Zamknięty wątek
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 206

Wątek: Zadanie kryzysowe: Kontratak bandytów - Dyskusja

  1. #141
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Brawo!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa


    jak widzac BB jest na forum, pytanie, czyta wybiórczo posty ?

    kilka osob pytalo w tym ja, co z tym 50 szt granitu

  2. #142
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Thomas_ppgg jeśli chcesz to możesz pozbyć się nadmiaru w jakiejkolwiek przygodzie. Ale widać ważniejsza jest garstka armii niż ewentualne nagrody, które są niezgorsze.

    chocisz dla nowej budowli z populacją i manufaktury moge wybić nawet i wszystkie jednostki wojskowe które rzadko padają. Odbuduje się w ciągu 1-2 dni, a budynki zostają na stałe.

    Widać że każdy ma swoje priorytety, ale zadania są całkowicie wykonalne bez większych spin.

  3. #143
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Ma ktoś może rozpiskę zadań dla poziomów 56-65?

  4. #144
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Bardzo nieładnie zrobili z ostatnim zadaniem 56-65 odkrywcy muszą znalez 50 szt rudy platyny przedłużone poszukiwania odkrywca z tawerny 3 dni,nie wszyscy muszą miec szczęśliwych odkrywców jest to chwyt poniżej pasa

  5. #145
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bez przesady, nie mieć szybkiego odkrywcy powyżej 55 poziomu? Serio?

  6. #146
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    jeden może nie starczyć a szybki odkrywca to 1,5 dnia czyli nie może się pomylić pisze tylko że to nie jest fer takie zadanie.

  7. #147
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Wlasnie dla takich zadań , można ukończysz zadanie za klejki.... jeśli koszt w okolicach 100 klejek, bo i tak się dostaje ich wiecej

  8. #148
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bardzo fajny event troszke się gospodarkę rozruszało, przy dobrej współpracy wiele zadań szło zrobić dość szybko. Produkcja mięsa ? nie problem chatki w leasing i każdy załatwił.
    Dziwi mnie pisanie że nie mam miejsca i muszę armię ubić by nowych dostawić, a a jaki problem wypożyczyć na tzw. moment 3-4 wspaniałe rezydki ?
    A forteca do pokonania wojem fajna sprawa i spory ubaw, choć raz nie sztampowo robione wg. poradnika tylko każdy na tzw. czuja
    Nagroda spoko, choć mi zostało jeszcze znaleźć platyne ale odkrywcy się postarają i zadanie będzie skończone
    Dziękuje za mini evencik

  9. #149
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No tak pozbyć się kilkudziesięciu czy kilkuset żołnierzy to faktycznie duży problem.... a przecież wystarczy odpalić byle przygodę za mapki i słać ataki zwykłymi genkami z rekrutami i sloty się zwalniają.... a później tych nadprogramowych zbędnych kuszników też posłać byle gdzie.... Jak napisał set2g. Ale może jakiś poradnik na ten temat powinien ktoś napisać.... Ja tam nie mam problemów z pozbywaniem się nadmiarowego wojska, ale jak widać dla niektórych to nie lada zadanie.

    A zadania są fair. Na pewnych poziomach wypadałoby mieć pewne "rzeczy". A jeśli ktoś nie ma to już raczej świadczy o tym, że nie bardzo ogarnia grę i może mieć pretensje raczej tylko do samego siebie :] A zadanie możesz zaliczyć klejnotami jeśli Ci zależy, a nie masz możliwości bez klejnotów. A co do samych klejnotów to obecnie jest sporo możliwości ich zdobycia (jak choćby w poprzednich etapach zadania kryzysowego). Więc jest ono całkiem wykonalne. Tylko zamiast narzekać trzeba poszukać rozwiązania.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 22.09.2017 o 22:45

  10. #150
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    da sie to zrobic spokojnie , wystarczy grac normalnie

Zamknięty wątek
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.