Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 74

Wątek: Szanse na trafienie budynków i przygód z dropów

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2017
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    czyli tylko kilka promili szans w czasie eventu

  2. #42
    Elelkal_
    Wpada budynek ale nigdzie nie jest napisane, że w każdym dropie go dostaniesz. Według wiki masz 2% szansa czyli teoretycznie w co 50 dropie wpadnie forteca, oczywiście to nie są oficjalne informacje od BB, także dokładnie nie wiadomo jaka jest szansa a kolejna sprawa to tylko teoretyczna szansa, nie ma żadnej gwarancji, że i na 100 CR wpadnie forteca, raz się trafi a raz nie.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    fortecy z cr nie widziałem już z 2 lata, a porobiło się tego dziesiątki od tego czasu
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    To samo można powiedzieć o wieży w byku tez niby leci ale zalezy jak się fartnie

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    w byku , wieża nie leci.. co ty gadasz, eh

    trza robić i wpada , często wymieniać i będą takie kokosy..

    Wieża z Ryczącego Byka

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    11.12.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Szanse na trafienie budynków i przygód z dropów

    Witam, proszę mi wyjaśnić mechanizm tym rządzący.W ostatnim czasie zaliczyłem 16 dropów z Lampy i w żadnym nie było przygody Księżniczka( na wiki ktoś podał 50% !!!! ) Z innymi przygodami jest podobnie , albo ktoś co pozmieniał i się nie przyznaje albo mam tak wielkie "szczęście"

  7. #47
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    % z wiki to sobie można między bajki włożyć szczerze mówiąc. Przykład z dziś - pięciokrotnie zrobiony Trzeci złodziej i pięciokrotnie Osobliwa moneta gdzie na wiki podają ,że masz 70% szans na pandę. Chyba, że ja mam też takiego pecha ^^
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 07.12.2017 o 12:53

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    % z wiki to sobie można między bajki włożyć szczerze mówiąc. Przykład z dziś - pięciokrotnie zrobiony Trzeci złodziej i pięciokrotnie Osobliwa moneta gdzie na wiki podają ,że masz 70% szans na pandę. Chyba, że ja mam też takiego pecha ^^
    Chyba szczęscie..wiecej pd wiecej gwiezdnych tylko trzeba na przygode sie wybrać

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2017
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    ja jakoś przez ponad pół roku nie zobaczyłem budynku z przygód, także z setek wykonanych przygód dlatego w te % nie ma co wierzyć

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Pretensje do garbatego że ma proste dzieci?
    BB też zapomniało ogłosić (zresztą nigdy NIE podawało) że wyliczony przez graczy % występowania fantów w dodatkowych slotach się zmienia i przykładowo % występowania mrocznej fortecy został zmieniony na UŁAMEK procenta by się graczowi w tyłku nie poprzewracało od dobrych dropów Szukajcie odpowiedzi u BB czemu grzebie w dropach albo róbcie nowe testy pokazujące procentowe występowanie budynków albo przygód! Tylko że jeśli grać nie ma komu to testować tym bardziej. Gra powoli się kończy i nikt tego nie będzie sprawdzał dokładniej, trzeba się cieszyć z tego co jest np. że po wczorajszej konserwie zrobili tylko jedną dzisiaj, a nie 2-3

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.