Zobacz wyniki ankiety: Czy przydał by sie kolejncy archipelag?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK przydał by sie kolejny archipelag

    31 73.81%
  • NIE potrzeba jest dobrze

    11 26.19%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Powiekszenie wyspy dzieki nowemu archipelagowi

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Pomysł na kolejny archipelag jest na tyle poważnym przedsięwzięciem, że żadne głosowanie ze strony graczy nie sprawi, że cokolwiek się zmieni. Zapewne na takim pojawiłyby się wrogie obozy czy nowe złoża a w takim przypadku ten nowy archipelag byłby od dość wysokiego poziomu być może nawet takiego, jakiego jeszcze nie ma w grze. W końcu są plany na zwiększenie limitu poziomu
    Sie zagalopowales.

    1) z informacji od ludzi z BB wynika, ze NIE ma planow zwiekszenia poziomow
    2) byloby to zreszta absurdalne biorac pod uwage ze przy obecnych warunkach zdecydowana wiekszosc graczy nie uzyska maksymalnego, a calkiem prawdopodobne, ze zdecydowana wiekszosc nie dobije nawet do 70
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Sie zagalopowales.

    1) z informacji od ludzi z BB wynika, ze NIE ma planow zwiekszenia poziomow
    2) byloby to zreszta absurdalne biorac pod uwage ze przy obecnych warunkach zdecydowana wiekszosc graczy nie uzyska maksymalnego, a calkiem prawdopodobne, ze zdecydowana wiekszosc nie dobije nawet do 70
    Może teraz jeszcze za wcześnie mówić o zwiększaniu poziomów ale i tak to nastąpi, chyba że wcześniej TSO upadnie. Obecnie niewielki ułamek dobił do tego 75 ale jeśli coś zrobią z tą luką powyżej 60, to gracze dobiją do tej granicy wcześniej niż musieli zrobić to obecni gracze.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez emuq Zobacz posta
    jeśli nie widziales mojej wyspy to sie nie wypowiadaj bo u mnie zapalki nie wciszensszmam 100 procent zagodpodarowanego miejsca
    Mylisz się kolego. Ja mam 40k populacji i jeszcze mogę zwiększyć populację o kolejne 3-4 k jak wcisnę w wolne miejsca kilkanaście premkowych rezydek lub lodówek oraz upgrade'ował premkowe rezydki na 6 lvl. Po prostu masz źle rozplanowaną produkcję lub zagospodarowane miejsce. Masz za dużo zbędnych budynków lub masz za niskie ich poziomy. Nie widziałem Twojej wyspy ale na mojej jest jeszcze troszkę miejsca' Nadmienię, że nie posiadam NAWET JEDNEJ LODÓWKI. Dodam także, że zdecydowaną większość budynków mam na 5 lvl. Gdybym podniósł kilkanaście budynków produkcyjnych na 6 lvl, to miałbym jeszcze kolejne miejsca pod inne budynki, premkowe rezydki czy lodówki.

    Przykładowo. Mam 15 piekarni na 5 lvl co daje 75 chlebka na cykl produkcyjny. 13 piekarni na 6 lvl daje 78 chlebka na cykl produkcyjny. Mam zatem zaoszczędzone 2 patenty, 2 wolne miejsca na wyspie i chlebka ciutke więcej. Ponadto osiągając pewien poziom nie musisz juz produkować pewnych rzeczy, bo stać Cię na ich zakup na wadze. Zbędne budynki likwidujesz, a w ich miejsce stawiasz rezydki czy co tam potrzebujesz. Podstawy zwykłej ekonomii i gospodarki przestrzennej.

    Może warto się zastanowić i wyburzyć/poprzestawiać część budynków w inny sposób, a uzyskane miejsce wykorzystać bardziej produktywnie?

  4. #24
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem na nie, co za duzo obecnie, to niezdrowo...

  5. #25
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    Ponadto osiągając pewien poziom nie musisz juz produkować pewnych rzeczy, bo stać Cię na ich zakup na wadze.
    Nie grasz w prozni a waga to nie jest NPC z nieograniczonymi mozliwosciami.

    Kupowac od innych graczy mozesz jesli celowo produkuja nadmiar ktory beda chcieli sprzedac i chca go sprzedac akurat za to co masz do zaoferowania, Gwarantuje Ci ze w przypadkach niektorych serwerow mozesz miec problem z dostaniem podstawowych towarow (biorac pod uwage ze gra zdycha a wyzsi levelem maja produkcje samowystarczalna) wiec zawsze najbezpieczniej produkowac samemu.

    Druga sprawa to kwestia indywidualna, ale w zaleznosci od mozliwosci gracza nie potrzeba wcale niewiadomo jak duzo populacji, wiec wielu moze sobie pozwolic na stawianie produkcji zamiast zaladowania calych sektorow rezydencjami. Miejsca jest, wbrew pozorom, pod dostatkiem.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar PapissDomi
    Dołączył
    22.10.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nowa wyspa archipelagu bylaby bardzo przydatna, ale przewidzialbym ja tylko i wylacznie na ladowisko generalow. Nie chce nowego miejsca na budynki, gdyz obecne jest wystarczajace, a pisze to w chwili gdy nie moge postawic na swojej wyspie juz zadnego budynku. Jednakze brak miejsca dla generalow jest bardzo uciazliwe. Bardzo czesto nie moge dodac im zadnych jednostek czy tez wyszkolic, gdyz nie mam miejsca na wyspie aby ich tam umiescic, albo jezeli sa to chowaja sie w krzakach
    Reasumujac, jestem na tak aczkolwiek wolalbym przeznaczyc nowa wyspie na konkretny cel.

  7. #27
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    W tej chwili nie planujemy wprowadzenia dodatkowej ekspansji wyspy.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.