Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Generał Pień

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Generał Pień

    Witam bardzo serdecznie !!

    Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu/tematu więc piszę tutaj. Jesli umieściłem wątek w złym miejscu proszę administracje o przeniesienie go do odpowiedniego .

    Takie pytanie. Według settlers wiki Generała Pnia można dostać za zakup gry pudełkowej. I tutaj nasuwa mi się pytanie,jaka wersja gry The settlers 7 trzeba zakupić ( i tak planowałem zakup owej gry) aby można było takiego generała otrzymać ?

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Były kiedyś pudełkowe startery do Settlersów ale on-line (nie wiem czy jeszcze gdzies są ale wątpię).
    Nie chodzi o tradycyjne wersje pudełkowe.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Było coś takiego. Pudełko jak od klasycznej gry. Były tam kody wpisywane na stronie głównej z klejkami i właśnie generałami Szłom lub Pień.
    Tych pudełek już nie ma i nie będzie zapewne.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak było. Kupowałem pudełka X (kilka) lat temu. Wiele osób na przygodach pytało co to za dziwny generał.
    Po tym jak można było ich kupić w grze to tylko czasem pytają skąd mam dwu . Były dwa pudełka. Pierwsze (chyba 2012 rok) zawierało koda na Szloma. Drugie jakieś 1,5 roku później na Pnia.
    Ostatnio edytowane przez johnyw ; 19.09.2017 o 23:58

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...pudełkowa-gry!

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...-nowa-odsłona!

    tak to wygladalo...

    w znanym serwisie na a . mozna kupic, sa 3 szt. , ciekawe czy kody działaja..

    the-settlers-online-pc-pl-i6938361969.html
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 27.09.2017 o 10:08

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.