Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Lodowe posiadłości

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Lodowe posiadłości

    Siemka,

    Dzięki ostatniemu wydarzeniu zdobyłem ponad 300 wież wiedźm, dlatego wymieniam je na lodowe które kiszą się mi na wyspie, a juz mi ten biały kolor się przejadł.


    1 Lodowa posiadłość = 200k granitu lub 300k monet

    btw. Ograniczona liczba 400 sztuk... niecałych ;-)

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Gratulacje!
    Ale jako że sezon ogórkowy w pełni, a w grze i na forum wieje nudą - jeśli nie liczyć rozmów o awariach i niedostarczonych klejnotach... więc dopytam o pochodzenie i koszta uzyskania tych wież.
    Oczywiście w sam fakt wierzę bezkrytycznie ale z powodu pory późnej nie mogę tego dokładnie policzyć
    Wieże pochodziły z pudełek z eventowej zakładki w sklepie, bo raaczej nie z dropów czarnych rycerzy?

    Pudełko kosztowało 199klejnotów - zaokrąglimy do 200 by liczyło się łatwiej.
    Wylosowałeś ponad 300(!) wież - niech będzie że 300 z tego samego powodu co wyżej
    i teraz mnożymy 300 x200 = 60.000, czyli jeśli losowałeś za każdym razem wieżę wydałeś 60k klejnotów.
    Niestety,tak hojne BB raczej nie jest, a więc możemy optymistycznie założyć że wieża trafiała się co szóste losowanie i z pudełek regularnie wpadały takie sekwencje gadżetów: 1x Czarni Rycerze, 4x Pasowanie, 4x 255 Odcieni Czerni, 1x Mroczna Forteca, 1x Kościana Katedra, 1x Wieża Wiedźmy itd.

    Wydałeś więc 60.000 x6 = 360.000 klejnotów? Raczej 400k bo przecież wież było więcej niż 300, a nie wiem czy trafnie założyłem że wieża wpadała tak często jak np. zabawne Pasowanie. Jednak absolutnie pewne jest to, że powinieneś dostać od BB złotą odznakę zasłużonego gracza-sponsora i dumnie nosić ją wpięta w klapie marynarki
    Na koniec jeszcze słowa podziwu za dokonanie zakupu 1800 pudełek w 5 godzin
    o ile wyklikanie tego nie wydaje się specjalnie trudne to otwieranie pudełek musiało być katorgą, nic dziwnego że zajęło tyle czasu - gratuluję i współczuję jednocześnie

    Chybaa że wieże zalały akurat Słoneczny Gród jak biblijny potop i pochodzą z handlu a nie z pudelek, łeee - historia straciłaby wiele ze swojej niesamowitości
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 04.08.2017 o 02:57

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    kto bogatemu zabroni:P

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Wieże wypadają chyba z przygody łupieżcy grobowców. Najbardziej popularna przygoda w eventach, jak sie gra aktywnie można zrobić. Zero klejek potrzeba

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.