Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: Zmiany w grze - 15.08.2017 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Przemo27_88 Zobacz posta
    Bez sensu bo jeśli z jednego miejsca wyruszy kilku generałów jeden po drugim to jak będą wracali to utworzą wieżę ?
    To by nie musiało być co do centymetra..Trzymam gienków na archipelagu,stamtąd wyruszają i fajnie jeśli by tam wracali z przygody..

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja się pytam, czy naprawdę konserwa musi przypadać na dzień wolny od pracy dla wszystkich?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Czyli nudy i nic nowego.....a i 15.08.2017 mamy znowu wolne od gry.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepsze w tych modyfikacjach jest to, że są to ZMIANY & USPRAWNIENIA, podczas gdy praktycznie wszystkie dotyczą naprawy błędów. Szkoda, że nie nazwali tego nowymi funkcjonalnościami.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Mam nadzieję, że w końcu usunięte zostanie"zamrażanie" gry, podczas zmiany karty w przeglądarce. Generałowie wracający na miejsce z którego wyruszyli ku przygodzie, też jest świetnym pomysłem. W końcu niech pomyślą nad przesiadką z Javy na HTML...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może zmiany w grze przydały by się takie zeby gracze nie musieli czekać przez TYGODNIE na zakupione klejnoty od bb, moze warto ankiete założyc????

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez greg1986 Zobacz posta
    Ja się pytam, czy naprawdę konserwa musi przypadać na dzień wolny od pracy dla wszystkich?
    ja myślę że takie konserwy powinny być co tydzień w dni wolne bo zamiast do kościoła to siedzimy przy komputerze

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar zet83
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra się dalej ZAWIESZA!!!!!
    Z tym coś zróbcie a nie jakieś pierdoły poprawiacie..

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mi jedyne co się rzuciło w oczy to Inormacje. Bardzo proszę o rozwinięcie tego słowa, gdyż jest to chyba jakiś neologizm. Coś z normowaniem?

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zmiany w grze - 15.08.2017.....buhahaha. Kosmetyka aby nałapać nowych naiwnych bo coraz wiecej ludzi daje sobie spokój, gra monotonna, bez polotu polegajaca na "wbijaniu leveli do 75" ilość pkt miedzy levelami tak skonstruowana aby przypadkiem ktoś nie dotarł za szybko do końca. Ludzie pora skonczyć to badziewie POzdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.