Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Notatki Dewelopera - Klasyfikacja przygód - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O ile mogę zrozumieć samą zmianę i jej jakieś wyjaśnienie to nie mogę zrozumieć jednego:
    Jakim cudem kosmetyczna zmiana ikonki (bo do tego de facto sprowadzają się te zmiany) jest warta takich zachwytów (ze strony BB oczywiście) i specjalnej edycji Pamiętnika Developera.
    Dla mnie jest to warte co najwyżej wzmianki na stronie głównej i gdyby do tego BB sie ograniczyło nie byłoby całej tej burzy.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak to czytam to się zastanawiam jaki baran to pisał lub jaki osioł to wymyślił już mi brakuje słów na to co wypisujecie.
    "Bezpieczniejszy i szybszy rozwój" w jaki sposób bezpieczniej i szybciej zdobędę kolejny level?
    bo będę robił przygody o numerze 12? drwala z pamięci

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    O ile mogę zrozumieć samą zmianę i jej jakieś wyjaśnienie to nie mogę zrozumieć jednego:
    Jakim cudem kosmetyczna zmiana ikonki (bo do tego de facto sprowadzają się te zmiany) jest warta takich zachwytów (ze strony BB oczywiście) i specjalnej edycji Pamiętnika Developera.
    Dla mnie jest to warte co najwyżej wzmianki na stronie głównej i gdyby do tego BB sie ograniczyło nie byłoby całej tej burzy.
    wyszła im ikonka, słowo klucz- wyszła (konserwy nie wychodzą, eventy nie wychodzą)- to się w końcu cieszą z dobrze wykonanej pracy
    ps. Mimo że jakiś miszczu manipulacji pisał tą notkę developera to ja nadal nie potrafię dostrzec tych epokowych korzyści. Żeby nie było, że mi się wszystko nie podoba- miejscówki pod wulkanem są bardzo spoko
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 15.09.2017 o 19:57

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Jak to czytam to się zastanawiam jaki baran to pisał lub jaki osioł to wymyślił już mi brakuje słów na to co wypisujecie.
    "Bezpieczniejszy i szybszy rozwój" w jaki sposób bezpieczniej i szybciej zdobędę kolejny level?
    bo będę robił przygody o numerze 12? drwala z pamięci
    Bezpieczniejszy i szybszy rozwój gry, czyli będzie dużo bugów a nie bardzo dużo.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bezpieczniejszy i szybszy rozwój gry, to będzie jak skasują niebieską ekipę cenzurującą i zamiast zmiany ikonek zajmą się naprawą błędów.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    balans dropów by się przydał, zadania gildii też warto by odświeżyć, tylko po co skoro monety gildii straciły na wartości bo u kupca przedmioty zmieniły się w tym roku tylko raz i raczej się nie zmienią pod pretekstem sposobu zmiany wyboru dostaliśmy brak wyboru eventy 3-4 do roku raczej przewidywalne ( ostatni mini event czarno widzę albo nie chce pamiętać), dodawanie nowych budynków rujnują gospodarkę (chodzi o to że handel wymiera). Konserwacja to jest coś szczególnie ta ostatnia przez większość dnia gra jest niedostępna a na koniec dowiadujemy się, że konserwę przekładamy na następny dzień problem z logowaniem lagami, bugami, nie wiem jakiego wyznania są twórcy ale kalendarz adwentowy nigdy nie był kalendarzem. Dobrze że kosmetyka wychodzi i jest pięknie

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oj to przełomowa zmiana

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    przełomowa zmiana to bedzie pozbycie sie bledow a nie zajmowanie sie glupotami

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla zwykłego gracza ta zmiana nic nie wnosi do gry a BB robiąc takie zmiany, naprawiają to co kiedyś im nie wyszło bo widocznie sami gubili się w tej układance Według mnie nawet bez tych zmian w prosty sposób da się zauważyć, że zarówno nowe jak i te starsze przygody mają źle zbalansowany system przydzielania nagród za wykonanie przygody, wyprawy itp. Dlatego wiele przygód przez graczy jest nawet nie ruszana z prostego powodu - brak opłacalności. Nie mam pojęcia kto to wyliczał ale przy poprawie przydzielania nagród sugerowałbym aby skorzystać z kalkulatora

  10. #20
    awajac
    Bełkot. Tak z 25-30 lat temu krążyła kartka podzielona na kilka kolumn i wierszy, w każdej komórce tabeli był fragment zdania. Wystarczyło brać po jednej komórce po kolei z każdej kolumny, ale z dowolnego wiersza. Wychodziło znakomite przemówienie na na zjazd PZPR, bełkot bez treści. Zastanawiam się czy w BB też sobie zrobili taką kartkę.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.