikow, konie i elitarnych ciezko tluc bez powodu i beda tak zawalali w koszarach w oczekiwaniu na pomylke podczas bloku

    chyba trzeba bedzie walnac dobre winko i odwiedzic maryne... dzielna dziewczyne, do czegos sie wreszcie ta przygoda przyda


    PS. dalej nie ma odpowiedzi na temat granitu i poszukiwania przygod... ciezko cos wymyslec zgrabnego

Zamknięty wątek
Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.