Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Flash popup i ostrzeżenia

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    cyrk na kółkach

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Minął już prawie miesiąc, więc chyba czas na jakieś podsumowanie.
    Na razie BB nie rozwiązało problemów występujących w grze (i pewnie nie rozwiąże, bo każda przeglądarka będzie starała się wyłączać przestarzałego Flasha). Nie widać też, żeby były prowadzone jakieś działania w tym zakresie (boot zwany CM-em spamuje tylko we wszystkich tematach z problemami link do niniejszego wątku). Udało się za to spowodować, że wielu graczy "zepsuło" sobie przeglądarkę i miało/ma problemy nie tylko z grą, ale też z innymi aktywnościami w internecie (może to Was zaskoczy, drodzy "specjaliści" z BB, ale gracze nie są od tego, żeby przestawiać konfigurację przeglądarki, nawet jeśli dostaną poradnik "krok po kroku"). Jednym słowem - brawo!
    Szkoda, że Monthy Python już nie działa, bo mógłby nakręcić specjalny odcinek o "fahofcah spod znaku BB".

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od kilku ładnych dni próbuje się logować, na różnych przeglądarkach....i nie ma możliwości zalogowania. Chyba czas skończyć z tą grą. Szkoda, bo tak ładnie mi się gospodarka rozbudowała.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    a ktorys z WAS , ktorzy macie te wyimaginowane problemy z flash playerem, zrobil, kiedykolwiek to co jest w poście #116..

    tego tematu :

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...yskusja/page12

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a ktorys z WAS , ktorzy macie te wyimaginowane problemy z flash playerem, zrobil, kiedykolwiek to co jest w poście #116..

    tego tematu :

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...yskusja/page12
    Tak. Jak kupuję pralkę to wymagam żeby po podłączeniu wody i prądu działała. Gra po prostu ma działać. A ty mi tu piszesz żebym przed włączeniem pralki, kupił 10 wiader plastikowych poszedł z nimi do najbliższego strumienia i przyniósł wodę do domu. Następnie kupił agragat prądotwórczy postawił go co najmniej 200 m od domu i kupionym wcześniej 200 m przedłużaczem podłaczył do niego pralkę. Następnie wykonał samodzielnie proszek do prania z 671 składników dostępnych w sklepach chemicznych a po wypraniu wyniósł wodę w wiadrach do oczyczalni ścieków w Białymstoku a pranie wywiesił na pustynia w Nevadzie kupując wcześniej bilet z 3 przesiadkami i drogą powrotną jachtem żaglowym..... No sorry , nie tak powinno to wyglądać.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam-po zmianach z dzisiejszego dnia nie moge się zalogować-mam najnowszą wersję flash playera 27.0.0 pappi sprawdzałem na innej stronce czy rzeczywiście jest ona zainstalowana i się okazało,ze jak najbardziej jest a mimo to gra nadal się domaga żeby to zainstalować-wtf??Używam opery!Gandi

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam to samo od wczoraj, po zalogowaniu i kliknięciu niebieskiej ikony "graj" pojawia się biały ekran i koniec. Żaden z w/w sposobów nie działa instalowałem nowego flasha, stronę szukałem przez wyszukiwarkę i tez tak samo, czyszczenie przeglądarki tez nic nie pomogło.
    To nie pierwszy raz takie rzeczy 5 dni temu było to samo za którymś razem udało się wejść teraz znowu nie.
    Mam naprawdę serdecznie dość tego, jeszcze ze 2 dni popróbuje i opuszczam ten syf.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Ja też mam to samo od wczoraj, biały ekran i nic...

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do Penelopy:

    Czy robicie coś, aby usunąć awarię!!!

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    2 dni nie moge sie zalogowac.
    Bez odzewu od BB.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.