Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55

Wątek: Flash popup i ostrzeżenia

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    czyli jak widac nie jestem sam,dodam,że próbowałem wejśc z mozili oraz chrome i efekt dalej ten sam a flash player jest prawidlowo zainstalowany(sprawdzałem na stronie producenta)

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    to są jakieś żarty od 18.09 nie mogę się zalogować!!!! na żadnej przeglądarce i nikt nic nie robi z tym!!!! BB tak właśnie szanuje graczy. Powodzenia ja dziękuje za takie granie, szkoda nerwów.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Skąd wiesz, że nie szanuje? Jaki wpływ ma BB na działania Google, które prowadzi taką, a nie inną politykę? Jaki wpływ mają na Adobe, że tak a nie inaczej rozwija Flasha? Jeśli któryś z twórców przeglądarek postanowi zablokować całkiem flasha, to BB może stanąć na głowie a i tak nic nie zrobi. Więc dajcie sobie spokój z tym narzekaniem i sami poszukajcie rozwiązań w sieci.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mimo że zainstalowałam Flasha i wszystko klikam poprawnie gra ładuje się do polowy, o czym przestaje i się nie uruchamia, co dalej?

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    przeciazone serwery

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest jakaś totalna porażka BB, ivent - a nie można się zalogować! Bravo! Sami zachęcacie żeby się przerzucić na jakąś polską produkcję. BB - DNO, DNO, DNO!!!

  7. #37
    Początkujący Osadnik Awatar ziaaba
    Dołączył
    01.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    mam ten sam problem nie da się zalogować

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ubi już dawno powinno przepisać tę grę na HTML5, bo dni flasha dobiegają nieuchronnie końca. flash jako taki nie jest zły, niestety flashem tak bardzo się "opiekuje" adobe, że go po prostu psują, stąd decyzja wytwórców przeglądarek web o porzuceniu flasha, a tak naprawdę NPAPI którym się flash wpina w przeglądarkę. dotyczy to też appletu java który działa w taki sam sposób, i też jest robiony źle.

    nie mamy co liczyć, że adobe zdecyduje się na przepisanie flasha do innego interfejsu, oni potrafią tylko kasę zdzierać, taka firma. szkoda tylko że zadusili alternatywne implementacje flasha, bo sam flash jako taki jest bezpłatny, niestety adobe zrobiło swoje, i zostawiło po sobie pustynię.

    jednak nadal pozostaje problem z settlersami pod flasha. już dawno powinna wyjść wersja html5.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    mam problem z logowaniem... gram juz na 49 poziomie i po kliknięciu graj przerzuca mnie na nowy świat, co roboić ?

  10. #40
    Początkujący Osadnik Awatar maniek-322
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    witam dzis mam problem z zalogowaniem ładuje sie pasek do połowy i dalej nic sie nie dzieje

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.