Zamknięty wątek
Strona 17 z 25 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 247

Wątek: Zmiany w grze - 13.09.2017 - Dyskusja

  1. #161
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    Ciekawi mnie zawsze to, ze przy wszelkiego rodzaju konserwach/aktualizacjach i problemach z tym zwiazanych najwiecej ujadaja gracze, ktorzy w innych watkach w ogole sie nie udzielaja. Chyba tylko po to wchodza na forum, zeby narzekac. Bo niby dawno zarejestrowani, a postow zaledwie garstka.
    Wole grac a nie pisac tu

  2. #162
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    Ciekawi mnie zawsze to, ze przy wszelkiego rodzaju konserwach/aktualizacjach i problemach z tym zwiazanych najwiecej ujadaja gracze, ktorzy w innych watkach w ogole sie nie udzielaja. Chyba tylko po to wchodza na forum, zeby narzekac. Bo niby dawno zarejestrowani, a postow zaledwie garstka.
    A możesz mi łaskawie wyjaśnić co to ma do rzeczy?

  3. #163
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeden z + to że będą nowe kody na levele). Taka konserwa to coś super więc później szybkie levelowanie jupijajej grajcie tylko na kodach.....

  4. #164
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na testowy i tak nadal się dostać nie da, problemy z logowaniem jak wczoraj. Coś chyba nie poprawiają tych błędów

  5. #165
    Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Poprosimy o wypowiedz BB_Taku po zakończonej konserwacji serwera / gry na temat zaistniałej sytuacji bo tego jego pachołka BB_Penelopy nie da się już słuchać, bo takie bzdury pisze 0 konkretów, zaistniałych faktów tylko poplątanie z pomieszaniem.

    BB_Taku możesz dać komentarz po wszystkim?

  6. #166
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Szanowne BB!
    I wy się łudzicie robiąc promocje na diamenty, że ktoś za tą grę będzie jeszcze płacił realne pieniądze albo dorzucał wam się do sakwy? Przecież to wyrzucanie pieniędzy w błoto przy aktualnym stanie obsługi gry. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, albo czy w ogóle was to obchodzi ale część ludzi odczuwa wasze poczynania jako śmianie się im prosto w oczy z uśmiechem na ustach, że nic się nie stało. Nie ja Was zatrudniałem i nie ja będę was zwalniał, ale gdyby u mnie w firmie odchodziły takie numery na szkodę dobrego imienia zakładu pracy, a jesteście tylko pracownikami, to dyscyplinarka murowana. Coraz gorszy komfort grania, który ma być czasem relaksu albo odpoczynku totalnie nie ma to znamion wypadku przy pracy, to wygląda po prostu na zupełny brak odpowiedzialności za swoje słowa i poczynania.

    Jednym słowem - tragedia.

  7. #167
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    Ciekawi mnie zawsze to, ze przy wszelkiego rodzaju konserwach/aktualizacjach i problemach z tym zwiazanych najwiecej ujadaja gracze, ktorzy w innych watkach w ogole sie nie udzielaja. Chyba tylko po to wchodza na forum, zeby narzekac. Bo niby dawno zarejestrowani, a postow zaledwie garstka.
    Bo w końcu poznają co to forum i próbują się wybić na popularność
    A ja tak czytam to forum i to biadolenie i śmiać mi się z tego chce, to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia konserwa gdzie się wszystko posypało. Więc można było przywyknąć

  8. #168
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    Ciekawi mnie zawsze to, ze przy wszelkiego rodzaju konserwach/aktualizacjach i problemach z tym zwiazanych najwiecej ujadaja gracze, ktorzy w innych watkach w ogole sie nie udzielaja. Chyba tylko po to wchodza na forum, zeby narzekac. Bo niby dawno zarejestrowani, a postow zaledwie garstka.

    A to Twoim zdaniem mam grać, czy wypisywać takie bzdury jak Twoje na forum aby mi tylko wzrosła liczba postów?

  9. #169
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Bo w końcu poznają co to forum i próbują się wybić na popularność
    A ja tak czytam to forum i to biadolenie i śmiać mi się z tego chce, to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia konserwa gdzie się wszystko posypało. Więc można było przywyknąć
    Dokladnie Bartexio. I tak jest zawsze, jakby to pierwszy raz bylo opoznienie w aktualizacji/konserwie.

  10. #170
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Bo w końcu poznają co to forum i próbują się wybić na popularność
    A ja tak czytam to forum i to biadolenie i śmiać mi się z tego chce, to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia konserwa gdzie się wszystko posypało. Więc można było przywyknąć
    Jak lubisz być traktowany jak naiwniak (jest mocniejsze słowo nawet) do robienia mamony przez firmę, która pozatrudniała osoby nawijające makaron na uszy przy każdej możliwej okazji, to pewnie przywykłeś. Ja nie nabijam postów, nie pisze byle czego żeby tylko naklepać licznik, nie robię podnietki że jestem członkiem społeczności bo piszę w wątkach o różnościach. Pamiętaj weteranie forum, że przelewając na forum swoje pomysły i wizje np. dotyczące potencjalnych zmian lub dodatków do kodu gry, odwalasz część roboty za którą pracownicy BB biorą pieniądze, a ty nie. Oni składali podpis pod umową o pracę, umową zlecenie, albo innym papierze, ty nie. Chcesz być wolontariuszem, ok. Ja chcę z tej gry korzystać jak z gry, a nie mojego tajnego świata do którego uciekam, ale są pewne granice, kiedy to gra przestaje być grą a staje się dobrze reżyserowanym skeczem komediowym.

Zamknięty wątek
Strona 17 z 25 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.