Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Potencjalna kradzież Pływających Domów

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem @RedJul. Tyle że nie bez powodu zadałem pytanie.
    Kto wcześniej, przed założeniem tego tematu zastanawiał się ile ma np pływających ?
    Jak wiadomo, niekiedy mieliśmy wybór, czy wybieramy domki czy szkółki, jeżeli ktoś wybrał domki, powinien mieć ich 32. Ja akurat mam te 32 pływające, ale policzyłem ile mam szkółek, mam 18. A chodzi ogólnie o to, że ktoś pisał na czacie o 30 pływających, ale że ma 20 szkółek, czyli jak widać raz musiał wybrać szkółki. Chociaż są gracze co z początku szkółek nie kupowali bo jak pisali nie opłacało się (wtedy jeszcze były max na 1 poziomie), dlatego im jeszcze trudniej będzie doliczyć się ilości owych budynków.

    EDIT: @mar_uda

    Jakiś czas temu pisałem do supportu w sprawie budynku. Kupiłem arabską rezydencję za 200k granitu. Budynek postawiłem i... sobie stał. Na drugi dzień po wejściu do gry stwierdziłem że ów budynek mi zniknął, nie było go w gwieździe, nie było również wydanego granitu. Napisałem, dostałem budynek. Tyle tylko że po zniknięciu, nie odjęło mi 100 ludków, populacja się zgadzała bo sprawdzałem. Tak że nie uwierzę że populacja jest wyższa od posiadanych budynków, raczej błąd w obliczeniach.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 23.09.2017 o 19:18

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Moje 2 domki również gdzieś się ulotniły. Nie mam screenów, lecz jestem pewny co do ilości
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    http://s1.fotowrzut.pl/6EGWJDW8MY/1.jpg

    sry za poprzednie wpisy u mnei jest oki 32 pływające
    Ostatnio edytowane przez gosiaj ; 26.09.2017 o 20:34

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    pokaz im screen , ilez tam mialas tych domkow. ;P

    domki u znajomej z postu wyzej.:P

    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 26.09.2017 o 20:34 Powód: foto

  5. #25
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi nic nie zaginelo !!! Mam maxa 32 !!!

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Jak już wcześniej pisałam, w przypadku niejasności proszę o kontakt z naszą pomocą techniczna.
    Proszę również nie ujawniać korespondencji z Supportem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamiast wklejać suche formułki i ośmieszać się, kasując posty, które Ci się nie podobają, odpowiedz na zadane Ci pytanie.
    A jak nie masz nic konstruktywnego do napisania, to nie pisz.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam ponownie!

    Jak już wcześniej pisałam, w przypadku niejasności proszę o kontakt z naszą pomocą techniczna.
    Proszę również nie ujawniać korespondencji z Supportem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    eh nie ma czego ujawianiac napisalem poprosili o screena i od 4 dni milcza .... znajac zycie zamkna nawet nie informujac ehhh
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Czyli, najpierw trzeba się upewnić ile ich się miało tak naprawdę. Wiadomo że ciężko coś udowodnić jeżeli nie miało się zrzutu ekranu, ale niestety jest to niekiedy wymagane żeby cokolwiek zwrócić.
    Na serio??

    Na serio sugerujesz, ze regularnie, i czesto (co najmniej przed kazda spodziewanas konserwacja), gracze maja robic screeny wszystkiego z wyspy, bo cos moze zniknac??

    Slyszalas/es kiedykolwiek o logach? Historii?

    Jesli ktorys z graczy zwraca sie do suportu z zagadnieniem jw, to wedlug mnie, support powinien moc sprawdzic logi, a nie grac w ciuciubabke z graczami i oczekiwac screenow SPRZED konserwy.

    Masz swiadomosc ile tych screeenow trzeba by robic, zeby miec podkladke na wszystko, co po konserwie moze ulec zmianie?? I tak loop przed kazda konserwa??

    Kto z graczy mogl - nawet zakladajac, ze robi przed spodziewana konserwa analize ryzyke pt co moze zniknac z wyspy w wyniku konserwacji - przewidziec, ze akurat domki na wodzie w tym miejscu zostana poszkodowane?...

    A juz usuwanie calego watku "z powodu zawartych w nich cytatow"... well. Z wielu innych watkow i komentarzy modow widac, ze mozna usunac czesc tekstu z watkow, bez usuwania calosci.



    O ile np z zadania kryzysowego dalabym BB najwyzsza mozliwa ocene (mimo malutkich potkniec z pomylka z tresci zadania), o tyle w tym temacie tutaj, po prostu sie nie popisali, i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    eh nie ma czego ujawianiac napisalem poprosili o screena i od 4 dni milcza .... znajac zycie zamkna nawet nie informujac ehhh
    z tego co kiedys pisali do mnie (i to nie jest cytat!!!), wynika, ze zamykaja automatycznie po bodajze 48 h ciszy w temacie (zakladam, ze to standardowy tekst w kazdym majlu) - wiec jesli nie chce sie, zeby zamkneli, trzeba pisac co drugi dzien cos nowego
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.07.2020 o 17:52 Powód: połączenie postów

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Na serio??

    Na serio sugerujesz, ze regularnie, i czesto (co najmniej przed kazda spodziewanas konserwacja), gracze maja robic screeny wszystkiego z wyspy, bo cos moze zniknac??
    Tak właśnie sugeruję. Jak ktoś gra ogólnie kilka/kilkanaście lat, o ile nie więcej, to wie o co chodzi. Screeny z innych gier to podstawa do ewentualnego zwrotu, gdy coś zginęło lub się zapodziało. Oczywiście można sprawdzić logi, itp., ale screeny mają to do siebie, że są jakby podstawą do owego zwrotu i tym samym szybciej do tego dojdzie. Sam je robię co jakiś czas.
    Zresztą wspomniałem o tym wyżej, gra nie działa tak jak byśmy chcieli, dlatego np przez zakupem czegoś konkretnego na handlu (tym bardziej jeśli mam wydać spory zapas jakiegoś surowca) robię fotki.
    Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego. Jeśli ktoś w jakiejś grze napracował się żeby zdobyć jakiś przedmiot, poświęcił sporo czasu i niekiedy nawet realnej kasy żeby go upgradować na wszystkie możliwe sposoby, potem go stracił nie ze swojej winy, a najczęściej przez jakiś błąd gry, to wie że screeny z gry to podstawa. Jeśli ktoś tego nie doświadczył to nie będzie przekonany.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.