Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zamianami w zakładce przygoda w kuferku kupca?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za zamianami

    25 96.15%
  • Jestem przeciwny

    1 3.85%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Proponowane zmiany w TSO przez graczy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Proponowane zmiany w TSO przez graczy

    Witamy.

    Gracze Doliny Odkrywców po dyskusji na czacie poparli pomysł by coś zmienić w grze
    Wiec każdy z Was może napisać, jakie ma propozycje odnośnie gry
    Moim pomysłem jest zmienienie zakładki przygód nic tam się nie zmieniło od ponad 5 lat mapy stały się bezwartościowe
    Do tego tajemnicze pudelka w których główna nagroda to Wikingowie. Można by było dodać też scenariusze bo cieżko pozyskać ich tysiąc żeby zaliczyć osiągnięcia. Proszę o umieszczanie opinii co można by zmienić w zakładce kupca.
    Dziękuje Wszystkim za uwagę

    Gosiak80
    Ostatnio edytowane przez GOSIAK80 ; 18.08.2017 o 15:19

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zgadzam się z Gosiak80 i proponuje :

    1. dodać do zakładki przedmioty epickie przygody z serii tysiąca i jednej nocy tak samo jak są dostępne przygody z serii 'Krawca'
    2. dodać skrzynkę ze skrawkami listów przewodników i książki z excelsiora
    3. przycisk w magazynach prowiantu i koszarach (zwykłych i elitarnych) który przeniesie produkowany przedmiot lub werbowany oddział na początek kolejki oczekującej (czasami trzeba się sporo naklikać żeby to zrobić tak jest obecnie jak jest duża kolejka )


    dziękuje i pozdrawiam Szeyk

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chciałam jeszcze dodać ze w Targowisku gildii nic się nie zmieniło od 22.02.2017
    i to najdłuższy czas od kąt powstała gra przerwy pomiędzy nowymi ofertami.
    A tu jeszcze glosowania nie było

    A sorki widze, że zmiany nadciągają - https://forum.thesettlersonline.pl/threads/44193


    Pozdrawiam Wszystkich Gosiak80
    Ostatnio edytowane przez GOSIAK80 ; 18.08.2017 o 16:32

  4. #4
    Elelkal_
    Nie ten dział, skoro zmiany mają dotyczyć gry, to powinny mieć znacznik( czy jak się to nazywa) "Gra" a nie "Forum". Kolejna sprawa, to dodaj ankietę oraz wybierz 1 pomysł zgodnie z zasadą "1 temat=1 pomysł" inaczej temat zostanie wkrótce zamknięty i trafi do Archiwum.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ok dzięki za sugestie ankieta dodana. A co do tego ze wybrałam "forum" zamiast "gra" post się wyróżnia

    Pozdrawiam Gosiak80

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GOSIAK80 Zobacz posta
    Ok dzięki za sugestie ankieta dodana. A co do tego ze wybrałam "forum" zamiast "gra" post się wyróżnia

    Pozdrawiam Gosiak80
    i tak Ci moderator przeniesie post, jesli to niewlasciwy dzial

  7. #7
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    i tak Ci moderator przeniesie post, jesli to niewlasciwy dzial
    Na szczęście jest w odpowiednim dziale aczkolwiek błędem było dawanie ankiety z czasem trwania bo jeśli nie zbierze odpowiedniej liczby głosów do 17.10 to poleci z automatu do "kosza".

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że jest to dyskusja o pomysłach (tematy dotyczące niektórych z nich istnieją już w odpowiednim dziale) a nie nowy pomysł dotyczący gry - przenoszę temat do działu off-topic, aby można było zachować ankietę.

    Jeśli w wyniku tej dyskusji wyklaruje się jakiś nowy pomysł dotyczący gry proszę o założenie nowego tematu w odpowiednim dziale, wraz z regulaminową ankietą, która powinna zawierać mimimum 3 opcje: ZA, PRZECIW, OBOJĘTNIE.

    Nowy, czyli taki, który nie był już wcześniej przedstawiany i odrzucony przez developerów lub przeniesiony do archiwum z powodu nikłego zainteresowania - jeśli interesujący Was temat jest w archiwum - proszę o wysłanie wiadomości na forumową skrzynkę do mnie lub BB_Penelopy.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Na prośbę autora zamykam wątek i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.