Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Klasyfikacja przygód - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pamiętnik Dewelopera - Klasyfikacja przygód - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat najnowszego Pamiętnika Dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2017
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam.

    Bardzo mnie cieszy, że cały sztab ludzi pracuje nad tym, by TSO wciąż dostarczało nam frajdy i rozrywki.

    Niezmiernie raduje mnie fakt, że wprowadzane są różne nowości, nowe budynki, premie.

    Zastanawiam się jednak co takiego da nam "nowa klasyfikacja przygód". W mojej ocenie kompletnie nic ona nie wniesie, poza tym, że zmieni się nieco oznaczenie i grafika. Uważam, że zamiast raczyć nas - użytkowników - kosmetyką, warto by było uatrakcyjnić jakoś przygody. Przecież wszyscy niemal non stop łupią dokładnie to samo. Gdybyście w mniej grywalnych przygodach poprawili dropy, dodali więcej expa ta zmiana była by mega zauważalna i podejrzewam, że zdecydowanie lepiej odbierana. Wystarczy spojrzeć na przygody z eventów, w których nagrody mnoży się x3. Chyba tylko z tego powodu odpala się coś innego, coś czego przeważnie nie sposób nawet sprzedać.

    Reasumując fajnie, że coś robicie, szkoda jednak, że tak niewiele to wnosi do grywalności.

    Pozdrawiam,
    V33d

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moze niedokladnie doczytalam, ale czy zadbano o dopasowanie zadan z Ksiegi zadan do tych nowych klasyfikacji przygod?...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    To zmieni całe moje życie...
    Jakie to wszystko ma znaczenie??? Dla doświadczonego gracza zerowe.
    Dla mnie atrakcyjne byłoby zdobywanie punktów exp innymi sposobami niż tylko cały czas te same przygody, do znudzenia klepane od lat. Dlatego osiadłem na 51 lvl i dalej mi się nie chce

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dzięki za opinie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Już raz zbilansowali na nowo dropy i nagle połowa przygód stała się ozdobą nie wartą odpalenia przygodą.
    Nawet seria Drwali i Złodziei dla wielu kończy się na 4-5 max przygodach a reszta leży w gwieździe,
    Wyprawy zamysł dobry ale niektóre przygody z serii Rybaka to straty w kosmos a w nagrodę ozdobna wiśnia.
    Niby lecą budynki w dropach ale to jak 6 w totka
    Więc zamiast zając się tym co istotne to będzie zmiana ikonek i kategorii nie no super

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    No padłem ma ktoś może powerade?
    Naprawdę programiści BB nie mają czym się zająć jak zmienić ikonki czaszek na cyferkę?
    Gdyby jeszcze ta trudność coś dawała ale drwal ma 10 czaszek a jak dla mnie i pewnie każdego kto ma możliwość całego wojska do wykorzystania to jak bagienna dla początkującego.
    Żenada szanowne BB, nic nie ulepszacie gadacie głupoty że wszystko jest OK a serwery puste z nudów już się logować niechce a tutaj proszę podzielicie na nowo przygody jak by miały one wpływ na dalszy rozwój gry.
    Weźcie się w końcu do poważnej pracy!!!!!

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    buhaha, zmiany kosmetyczne, szkoda gadać.
    tak jak przedmówcy napisali, weźcie się za usprawnienie gry i za uatrakcyjnienie.
    "Everybody lies"

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    stos bledow i niepoprawnosci w grze a bb zajmuje sie zmianami wygladu ikonek .. brawo !!!

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    "Nowy rodzaj przygód ma na celu wprowadzić spójność w grze i zwiększyć doświadczenie." ale o ile zostanie zwiększony tego już nie napisali

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.