Strona 1 z 22 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 211

Wątek: problem z logowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród

    problem z logowaniem

    Witam.
    Od dnia dzisiejszego mam problem z zalogowaniem się na Chromie. Na stronie idzie się zalogować, klikam "Graj" więc gra się ładuje. I wyskakuje mi to okienko na końcu z "radami", co na dole się klika "Wiadomości" albo "Ok". Niestety nie mogę kliknąć "ok". Wczoraj gra działa ładnie. Na serwerze testowym mam taki sam problem. Po jakimś czasie wyskakuje, że połączenie zostało przerwane.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za którymś razem po jakimś czasie weszło

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Logowanie

    Po każdej aktualizacji udanej lub nie problem z logowaniem nawet nie można grać.Do kitu z takim traktowaniem graczy .Trzeba będzie zrezygnować z tej gry,a tak fajnie do tej pory było

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Od dnia dzisiejszego po konserwacji mam problem: Na stronie idzie się zalogować, klikam "Graj" więc gra się ładuje. I wyskakuje mi to okienko na końcu z "radami", co na dole się klika "Wiadomości" albo "Ok". Niestety nie mogę kliknąć "ok". Wczoraj gra działa ładnie. i czekam czekam ........

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    ja również nie mogę sie zalogować ,co konserwacja to jakieś problemy

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    zaraz godzina minie i nie da rady się zalogować do gry ,róbcie co ....

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia

    Gra się nie wczytuje

    witam mam problem od rana nie mogę wejść w grę najpierw strony w ogóle nie było a teraz weszłam w grę ale jest cały czas niebieski ekran ładowania.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie to samo

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Ja dostałem się na grę około godz. 15.00. Jednak kiedy włączyłem przygodę i chciałem do niej przejść to gra się zawiesiła, nie dostałem się na przygodę ani wrócić na wyspę macierzystą także nie mogę. Czyszczenie przeglądarki nic nie daje, ekran niebieski i tyle z gry. Skoro odłożono wgrywanie nowej wersji to po jakiego grzyba psuto dotychczasową ?

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do 15 była konserwa więc logiczne ze gra nie działała, a teraz że gra muli to są właśnie jej efekty

Strona 1 z 22 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.