Zobacz wyniki ankiety: Jak drogi graczu podobają się pomysły ?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pomysły nawet nawet (wybierz gdy nawet 1 się podoba :P), jestem na tak.

    5 41.67%
  • Pomysły do dupy, jestem na nie.

    7 58.33%
  • Jest mi to obojętne.

    0 0%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Kilka pomysłów

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kilka pomysłów

    Kilka moich pomysłów, a dokładnie 3. Nie chcę zakładać każdego z osobna, więc wszystkie razem.

    Pierwszy.
    1.070.000.000, to tylko liczby, lecz jak wiadomo, tyle potrzebujemy PD żeby osiągnąć 75 poziom, czy to dużo, dla jednych dużo, dla drugich nie, choć patrząc na graczy którzy zaczynają grę, lub na tych którzy są w połowie tych punktów, czy nawet w 1/10 to kosmos.
    Ułatwieniem zdobywania punktów doświadczenia mogło by być jego kupowanie (zapożyczone z innych gier).
    Mamy w grze możliwość kupna "orbów" (kul?) u kupca, za co ? kwestia dogadania się surowce/klejnoty, dostępne są jakby 3 poziomy, żółta kula, zielona i czerwona. Nie wiem jeszcze w jaki sposób by się uruchamiało, ale można pewnie coś wymyślić.
    Tak więc uruchamiamy żółtą kulę, która jest aktywna jak na wyspie głównej tak i na przygodach (może gdzieś w pobliżu awatara), żeby nie przedłużać, po skończeniu każdej przygody, dodatkowo wpada nam do kuli powiedzmy 1000 PD. Tyle że każdy rodzaj kuli ma limit PD, żółta do przykładu 10.000, zielona 50.000, a czerwona 100.000.
    Tak czy siak, zdobywamy dodatkowe PD które możemy sprzedać na handlu.



    Drugi.
    W tym temacie nie ma za bardzo co pisać, jedynie to, że chodzi o nową mennicę, epicką, tyle że powierzchniowo nie tak dużą jak np epickie gospodarstwo. Można się też dogadać co do ilości surowców potrzebnych do wyprodukowania monet jak i czasu samej produkcji. Gdyby ktoś nie wiedział, surowce to złoto, platyna i zboże.



    Trzeci.
    Ten pomysł może nie spodobać się wielu graczom, ale to tylko pomysł.
    Nowa premia strefowa o nazwie Andromeda (taka nazwa bo to mój pomysł :P), działanie, wszystkie budynki produkcyjne, premia 100%, coś na zasadzie półmiska ryb czy grillowanego steku, tyle że okres działania to 1 rok, koszt... 20.000 klejnotów.

    To tyle z mojej strony.

    [EDIT] Zapomniałem dopisać, nowa premka, co do pomysłu 3 obejmowała by także koszary :P
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 10.08.2017 o 16:15 Powód: bo tak

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Proponuję założyć 3 osobne wątki.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba nawet w regulaminie tego dzialu napisali, ze jeden watek = jeden pomysl

    W kazdym razie...
    Ad 1. A nie lepiej, juz cokolwiek, to Premium i Superpremium?. Nieeee, idea "kupowania" expa nie przemawia do mnie...
    Ad 2. To moze "Epicka Wieza", w nawiazaniu do obecnej? Ciekawy pomysl, wart dalszej dyskusji
    Ad 3. ja chcialabym najpierw wiecej kopalni klejnotow. Taka premka musialabym nadal dopuszczac mozliwosc rzucania indywidualnych premii na wybrane budynki...

    Calosc dla mnie brzmi tak, ze jeszcze tylko kolejka w Intro (ktorej ponoc wiadomo, ze nie bedzie), i mozna przestac calkiem grac aktywnie, i to przed 2020 i koncem flasha

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli naruszyłem regulamin to przepraszam Jeżeli nie ma innej opcji to proszę wątek usunąć, osobno nie chce mi się pisać.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ad 1. A nie lepiej zamiast kombinowac z kupowaniem expa zaczac naprawiac idiotyczny system ? W szczegolnosci dlatego, ze jego idiotycznosc nie wrozy za dobrze przyszlosci gry i jest akurat powodem zeby NIE inwestowac w nia wiecej pieniedzy (przynajmniej dla mnie i praktycznie wszystkich ludzi ktorych znam).

    Ad 2. Po co kombinowac z wiekszymi mozliwosciami wytwarzania surowca ktorego praktycznie sie nie da zuzyc, a kolosalny nadmiar jego jest na rynku juz od 2-3 lat ? Moze do kompletu dorzucisz jeszcze kopalnie platyny, zeby dalo sie szybciej uzbierac 10 mln nadwyzki w gwiezdzie ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Po co kombinowac z wiekszymi mozliwosciami wytwarzania surowca ktorego praktycznie sie nie da zuzyc, a kolosalny nadmiar jego jest na rynku juz od 2-3 lat?
    Na pewno jest ilustam graczy, ktorzy wolaja o "2 kk monet do gwiazdy", ale umowmy sie, ze raczej to wyjatki, niz regula.
    Na podstawie moich obserwacji i rozmow z wiekszoscia znajomych nie moge sie niestety zgodzic z Twoja opinia.

  7. #7
    Elelkal_
    Pomysł 1 i tak nie przejdzie. Dodatkowego expa dostajemy ale tylko na premium( za które płacimy klejkami), o darmowym dodatkowym expie można zapomnieć a już na pewno nie przejdzie sprzedawanie/przekazywanie expa innym graczom. Od tego są niejako przygody. Można byłoby wbić sobie 75 lvl nie robiąc ani 1 przygody, co jest sprzeczne z podstawowym założeniem gry. Tak wiem, że są mini ale tu trzeba i tak najpierw iść na dropa (i przy okazji dostać trochę expa) i jeszcze je dostać bo nawet mini nie można kupić czy na wadze czy za klejki.

    Pomysł 2 ciekawy aczkolwiek obawiam się o jego niską użyteczność. Jako iż byłoby to epickie miejsce pracy zwykłe premie odpadają czyli zostaje tylko zupa(najłatwiejsza do zdobycia). A produkcja monet ze złota na zupie to raczej niezbyt opłacalny biznes. Oczywiście miło byłoby produkować monety z rudy platyny, węgla itd. ale tak dobrze to nie będzie. Mamy już Złotą Wieżę ale produkuje tylko ze zboża 1:1 i to w 12min. A na koniec zostaje kwestia wielkości czy zajęte miejsce będzie rekompensować to, co będzie tam produkowane.

    Pomysł 3 też wydaje się warty rozważenia biorąc pod uwagę ofertę w sklepie. Cena odpowiednia a i jako że jest to premia strefowa nie będzie blokowała możliwości samodzielnego wrzucania dowolnych premii na budynki.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @sparkz
    to są tylko pomysły, jeden ma 10kk monet w gwieździe, ktoś inny 10kk rudy platyny, jeden gra 5 lat i ma 65 poziom, drugi 75, równie dobrze można by się przyczepić po co komu excelsior i receptury książek, pewnie są gracze którzy już dawno"wytrenowali" wszystkich odkrywców, geologów i większość generałów.

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja rozumiem, ze to sa tylko pomysly, dlatego sie pytam : po co ? bo chyba nie tylko po to, zeby wrzucic kolejny temat do dzialu z pomyslami ?

    Excelsior nie sluzy tylko do tego zeby zdobyc manuskrypty, tylko jest oddzielna funkcjonalna caloscia ktora wprowadza do gry cos nowego. Kolejne, nadmiarowe metody produkowania tych samych surowcow to nie to samo.

    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Na pewno jest ilustam graczy, ktorzy wolaja o "2 kk monet do gwiazdy", ale umowmy sie, ze raczej to wyjatki, niz regula.
    Na podstawie moich obserwacji i rozmow z wiekszoscia znajomych nie moge sie niestety zgodzic z Twoja opinia.
    To ze ktos nie ma zapasow nie oznacza ze takie zapasy nie kraza na rynku. Generalnie rzecza oczywista jest, ze jesli praktycznie kazdy przez całe lata produkuje monety a mozliwosci ich wydania sa bardzo mocno ograniczone (jednorazowe upgrady i, dopiero po osiagnieciu pewnego levelu, wysylanie na poszukiwania przygod), to ten nadmiar nawet jesli jest poukrywany u roznych graczy gdzies jest. A jesli ktos go posiada to, jesli tylko logicznie mysli, predzej czy pozniej powinien sie go zaczac pozbywac bo na to, ze zachomikowany towar zyska na wartosci nie ma co liczyc.

    Jesli te monety splyna na rynek, to z kolei zaspokoja zapotrzebowanie innych, wiec dalej nie ma sensu isc w kierunku produkowania jeszcze wiecej.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 10.08.2017 o 16:46
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Elelkal_
    nie zgodzę się z Tobą, piszesz o robieniu przygód co do zdobywania doświadczenia, ok, tylko w tym zakresie też się wiele zmieniło, gra jest już na takim poziomie (przynajmniej na słonecznym grodzie), że gracze sami kupują lub sprzedają dropy z przygód za samą przygodę, jak ktoś tak robi synów, to może ich trzaskać na okrągło

    @sparkz
    zgodzę się że niektóre surowce są w zapasach graczy czy też krążą na rynku, tyle tylko że ceny ogólnie są coraz wyższe, jak kiedyś można by kupić sierżanta za 1-1.5k granitu, tak teraz dają i nawet 10k granitu, są gracze i gracze, jak napisała @Ranhea, takich którzy mają wszystkiego nachomikowane w gwieżdzie jest po kilku/kilkunastu na serwerze.

    Można by zadać pytanie, patrząc na stronę główną i nadchodzący ewent halloween, na co komu ulepszona piekarnia
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 10.08.2017 o 17:27 Powód: bo tak

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.