Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Problemy z Firefox

  1. #11
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    musisz wrocic do wersji 54.0.1 (32 bity) wszystkie wersje w gore sa skopane blokują myszke, chyba cos nie tak z flashem, dziwie sie ze przez tyle dni tego nie naprawili.... wersja 64 bitowa nie dziala plynnie
    Wracanie do starych wersji FF jest ryzykowne. No chyba że ktoś przedkłada grę nad bezpieczeństwo.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Wracanie do starych wersji FF jest ryzykowne. No chyba że ktoś przedkłada grę nad bezpieczeństwo.
    jak nie wrocic do starszej wersji to mozesz zapomniec o graniu, bo sie po prostu nie da i czekac na nastepne wydanie... aktualizacje do nowszej, czy starszej wersji sa bezproblemowe, robisz to bez odinstalowania

    niestety na EDGE tez sa problemy nie dziala kolko przyblizanie obrazu....

    no i co popsuly sie nagle wszystkie przegladarki? moze to jednak wina tej archaicznej gry... nie nadaza juz za cyfryzacją hehe

  3. #13
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    jak nie wrocic do starszej wersji to mozesz zapomniec o graniu, bo sie po prostu nie da i czekac na nastepne wydanie... aktualizacje do nowszej, czy starszej wersji sa bezproblemowe, robisz to bez odinstalowania

    niestety na EDGE tez sa problemy nie dziala kolko przyblizanie obrazu....

    no i co popsuly sie nagle wszystkie przegladarki? moze to jednak wina tej archaicznej gry... nie nadaza juz za cyfryzacją hehe
    archaicznej ale technologii jak już czyli flasha I fakt, właśnie z tego powodu koniec wsparcia dla niego nastąpi w 2020. A co z Maxthon-em, można grać bez problemu, ktoś korzysta ?

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    jak nie wrocic do starszej wersji to mozesz zapomniec o graniu, bo sie po prostu nie da i czekac na nastepne wydanie... aktualizacje do nowszej, czy starszej wersji sa bezproblemowe, robisz to bez odinstalowania

    niestety na EDGE tez sa problemy nie dziala kolko przyblizanie obrazu....

    no i co popsuly sie nagle wszystkie przegladarki? moze to jednak wina tej archaicznej gry... nie nadaza juz za cyfryzacją hehe
    Jak się robi grę przeglądarkową, to wypadałoby zadbać, żeby działała w przeglądarkach Niektórzy uważają jednak, że skoro sami stoją w miejscu, to cały świat też powinien...
    Osobiście loguję się raz dziennie, żeby sprawdzić czy coś działa. Granie sobie odpuszczam, dopóki nie usuną problemów.
    Downgrade przeglądarki to rozwiązanie mało rozsądne, nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale też dlatego, że może spowodować wiele innych problemów - twórcy wtyczek i innych stron czy gier nie śpią i za chwilę może się okazać, że w starej przeglądarce nie działa nic poza Settlersami

    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    archaicznej ale technologii jak już czyli flasha I fakt, właśnie z tego powodu koniec wsparcia dla niego nastąpi w 2020.
    Podobnie jak koniec tej gry

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na Edge nie mogę pisać na czacie (litery pojawiają się z prędkością jedna na 5 minut) i wklejać bo się od razu gra się zawiesza. Kiedy wysyłam wiadomość od razu przerzuca mnie do rankingów ;D
    Na Chrom mogę pisać, wklejać, ale zawiesza się co 3 minuty i musze wczytywać od nowa.
    Mozilla się zaktualizowała i nie można na niej grać.
    Ale gra działa jeszcze na Operze - nie wiem czy to nie przypadkiem błąd co mówię, bo zaraz ktoś skopie Operę i nie wiem co wtedy
    Jakie są jeszcze przeglądarki?

  6. #16
    Elelkal_
    Jest jeszcze Maxthon, na najnowszej wersji gra działa bez zarzutu

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na IE też działa.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i wreszcie wszystko dziala plynnie Firefox 56.0.2 (64 bity) ....obaczymy jak dlugo

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    i wreszcie wszystko dziala plynnie Firefox 56.0.2 (64 bity) ....obaczymy jak dlugo
    Dzięki za informację!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    ja również dziękuję za informację i zachęcam pozostałych użytkowników do pozostawiania informacji, kiedy uda się rozwiązać problem. Zajmie to tylko chwilkę, a bardzo ułatwi pracę osobom odpowiedzialnym za utrzymywanie porządku na forum.
    Skoro problem został rozwiązany - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.