Zobacz wyniki ankiety: czarna lista

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    8 36.36%
  • nie

    15 68.18%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Czarna lista

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Czarna lista

    powinna byc mozliwosc całkowitego blokowania uzytkownikow, tak aby dajmy na to oba profile nie byly dla siebie zupelnie widziane, chodzi tu przede wszystkim o oferty na wadze, są osoby ktore podkladaja trefne offki, czy tez walesaja sie po wadze i podkladaja innym swinie w postaci da 5km wiecej, zeby jego offka zeszla nie maja zadnego lepszego zajecia, ani swojego pomyslu na handel, pewne artykuły sa potrzebne do gry a im chodzi tylko o to aby to za chwile sprzedac, badz oszukac

    wczoraj widzialem fajna offke ktos wystawil rybe za ulepszony młyn, taka osoba powinna byc z automatu blokowana

    oczywiscie mozna podgladac lewymi profilami, ale jest to juz utrudnienie jak rowniez nielegalne i do likwidacji (jezeli chodzi o lewe profile)

    mogłyby byc pewne opcji blokady: czat, waga, znajomi, wiadomosci
    Ostatnio edytowane przez chocisz ; 05.09.2017 o 13:11

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta

    mogłyby byc pewne opcji blokady: forum, waga, znajomi, wiadomosci
    Na forum i na czacie możesz dodać do ignora, w skrzynce w grze też możesz blokować PW od określonych osób.
    A co do widoku ofek na wadze - nie wiem w czym to komu przeszkadza

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie widze opcji blokady na czacie... chodzi mi o czat gry global, pomoc, handel

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ignore wpisz sobie /help i masz rozpiske komend a ignora dajesz /ignoreadd nick, takiego gracza wiecej nie zobaczysz, wiec nazwij to blokada, a jak tu kinia napisala na pw tez mozesz blokowac poszczegolnych graczy, a jesli chodzi o sama wage, to na cwaniakow trza uwazac i nie klikac ofek po pijaku :P

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a jak ktoś ma ochotę kupić sobie rybkę za ulepszony magazyn..to czemu nie..:P

  6. #6
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Na forum i na czacie możesz dodać do ignora, w skrzynce w grze też możesz blokować PW od określonych osób.
    A co do widoku ofek na wadze - nie wiem w czym to komu przeszkadza
    Pewnie w niczym nie przeszkadza do czasu aż samemu taką się kliknie. U nas swego czasu na serwie był wysyp "pustych" dropów, czasami wisiało i po 5-10 ryb za monety z czego tylko kilku graczy ogłaszało się na handlu. Pozostałe "czekały" aż ktoś kliknie przez przypadek taką ofertę. Jak dla mnie skoro ktoś daje komuś ignora to znaczy, że nie chce mieć żadnego kontaktu w tym handlowego. Przecież wpisy na czasie też można ignorować, nikt nikogo nie zmusza do czytania ich i komentowania.
    Rozumiem, że głosy na nie to od osób, które wystawiają oferty rybka za lodową, itp.

  7. #7
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    niestety, nie ma takiej opcji w grze ze jak komus dam ignora to ani ja go na cczaie nie bede widzial ani on mnie, ani ja jego ofek na wadze nie bede widzial ale i on moich tez, a o to widac autorowi chodzilo (pomysl nieglupi).

    ale jako ze bb w zasadach gry/regulaminie zakazuje tworzyc czarne listy, to sadze ze ten pomysl nie przejdzie
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    niestety, nie ma takiej opcji w grze ze jak komus dam ignora to ani ja go na cczaie nie bede widzial ani on mnie, ani ja jego ofek na wadze nie bede widzial ale i on moich tez, a o to widac autorowi chodzilo (pomysl nieglupi).

    ale jako ze bb w zasadach gry/regulaminie zakazuje tworzyc czarne listy, to sadze ze ten pomysl nie przejdzie
    wlasnie o to mi chodzilo..... duzo gier nie oblecialem, ale zazwyczaj utrzymuje sie kontakt tylko z osobami zaproszonymi do znajomych, tutaj jest inaczej i nawet mi sie to podoba po za jednym musze patrzec codziennie na ta "gebe" ktora chce calkowicie wyeliminowac mozna powiedziec z mojego "zycia", a takie narzucanie na sile to jest juz chyba nie w porzadku... ciekawe ile portali spolecznosciowych by zostalo na rynku gdyby nie bylo opcji eliminacji osob niepozadanych - moge od razu odpowiedziec - zaden

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    powinna byc mozliwosc całkowitego blokowania uzytkownikow, tak aby dajmy na to oba profile nie byly dla siebie zupelnie widziane, chodzi tu przede wszystkim o oferty na wadze, są osoby ktore podkladaja trefne offki, czy tez walesaja sie po wadze i podkladaja innym swinie w postaci da 5km wiecej, zeby jego offka zeszla nie maja zadnego lepszego zajecia, ani swojego pomyslu na handel, pewne artykuły sa potrzebne do gry a im chodzi tylko o to aby to za chwile sprzedac, badz oszukac

    wczoraj widzialem fajna offke ktos wystawil rybe za ulepszony młyn, taka osoba powinna byc z automatu blokowana

    oczywiscie mozna podgladac lewymi profilami, ale jest to juz utrudnienie jak rowniez nielegalne i do likwidacji (jezeli chodzi o lewe profile)

    mogłyby byc pewne opcji blokady: czat, waga, znajomi, wiadomosci
    sorry, ale to co piszesz jest pozbawione sensu
    Ignore masz w grze, chcesz podwójnego ignore aby nie widzieć ofert ''naciągacza'' i ale też by zakwalifikowany jako ''oszust'' gracz nie widział twoich ofert, a z jakiego powodu niby?
    Czy oszust to np. osoba która wystawia tańsze ofki by sprzedać swój towar, albo daje więcej by coś kupić LOL
    chcesz mechanizmu który innego handlarza usunie sprzed twoich oczu - ok. ale niby czemu ktoś nie ma widzieć twojej oferty?

    Wciskasz do jednego wora matołów dla ubawu chyba kradnących w evencie towar potrzebny niby do zakupu jakiegoś budynku - z lepiej handlującymi graczami, bo jak mają więcej albo handlują sprawniej to wpisujemy ich na czarną listę?
    Już za samo określenie ''czarna lista'' używane kiedyś przez kretynów bawiących się w kapturowe sądy wpisałbym pomysłodawcę na taka listę i z radością przestał widywać na forum podobne pomysły
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 07.09.2017 o 08:28

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Już za samo określenie ''czarna lista'' używane kiedyś przez kretynów bawiących się w kapturowe sądy wpisałbym pomysłodawcę na taka listę i z radością przestał widywać na forum podobne pomysły
    widze ze chetnie bys skorzystal z takiej listy, mam nadzieje ze kliknales na "tak"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.