Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Notatki Dewelopera - Klasyfikacja przygód - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Głupie pytanie. Ale gdzie się szuka i wybiera kategorię tych przygód ?

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fajnie pogrupowane przygody. W końcu wiem, czy mam jeszcze jakieś scenariusze do zrobienia i ile wypraw mi zostało.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Chinatsu - tu też jesteś zadowolona? Łatwo się zadowalasz
    Klasyfikacja mi nie przeszkadza jeśli nie zmienią nic na gorsze w przygodach które robię.
    Ale jeśli chcą utrudnić coś z rodzaju 1001 nocy to proszę bardzo
    Ostatnio edytowane przez szwargotka ; 16.09.2017 o 14:28

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ja zostałem dotkniety dobra zmiana, robiłem przygode "kontynuacja" do zaliczenia zadania, po zmianie nie zaliczyłem zadania, bo zmieniło sie na scenariusz, w trakcie przygody. Moze jakas korekta?

  5. #25
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Ciesze sie, ze sporo osbob przede mna napisalo, ze to belkot. Bo zastanawialam sie czy ze mna cos nie tak, czy to moze poranny kac, czy faktycznie pisza dla samego pisania, zeby przypadkiem nikt tego nie zrozumial.

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,681
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    Fajnie pogrupowane przygody. W końcu wiem, czy mam jeszcze jakieś scenariusze do zrobienia i ile wypraw mi zostało.
    Dzięki za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale to są dywagacje, na poziomie wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy!
    W samej dynamice przygód nic nie zmieniono, nie wprowadzono nowych, jak również nie dokonano zmian w wielkości pożytków z nich (wartości dropu i ilości exp), więc dywagowanie, czy kolor zielony, jest lepszy od czerwonego uważam za mydlenie oczu, bo zwykły gracz, bierze 3 rzeczy pod uwagę, trudność dostosowaną do poziomu, wartość pozyskanych dóbr oraz ilość otrzymanego exp. Dlaczego są przygody robione aż do znudzenie, a inne, od wielkiego święta? Nie rusza, żadnego developera? Jakoś nie zmienił nowy system, sposobu postrzegania przez graczy przygód, których nie opłaca się robić.
    Nagle, po wprowadzeniu, rzekomo tak wspaniałych i wielkich zmian, na miarę Kim Ir Sena, nie zmieniło się nic, oprócz nowych ikon (sic)!
    Więc, wypowiedź developera, uważam za całkowicie retoryczną, z resztą, tak jak uważa zdecydowana większość graczy.
    Ostatnio edytowane przez emerytdarek ; 18.09.2017 o 18:00 Powód: błąd w zdaniu

  8. #28
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktos mądry powiedział kiedys, ze trzeba naprawde duzo zmienic, zeby wszystko zostało po staremu ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powiem że też czytałem tę notkę ze zdumieniem. Normalnie jak przemówienie wodza narodu z bezpiecznego urządzenia z 3ma stopniami zdefiniowanego w dyrektywie UE
    Fakty są takie, że jest sporo przygód które leżą odłogiem i nikt ich nie chce robić. Co prawda od czasu do czasu wpada w zadania przygoda z dodatkowym ekstra bonusem w liście bieżących zadań, ale ten bonus jest tak marny że szkoda takiej przygody odpalać. W ogóle jest tu brak jakiejkolwiek równowagi.

    Na koniec to, na co wszyscy czekamy od dawna. Były obiecane konserwy bezprzerwowe. Mogły by być w zasadzie bezprzerwowe, daje się to zrobić, ale niestety nie. Dziś mamy 2017-10-10, a konserwa to nadal od 8:00 do 12:00 czyli całe 4 godziny. Tak wiem, często się wyrabiacie szybciej, czasami coś nie pójdzie. Ale ....... czy tej konserwy naprawdę nie da się zrobić wtedy kiedy jest najmniej graczy?
    Także pozostaje sprawa wielu serwerów. Przy każdej konserwie spokojnie możecie wybrać serwer który jest królikiem doświadczalnym. Jak pójdzie ok, ładujecie na inne serwery. Jak pójdzie źle, to na tym serwerze cofka, i ........ ten serwer w najbliższym czasie nie będzie pierwszy.

    Ostatnia konserwowa rzecz. nie mam pojęcia po co są te konserwy robione co tydzień. po co? Czy wy naprawdę nie wiecie co to jest snapshot bazy danych? Weźcie to sobie do serca i zacznijcie rzeczywiście planować rozwój gry.

  10. #30
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.