Zamknięty wątek
Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 206

Wątek: Zadanie kryzysowe: Kontratak bandytów - Dyskusja

  1. #191
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fajny ewencik, wyłożyłem się na ostatnim, specjalista nie zdąży znaleźć przygody na czas Trudno, mała strata, krótki żal. Gram od 2012, ale ,,rozrywkowo,,.

  2. #192
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chornobyl Zobacz posta
    Fajny ewencik, wyłożyłem się na ostatnim, specjalista nie zdąży znaleźć przygody na czas Trudno, mała strata, krótki żal. Gram od 2012, ale ,,rozrywkowo,,.
    Jak rozrywkowo to wydaj te 325 klejków czy ile tam masz... i tak wyjdziesz na zero

  3. #193
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Chornobyl Zobacz posta
    Fajny ewencik, wyłożyłem się na ostatnim, specjalista nie zdąży znaleźć przygody na czas Trudno, mała strata, krótki żal. Gram od 2012, ale ,,rozrywkowo,,.
    Nie ma przynieść przygody a tylko wrócić z poszukiwań więc jeśli to ostatnie zadanie to zalicz klejnotami
    kosztuje to o parę mniej niż nagroda w klejnotach za 4 część kryzysu
    Chyba że pomogłeś sobie już tyle razy że nie masz z czego zapłacić ale pomyśleć warto dla manufaktury i wieżyczki

    ja bym do tych niewielu zastrzeżeń do kryzysysu dodał jeszcze jedno
    - wieżyczka jest brzydka, projekt jest jeszcze sprzed króla Kazimierza Wielkiego

  4. #194
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    częściej takie zadanka prosze
    ADAM

  5. #195
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez pasqdek Zobacz posta
    Jak rozrywkowo to wydaj te 325 klejków czy ile tam masz... i tak wyjdziesz na zero
    Ozłocę Ciebie Kolego!!! Zapomniałem, że tu można klejki za esemesa nabić. Sprawa załatwiona... za dużo człek na emigracji siedzi

  6. #196
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie wiem z czego się tu cieszyć. Wieża fajnie, że dodaje limit populacji - wygląda jednak jakby kto miał lęk wysokości. Zadania masakryczne, strasznie mi po zrobieniu tych zadań potrzeba posiadanych w tej chwili: 679 kuszników..., 625 EŻ... i 485 puszkarzy. Żeby zrobić ostatnie zadanie wydałem ok. 1000 klejnotów na przyspieszanie odkrywców a i tak fartem zdobyłem platynę z poszukiwań Dzielnej grubaski (przyniosła 2x po 30).
    Idźcie weźcie kupcie se musk... W sumie może was tam w BB stać nawet na mózg.

    P.S. Wysyłałem 4 zielonych , wszystkich 5 tubylczych chyba i Dzielną. Co zabawne z kolejnych poszukiwań sypło mi platyną jakby się gdzieś wysypała z wywrotki.
    Ostatnio edytowane przez Kikojo ; 27.09.2017 o 14:58

  7. #197
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kikojo Zobacz posta
    Nie wiem z czego się tu cieszyć. Wieża fajnie, że dodaje limit populacji - wygląda jednak jakby kto miał lęk wysokości. Zadania masakryczne, strasznie mi po zrobieniu tych zadań potrzeba posiadanych w tej chwili: 679 kuszników..., 625 EŻ... i 485 puszkarzy. Żeby zrobić ostatnie zadanie wydałem ok. 1000 klejnotów na przyspieszanie odkrywców a i tak fartem zdobyłem platynę z poszukiwań Dzielnej grubaski (przyniosła 2x po 30).
    Idźcie weźcie kupcie se musk... W sumie może was tam w BB stać nawet na mózg.

    P.S. Wysyłałem 4 zielonych , wszystkich 5 tubylczych chyba i Dzielną. Co zabawne z kolejnych poszukiwań sypło mi platyną jakby się gdzieś wysypała z wywrotki.
    oj tam- nie marudź. Wydarzenie kryzysowe było całkiem do rzeczy. Jest kilka rzeczy na które można w tej grze psioczyć z pełną odpowiedzialnością, ale ten krótki event im wyszedł. Wiadomo nie ma rzeczy idealnych i parę minusów by się w nim znalazło, ale to co napisałeś to przesada.

  8. #198
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ogólnie bardzo przyjemny mini-ewent.

    Dopracujcie tylko co niektóre zadania (zwłaszcza te dotyczące poszukiwań i produkcji niektórych jednostek np. poprzez zwiększenie ilości jednostek ale słabszych).

    Dziękuję i oby częściej.

  9. #199
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kikojo Zobacz posta
    Żeby zrobić ostatnie zadanie wydałem ok. 1000 klejnotów na przyspieszanie odkrywców a i tak fartem zdobyłem platynę z poszukiwań Dzielnej grubaski (przyniosła 2x po 30).
    Idźcie weźcie kupcie se musk... W sumie może was tam w BB stać nawet na mózg.

    P.S. Wysyłałem 4 zielonych , wszystkich 5 tubylczych chyba i Dzielną. Co zabawne z kolejnych poszukiwań sypło mi platyną jakby się gdzieś wysypała z wywrotki.
    Wojsko można wybić. A koszt wykonania ostatniego zadania (w całości) w klejkach to 325... I ... aż kusi by sparafrazować zdanie o mózgu

  10. #200
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co chodzi o wojsko to jeszcze elitarni żolnierze się czasem przydadzą jak jakaś wtopa czy lag i trzeba. Ale fakt 600 kusz to na zawody mi trzeba a nie do przygód gdzie max 215 jest potrzebne.
    Wieża jaka jest to jest ma 120 popa i na tym skończmy.
    Fakt poszukiwanie to hazard był to 3 dni na szukaniu platyny to jak polowanie na 6 w totka, fakt można było wydać ot tak 325 klejek ale lepiej je było zgarnąc niż wydawać

Zamknięty wątek
Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.