Zobacz wyniki ankiety: Podzielasz moje uwagi?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, zróbmy coś

    35 77.78%
  • Nie, teraz jest dobrze

    6 13.33%
  • Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem

    4 8.89%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Przeniesienie części premii ze Specjalnego Magazynu Prowiantu do Magazynu Prowiantu

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przeniesienie części premii ze Specjalnego Magazynu Prowiantu do Magazynu Prowiantu

    Ponieważ uniwersum jest stare to podejrzewam zdecydowana większość graczy ma oba magazyny. W związku z powyższym wyróżnienie Specjalnego jako... coś"specjalnego" mija sie już z celem. Po drugie użyteczność zwykłego magazynu - u mnie przynajmniej - jest praktycznie zerowa. Do robienia osadników mam szkoły i uniwersytet, buffy w zwykłym magazynie sa żenujące, a dosypek do złóż nie robię bo tych złóż od dawna nie używam. Za to specjalny magazyn ma kolejkę na tydzień do przodu bo robię odznaki, steki, manuskrypty, kodeksy... Czy nie nadszedł czas by zrównoważyć oba magazyny i np. dać możliwość robienia manuskryptów również w zwykłym?
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 01.08.2017 o 08:04

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak popieram i zgadzam się z w/w. stanowiskiem

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Jak zwykle zachęcam do głosowania!
    Po osiągnięciu, odpowiedniej liczby głosów temat zostanie przekazany do dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 01.08.2017 o 16:59

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też popieram

  5. #5
    konkur4

    specjalny magazyn prowiantu

    Nie wiem, jak u Was, ale u mnie specjalny magazyn prowiantu już pęka w szwach. Od kiedy powstał, są do niego dodawane wszystkie nowe receptury. Problem w tym, że te wszystkie nowe rzeczy są często przydatne, a ich produkcja często jest czasochłonna, i ciężko równomiernie rozłożyć produkcję. Jak dla mnie dodawanie receptur w smp powinno się skończyć na recepturach ksiąg. Od tego czasu miałem nadzieję, że twórcy się ogarną jakoś, i wprowadzą alternatywę dla smp, lub po prostu przeniosą część produkcji typu uczty, steki do zwykłego magazynu prowiantu z zachowaniem konieczności wykupu receptur do ich produkcji dla tych, co jeszcze ich nie mają. Ale w dalszym ciągu oblegany jest jedynie smp. Teraz dojdą podkowy, na wielkanoc pewnie też coś, potem na event piłkarki też coś. Dla porównania, od wystartowania gry, w zwykłym prowiancie dodano jedynie pakiety medyczne ekspedycji i wróżkowy pył. I co się tam w nim produkuje? Większość pewnie tylko chlebowych ludzi i raz na 2 tygodnie złoty napitek do gildyjnego. Proponuję więc, aby twórcy przemyśleli temat zawczasu, bo zanim podjęte zostaną jakieś kroki to do smp zostanie dodane jeszcze drugie tyle, i już kompletnie produkcja tam wymknie się spod kontroli.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Zamiast generała w wydarzeniu świątecznym, dać łańcuch zadań gdzie nagrodą będzie 2 smp / możliwość skrócenia produkcji o 50%
    Rozwiąże sprawę z smp, u mnie jest zakolejkowany na 15 dni a robię tylko manu i steki
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Zamiast generała w wydarzeniu świątecznym, dać łańcuch zadań gdzie nagrodą będzie 2 smp / możliwość skrócenia produkcji o 50%
    Rozwiąże sprawę z smp, u mnie jest zakolejkowany na 15 dni a robię tylko manu i steki
    O to to. ale kiszka- dostaniemy słabo przydatnego generała :/

  8. #8
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Mysl przednia , ale BB nie widzi problemu i zapewne nic nie zrobia by bylo latwiej ...

  9. #9
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak źle tak nie dobrze... źle bo recepty na manu czy tomy nie wpadały za pierwszym razem, nie dobrze bo jak już wpadły to dłuuugo.... jęki jęki jęki. Większości graczy wszystko to już bokiem wyłazi z magazynu czy też gwiazdy a nadal maO

    Wszystko oprócz recept można kupić na wadze, ja nie widzę sensu kolejnego magazynu, no ale mam kciuki że was w końcu bb wysłucha
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 09.10.2017 o 12:46
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar PapissDomi
    Dołączył
    22.10.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzieki temu, ze specjalny magazyn prowiantu jest tak oblegany gramy wspolnie. Niektorzy produkuja odznaki, inni steki, uczty i maja okazje wystawiac je w strefie handlowej z czego na pewno sie ciesza. W koncu to jest gra online, w ktorej wspolpraca jest przewidziana odgornie. Samowystarczalnosc ma plusy, ale dobrze jest czasem skorzystac z pomocy innych. Oprocz tego musimy decydowac co jest dla nas wazniejsze, czy jest to manuskrypt czy moze premia? Jestem za pozostawieniem obecnego stanu rzeczy, chociaz sam musze sie ratowac kupnem roznych premii na ktore moj specjalny magazyn prowiantu nie ma czasu.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.