Zobacz wyniki ankiety: Jak drogi graczu podobają się pomysły ?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pomysły nawet nawet (wybierz gdy nawet 1 się podoba :P), jestem na tak.

    5 41.67%
  • Pomysły do dupy, jestem na nie.

    7 58.33%
  • Jest mi to obojętne.

    0 0%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Kilka pomysłów

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Rodziel proszę pomysły.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Rodziel proszę pomysły.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Nie ma sensu, raptem 5 głosów

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Generalnie rzecza oczywista jest, ze jesli praktycznie kazdy przez całe lata produkuje monety a mozliwosci ich wydania sa bardzo mocno ograniczone (jednorazowe upgrady i, dopiero po osiagnieciu pewnego levelu, wysylanie na poszukiwania przygod)
    Oj, sparkz, dobra, pas, bo odbiegamy od tematu, a widac, ze nie grasz u nas aktywnie i nie monitorujesz na biezaco handlu

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    A może zamiast zwykłych monet mogłaby ta mennica produkować : monety Gildii albo Gwiezdne monety? oczywiście za jakiś tam odpowiedni surowiec? z piekarnią też się zgadzam na co ona? po to aby burzyć te na 5-6 lvl-u .Wielu graczy gra na wyścigi i to chyba siedzą po 24 godziny na dobę czy wszyscy musimy iść ich śladem nie możemy grać dla satysfakcji jeśli do końca roku 50% graczy uzyska 75 LVL -to co dalej?Już jest problem ze znalezieniem kogoś do OB WP CR PROCHU czy innych 2-u czy 3-y osobowych przygód .Teraz wszyscy tylko krawce drwale złodzieje alibaby i alladyny tłuką

    Androm3da-jeszcze 48 godzin nie minęło a ty byś chciał mieć 100?głosów Ja czekam 2 miesiąc na 100 aby zamknąć pomysł
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 13.08.2017 o 13:03 Powód: połączenie postów

  5. #15
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    przyłączam się do prośby BB_Penelopy - proszę o założenie osobnych wątków wraz z ankietami dla każdego z pomysłów, sprawdziwszy przedtem, czy nie były one już przedstawiane w zbliżonej formie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.