Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Problemy z Firefox

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problemy z Firefox

    Od dzisiejszego dnia mam problemy z grą.
    Wczytuje się wszystko normalnie, ale kiedy przełączę się na chwile na inna zakładkę w przeglądarce, gra przestaje reagować na myszkę.
    Mogę się poruszać po wyspie przy pomocy klawiatury, ale nic nie można kliknąć.

    Firefox, Flash aktualny.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może BB postanowiło, że skoro problem występujący na Chrome przerasta ich mentalnie, to nie mogą dyskryminować części graczy i dodali problem także użytkownikom innych przeglądarek. Teraz nadal jest fatalnie, ale za to po równo. Jak w komunizmie.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    problemem jest mozilia. Nowa wersja wyszla dzisiaj i jest nie kompatyblina z flashem. Musimy poczekac az wrzuca latke na przeglądarka lub flasha poprawia by na mozili działała nowej.

  4. #4
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    problemem jest mozilia. Nowa wersja wyszla dzisiaj i jest nie kompatyblina z flashem. Musimy poczekac az wrzuca latke na przeglądarka lub flasha poprawia by na mozili działała nowej.
    A już się zastanawiałem czy czasem nie wrócić do Mozilli, jak widać i tu nie da się uciec od problemów. Biorąc pod uwagę ile czasu zajmuje Chrome rozwiązanie problemu to i na FF trochę będzie trzeba poczekać. Jak to napisał "mar_uda" w poście wyżej teraz wszyscy mają po równo Także czekamy aż pozostałe przeglądarki zostaną dotknięte tym problemem bo niby czemu mają mieć lepiej

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziękuję bardzo za pomoc.
    Nareszcie wiem, dlaczego mi gra na Lisie wariuje.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    problemem jest mozilia. Nowa wersja wyszla dzisiaj i jest nie kompatyblina z flashem. Musimy poczekac az wrzuca latke na przeglądarka lub flasha poprawia by na mozili działała nowej.
    Najpierw problemem był Chrome, teraz Firefox. Mam wrażenie, że wszyscy i wszystko sprzysięga się przeciwko TSO. No ale najważniejsze, że winne nie jest BB. Ani trochę! Ta informacja powinna nas uspokoić.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na trybie pelno ekranowym nie ma problemu nawet zmienjajac karty nie zawiesza

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    na trybie pelno ekranowym nie ma problemu nawet zmienjajac karty nie zawiesza

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    musisz wrocic do wersji 54.0.1 (32 bity) wszystkie wersje w gore sa skopane blokują myszke, chyba cos nie tak z flashem, dziwie sie ze przez tyle dni tego nie naprawili.... wersja 64 bitowa nie dziala plynnie
    Ostatnio edytowane przez chocisz ; 19.08.2017 o 10:04

  10. #10
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie wystąpił ten sam problem . Czyszczenie ciasteczek i ustawianie przeglądarki na różne sposoby nie dawało pozytywnego rezultatu nawet odinstalowanie i zainstalowanie jej ponownie nie przynosiło upragnionego efektu . Kicha i jeszcze raz kicha pomogło dopiero wgranie wcześniejszej wersji przeglądarki i wszystko zaczęło działać jak działo . Mnie to pomogło a na jak długo to zobaczymy .

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.