Zobacz wyniki ankiety: Czy warto wprowadzać handel przygodami i zadaniami?

Głosujących
84. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zgadzam się, dobry pomysł.

    32 38.10%
  • Dobry, ale ma niedociągnięcia.

    5 5.95%
  • Kiepski, ale coś z niego zrobimy.

    4 4.76%
  • Nie ma szans, bez sensu.

    43 51.19%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Handel przygodami i zadaniami z listów- excelsior

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar kronus7
    Dołączył
    07.08.2017
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zagłosowałem "Kiepski, ale coś z niego zrobimy." - przygody na handel jak najbardziej, zadania zdecydowanie nie - to byłoby handlowanie klejnotami owszem, jest funkcja Prezent, ale nie można komuś sprezentować np. Czempiona. a jak kontrolować na co pójdą u Kupca klejnoty z zakupionych zadań? musiałby być podział na klejnoty własne i z handlu - co z kolei wymagałoby dużego nakładu pracy u developerów i byłoby zupełnie nie opłacalne, skoro samemu można takie zadanie zrobić, a potem wysłać prezent, zamiast na handel wystawiać zadanie
    If you awaken from this illusion
    And you understand
    black implies white
    self implies other
    life implies death
    you can feel yourself
    not as a stranger in the world
    not as something here on probation
    not as something that has arrived here by fluke
    but you can begin to feel your own existence as absolutely fundamental.
    N u a g e s - Dreams

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Głosy są bardzo zróżnicowane, dlatego zachęcam do dalszego głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem na nie, nikt nie każe pakować tylko w jedną zakładke. A dosypki można dostać z dropów czy handlu a zaprawa też leci z drwali nie wszystko na raz

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Jestem na nie, nikt nie każe pakować tylko w jedną zakładke. A dosypki można dostać z dropów czy handlu a zaprawa też leci z drwali nie wszystko na raz
    Dzięki za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja też przeciw^^

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Można by było wyburzyć koszary ;}

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Jestem na nie, nikt nie każe pakować tylko w jedną zakładke. A dosypki można dostać z dropów czy handlu a zaprawa też leci z drwali nie wszystko na raz
    I tu się mylisz panie kolego. To, że ktoś jest spolegliwy i myśli przyszłościowo, to masz mu postawić szlaban?

    Jestem zdania, ze wszystko w tej grze powinno być dostępne z tym, że kupno/sprzedaż powinno dotyczyć tylko sfery ekonomicznej. Mówię tutaj o CAŁOŚCI EKONOMII - rzeczy wytworzonych, budynków, przygód wszelkiej maści, dopałek, etc. NIE MA MOŻLIWOŚCI handlownia wojskiem, gienkami itp.

    Nadmieniasz, że klepiąc drwali uzyskasz sporo zaprawy. Permanentna bzdura. Każdy powinien mieć możliwość wykorzystania swoich możliwości na każdym etapie gry. Może zatem zbierać granit czy zaprawę już od samego początku gry (odkrywca, drop) o ile ta gra mu na to pozwal, a tutaj jest niestety ograniczenie. Taką bzdurą jest np. brak możliwości zakupu wspaniałej rezydki w kuferku jeżeli nie posiadasz 46lvl. Da się to obejść? Oczywiście, że się da. Po co zatem takie ograniczenie? Takich bezdennych głupot jest tutaj bez liku. Dotyczy to zarówno ekonomi, wojska czy zadań.

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Głosy są...zróżnicowane jak mało kiedy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar Hegemon
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Jestem na nie, tym bardziej, że BB musiało by w dropach zlikwidować klejnoty. Za łatwo by mógł się każdy dorobić z samych przygód z excelsiora.
    MOBO: GA-770T-D3L / AMD Athlon II x4 640 BOX (cache L3) 3,0GHz / 4GB DDR3 1600 / Gigabyte GTX750 2GB DDR5 / Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1TB / Samsung SpinPoint F1 HD103UJ 1TB / Seagate Barracuda 80GB

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hegemon Zobacz posta
    Witam
    Jestem na nie, tym bardziej, że BB musiało by w dropach zlikwidować klejnoty. Za łatwo by mógł się każdy dorobić z samych przygód z excelsiora.
    Kolejny przykład totalnego braku wyobraźni. Myśl kolego myśl, to nie boli. Po to Ci Bozia dała rozumek abyś z niego korzystał w całej jego rozciągłości.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.