Zamknięty wątek
Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 247

Wątek: Zmiany w grze - 13.09.2017 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Asruzus przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem wpis gracza doob.
    Larsyjski kot jedwabny: Nowy krótki łańcuch zadań oparty na zwycięskim wpisie użytkownika Julie3 (można go nabyć za pomocą krótkich listów).
    Pieśni i klątwy: Nowa wyprawa oparta na zwycięskim wpisie gracza Thejollyone (można ją nabyć za pomocą Przewodników Turystycznych).

    Możesz dać jakieś odnośniki fo tych wpisów czy to jakaś tajemnica?
    Swego czasu był organizowany konkurs na napisanie opowieści o Excelsiorze, zwycięska opowieść miała być nagrodzona oprócz kleju, premium także tym, że miała być wdrożona do gry. Wybrano dwoje zwycięzców, więc dwie opowieści lądują teraz w grze. Kolega prosił o link do tych wpisów - więc go podesłałem. Jak chce sobie poczytać zwycięskie wpisy-opowieści dwójki wyżej wymienionych graczy wystarczy kliknąć w ich linki i sobie poczytać. Jest i po niemiecku i po angielsku. Ty zaś w odpowiedzi na wpis dooba wyskakujesz jak Filip z konopi z jakimiś tekstami o kosmitach. Chciałeś błysnąć humorem czy błyskotliwością, bo odpowiedzi na pytanie oczywiście nie znałeś. Teraz rżniesz nie wiadomo kogo i piszesz, że przeciętnych graczy nie zna tych wpisów i go nie obchodzą. No i znów jesteś w błędzie, bo ja jestem przeciętnym graczem a znałem te wpisy, więc się podzieliłem z kolegą linkami do nich. Ty zaś napisz jeszcze coś śmiesznego i nic nie wnoszącego do tematu bo jak widać świetnie ci to wychodzi.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Post ze zwycięzcami jest podlinkowany, (gdyby ktoś nie zauważył - w poście ze zmianami, pod słowem "wydarzenie") - więc raczej powinno być wiadomo do czego to przypiąć. Opowiadania można sobie ściągnąć w PDF (przetłumaczyć chyba już trzeba na własną rękę). A że było wcześniej na testowym i na wiki to chyba nie jest niespodzianka? Dobrze że było, przynajmniej wiesz co to za treść trafi do Excelsiora
    No właśnie jest, w tym cała nadzieja i radość że nie trzeba się z drewnianego tłumaczenia i suchych komunikatów tego domyślać, bo jakie realia są to wiemy (może poza Tomardem) - wymyślaniem historii excelsiora tak jak kartkami z wakacji w ''preferowanych'' językach zainteresował się promil polskich graczy.
    Trochę mnie to dziwi że z jednej strony wg regulaminu globalach piszemy po Polsku - nawet gwarą nie było wolno, a o realnie ważnych sprawach mamy dowiadywać się np. z testowego i translatora. Ale nie ma o czym się rozpisywać - na wiki od dawna jest opis, doobo powinien być z niego zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 05.09.2017 o 14:30

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Trochę mnie to dziwi że z jednej strony wg regulaminu globalach piszemy po Polsku - nawet gwarą nie było wolno, a o realnie ważnych sprawach mamy dowiadywać się np. z testowego i translatora.
    niestety, takie realia

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar Ksiaże_Piasecki
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    A kiedy dodacie możliwość szybkiej odpowiedzi we wiadomościach??

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na pewno nie wczesniej niz oglosza, ze planuja to dodac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    A znane są nicki graczy tych zwycięskich pomysłów z poprzedniego błyskawicznego eventu?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    A znane są nicki graczy tych zwycięskich pomysłów z poprzedniego błyskawicznego eventu?
    Tak, zwyciężyli Achamian1, Achamian3 i Achamian4.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    bb jak tam była już ta przerwa na kawę

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_Cocoloco Zobacz posta
    bb jak tam była już ta przerwa na kawę
    Aktualizacja potrwa do godziny 12:00

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Drodzy Gracze,

    Aktualizacja: Ze względu na pewne kwestie techniczne zdecydowano się nie dodawać nowej wersji gry. Więcej informacji wkrótce.
    to ja się pytam po co w takim razie ta konserwa ?
    Ale może to i lepiej bo tak to pewnie by i za 2 dni gra nie działała poprawnie

Zamknięty wątek
Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.