Zobacz wyniki ankiety: Czy interesuje Cie mini zadanie w poście niżej?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 58.82%
  • Nie

    5 29.41%
  • Niestety

    2 11.76%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zaznaczanie Kolekcji

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Zaznaczanie Kolekcji

    Siemanko.
    Czy istniała by możliwość zrobić takiego Mini zadania za jakąś dobrą premię 4D lub np 100 kleju.
    A mianowicie chodzi mi tu o polowanie na wyspie. Czyli gracze szukają kolekcji u znajomych zaznaczają je a w zadaniu pojawia się cyferka 37/100 że niby tyle beczek sztandarów itp zaznaczono. I tak do 1000 kolekcji a co 100 kolekcji była były by fajne nagrody takie troszkę pomaganie w szukaniu kolekcji czy też robienia mini zadania . Wiem ze pomysł dziwny ale no cóż może ktoś Się skusi i będzie atakował znajomego na wyspie za kolekcjami ^^?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No nie wiem, graczy szlag trafia jak nie można znaleźć jednego przedmiotu kolekcjonerskiego na przygodzie, a co dopiero zaznaczenie ich 100 czy 1000 na głównej wyspie, patrząc na znajomych w grze, to na ogół zbiera się te widoczne, resztę się po prostu olewa, wydaje mi się że samo zbieranie mało co daje, bo zebranie do przykładu 15 sztandarów potrzebnych do produkcji sierżanta może trwać nawet tydzień. Inna sprawa ewenty i zadania czy osiągnięcia.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    No tak ale jak masz np dodatek który zaznacza Ci kolekcje to nie problem. Bo w 1 dzień możesz uzbierać 100szt tylko musisz trafić na załadowanie kolekcji ^^

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    No tak ale jak masz np dodatek który zaznacza Ci kolekcje to nie problem. Bo w 1 dzień możesz uzbierać 100szt tylko musisz trafić na załadowanie kolekcji ^^
    Rozumiem, że mówisz o tych "dodatkach", których używania nie popierają administratorzy gry, i za których używanie można dostać bana?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem jak u Was ale zaznaczanie kolekcji u znajomych jest obecnie chyba niemożliwe, funkcjonowało to do którejś udanej konserwy i się popsuło.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Aha mi tam przed jeszcze zaznaczało ale z grubym opóźnieniem to może taka wina konserwy ale wiesz jak ktoś ma też mniej na wyspie to idzie znaleść kolekcje od tak bo sobie w danym sektorze ruszasz myszką i się pojawia biały napis potem to już z górki fakt troszkę czasu to zabierze.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie uzyskał wystarczającej ilości głosów by mógł zostać przekazany. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.