Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Potencjalna kradzież Pływających Domów

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ręce, nogi opadają.
    Ty tak na poważnie?
    Wystąpił ewidentny błąd związany z górą który tylko programiści mogą rozwiązać a ty radzisz nam pisać do supportu?
    Tego samego który nawet nie raczył przyjrzeć się przesłanym screenom?
    Rozczarowałaś mnie, wyżej Cię ceniłem.
    Nie muszę Ci mówić co powinnaś zrobić (nie jestem złośliwy, nie żądam Twojej głowy) i na drugi raz rozważniej zapraszaj do kontaktów z supportem.
    Witaj!

    Tak, zachęcam do zgłoszenia problemu do naszej pomocy technicznej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jolka_zołza63 pisała w tej sprawie do pomocy technicznej i została - krótko mówiąc - spławiona.
    Czy support otrzymał w końcu jakieś wytyczne w tej sprawie, aby przyjrzeć się tematowi, zamiast spławiać graczy, jak to ma w zwyczaju? W innym wypadku pisania do supportu ma tyle samo sensu, co pisanie do CM-a.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Patrząć po zrzutach:
    1.Albo przestawione samodzielnie
    2.Albo rozrzucone automatycznie na dostępne, wolne pola

    I jeśli zgadza się populacja to przeliczcie jeszcze ze 2 razy, może się znajdą w innych miejscach.
    Moderatorze, jeśli kasujesz lub odrzucasz mój post, racz napisać wiadomość dlaczego.
    Paluszki od tego ci nie uschną - gwarantuje.

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez V4nD4r Zobacz posta
    (...)że się znajdą w innych miejscach.
    @V4nD4r jesteś moim znajomym, zapraszam, poszukaj mi te 2 brakujące

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli brać pod uwagę populację, to mnie brakuje jednego. Chociaż kto ich wie? Może część ukradli wraz z populacją?
    Ostatnio edytowane przez mar_uda ; 23.09.2017 o 09:07

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A brał ktoś pod uwagę że czasami można było wybrać czy chce się szkółkę czy domki i każdy może mieć inną ilość

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Agebu Zobacz posta
    A brał ktoś pod uwagę że czasami można było wybrać czy chce się szkółkę czy domki i każdy może mieć inną ilość
    Brał, zawsze wybierałem domki i powinienem mieć 32 a mam 30.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Brał, zawsze wybierałem domki i powinienem mieć 32 a mam 30.
    Że tak spytam, a ile masz szkółek wiejskich ? o ile zdobyłeś wszystkie możliwe pływające, a szkółki wybierałeś poza nimi.

    Tak na marginesie. Temat dotyczący pływających pojawił się także w swoim czasie na czacie Słonecznego Grodu. Gracze na ogół nie pamiętali ile mają pływających od początku gry, jeden naliczył 32 akurat, drugi 27, trzeci 25, czwarty 30, itp., itd. Czyli, najpierw trzeba się upewnić ile ich się miało tak naprawdę. Wiadomo że ciężko coś udowodnić jeżeli nie miało się zrzutu ekranu, ale niestety jest to niekiedy wymagane żeby cokolwiek zwrócić. Rozumiem zatem graczy którzy nie mogą się doliczyć 32 domków, tylko trzeba się zastanowić czy faktycznie tyle ich mieli. Bo to że ktoś policzył że powinno się mieć 32, to nie znaczy że komuś innemu wszystkie udało się zebrać. Znowu posłużę się tym co pisali gracze na czacie, jak niektórzy się przyznali, nie kupili 2 domków u kupca, bodajże w specjalnej ofercie w zeszłym roku lub 2 lata temu, dokładnie nie pamiętam, ale to było chyba gdzieś w okolicach wakacji, można było wtedy kupić np gienków z zaległych ewentów.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 23.09.2017 o 18:27

  9. #19
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Razem ze mną gra mój syn i powinienem mieć tyle samo domków co on.
    Mogę nie pamiętać kiedy je kupiłem ale pamiętam i tego jestem pewien, że powinienem mieć dokładnie tyle samo co on.
    I on ma 32 domki a ja 30.
    A jeżeli był jakikolwiek wybór między szkółką a domkiem, nigdy nie miałem wątpliwości co dla mnie jest cenniejsze - zawsze wybierałem domki.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam wrażenie, że niektórzy wypowiadający się nie zadają sobie trudu przeczytania całego wątku.
    Skoro policzyliśmy populację i jest wyższa od wynikającej z posiadanych budynków dokładnie o brakujące domki, to nadal będziecie nam wmawiać, że domki nie zostały skradzione?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.