Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Zmiany w grze - 15.08.2017 - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, a kiedy powróci szybkość marszałków na koloni, do ataku i powrót ładnie szybciutko natomiast przenoszenie obozu to już tragedia. Kiedy to się naprawi????

  2. #62
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alexilaiho Zobacz posta
    Heh , po co komentować coś , na co nie mieliśmy wpływu. Myślę ,że firma traci wielu średnich użytkowników pomiędzy 50 lvl ,a 30 lvl
    Nie wiem czy Cie ominela aktualizacja XXL, ale obecnie levele 30-50 to nie srednie levele tylko srodek kategorii niskich leveli (w skali calosci ulamek procenta expa potrzebnego na wyzsze)

    Rozumiem także ,że chodzi o maksymalne możliwe spowolnienie rozwoju wyspy i utrzymanie gracza przed ekranem.
    Co jest zabawne biorac pod uwage, ze praktycznie wszystko co sie w grze dzieje nie wymaga aktywnego udzialu gracza wykraczajacego poza zainicjowanie jakiejs czynnosci, co z kolei jest kompletnie sprzeczne z celem utrzymania gracza przed ekranem.

    Wychodzi z tego taki zabawny miszmasz, ze np przygode mozna robic (bazujac na czasie rozpoczecia/ zakonczenia) 24h, jednoczesnie poswiecajac na to 15 min realnego czasu. Chyba, ze ktos jest na tyle glupi zeby sie gapic na idacego generala
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #63
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie troche więcej dystansu, nie należy wszędzie się doszukiwać spisków.
    To nie jest kwestia spisku tylko ważności.
    Są nacje mniej i bardziej ważne w tej grze, my nie należymy do tych bardziej.
    Jak widać.

  4. #64
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Gdyby to Niemcy mieli dzisiaj święto narodowe (czy jakiekolwiek inne, po prostu dzień wolny) aktualizację by przesunięto.
    I o nic więcej nie chodzi.
    Ale to jest tylko gra, jak cenisz sobie świetowania świeta to dlaczego spedasz go przed komputerem?? tu zadnego świeta nie mamy.
    Może by było to dziwne jakby wszytkie konserwy wypadały tylko w nasze świeta państwowe, ale tak nie jest, sa na ogół we wtorki i ta właśnie wypadla we wtorek

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam pytanie. Który geniusz z BB zmienił opis przy jednostkach "pierwszy atak" na "1-szy atak"?
    Może to jest jednak coś nowego, taki "jedenszy atak"? Coś innego od pierwszego ataku i dlatego taka zmiana.
    Stawiam, że to ta sama osoba, która tłumaczy na "polski" angielskie wpisy developerów.

  6. #66
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gluciorek Zobacz posta
    Mam pytanie. Który geniusz z BB zmienił opis przy jednostkach "pierwszy atak" na "1-szy atak"?
    Może to jest jednak coś nowego, taki "jedenszy atak"? Coś innego od pierwszego ataku i dlatego taka zmiana.
    Stawiam, że to ta sama osoba, która tłumaczy na "polski" angielskie wpisy developerów.
    Witaj!

    Sprawdź, proszę skrzynkę na forum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie wiem czy Cie ominela aktualizacja XXL, ale obecnie levele 30-50 to nie srednie levele tylko srodek kategorii niskich leveli (w skali calosci ulamek procenta expa potrzebnego na wyzsze)
    jeżeli lvl 70+ jest lvl wyższym to lvl 50, 30+, 40+ jest lvl średnim ... i nie biorę pod uwagę wielkości exp. tylko lvl jako liczbę
    Ostatnio edytowane przez Alexilaiho ; 09.01.2019 o 03:04

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Co jest zabawne biorac pod uwage, ze praktycznie wszystko co sie w grze dzieje nie wymaga aktywnego udzialu gracza wykraczajacego poza zainicjowanie jakiejs czynnosci, co z kolei jest kompletnie sprzeczne z celem utrzymania gracza przed ekranem.

    Wychodzi z tego taki zabawny miszmasz, ze np przygode mozna robic (bazujac na czasie rozpoczecia/ zakonczenia) 24h, jednoczesnie poswiecajac na to 15 min realnego czasu. Chyba, ze ktos jest na tyle glupi zeby sie gapic na idacego generala
    zainicjowanie jakiejś czynności stety jest związane z aktywnym udziałem gracza w grze ... i poświęceniem określonej wielkości czasu ...
    zabawne jest to ,że nie rozróżniasz czasu poświęconego na rozgrywkę w świecie settlers i czasu świata realnego ... to że poświęcisz 15 min na rozgrywkę nie znaczy, że przygodę 24h zakończysz szybciej ... a mój post zrozumiałeś zbyt dosłownie i czepiasz się słów nie rozumiejąc kontekstu mojej wypowiedzi.

  9. #69
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.