Zamknięty wątek
Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 242

Wątek: Wydarzenie "Czarni Rycerze" - Dyskusja

  1. #231
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Vicent Zobacz posta
    W czasie eventu CR Wysyłajac po dropa MSW z 1R drapła wieża wiedzmy. Gratulacje za narzekania na event.
    Chyba zdajesz sobie sprawę że narzekają osoby, które nie ogarnęły eventu ??:> Co do samych wież, można średnio 8 z 10 pudełek dostać, więc event był opłacalny ale BB wyłączyła zanim sporo osób sobie zdało z tego sprawę.

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    powinieneś oddać wieżę dla potrzebujących albo wystawić ją za rybkę na handlu, bo masz rację to bardzo niesprawiedliwe!
    i NIE narzekać jak to zrobisz bo rozumiem, że nigdy tego nie robisz?
    Raczej on napisał specjalnie, do osób narzekających, ale to chyba normalne że tyle tutaj takie jedynie piszą, normalnie osoby które się obłowiły siedzą cicho :P

  2. #232
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Wróciłem do domu o 15:40 ciekawy co za event będzie. Z racji iż rano nie miałem okazji zajrzeć na Settlersów, a więc po południu kawka w dłoń i nastawiony na mega, hiper cool event odpalam Settlers Online i widzę że event został zakończony 10 minut wcześniej. Fajnie. Event, mimo że lipny, co wynika z wypowiedzi, przeznaczony tylko dla uczących się lub mających mnóstwo czasu. Proszę by kolejny event i jego ramy czasowe dokładniej opisać, może tym razem w nocy w nocy z poniedziałku na wtorek od godziny 3:00 do 3:01? Więcej osób wtedy się znajdzie. Mimo iż event nie dopracowany to wolałbym sam się przekonać. Najwyraźniej jednak eventy zaczynają być tylko dla wybrańców.

  3. #233
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie no sNooB, jakbyś pracował na zmiany i miał akurat drugie zmiany to wtedy ty byłbyś "wybrańcem"?
    Daj sobie na luz, szkoda zdrowia

  4. #234
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Jakbym pracował na dwie zmiany i miał akurat drugą, to tak, wtedy byłbym wybrańcem, mogącym poznać "chojność i kreatywność" twórców eventu i też mógłbym sobie ponarzekać, a tak zostało mi to odebrane i muszę ponarzekać iż nie byłem wybrańcem

  5. #235
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Mimo iż event nie dopracowany to wolałbym sam się przekonać. Najwyraźniej jednak eventy zaczynają być tylko dla wybrańców.
    Wg info od BB, zostal skrócony ze względu na to, że graczom się nie podobał. Pretensje o długość jego trwania kieruj więc do społeczności graczy :P

  6. #236
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Według mnie ten człowiek lub ludzie co miał/mieli wizje już nie powinien/ni pracować w zespole bo same porażki jak widać przy każdej aktualizacji. Wstyd, że zapowiada się coś 2-3 tygodnie wcześniej a jak wgrywają to okazuje się iż jest masa błędów i trzeba dać kolejną konserwacje lub całkowicie usunąć wgraną zawartość :/

  7. #237
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem napisać ciekawą zawartość odnośnie gry ale nie opłacało się bo to forum jest za słabe i za każdym razem kiedy próbuje co napisać to resetuje mi stronę i usuwa to co napisałem więc polegajcie na wypowiedziach innych graczy, może wam się uda Gra ma tyle błędów, że nie sposób wymienić wszystkich a szkoda ponieważ ma
    ogromny potencjał.

  8. #238
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Wg info od BB, zostal skrócony ze względu na to, że graczom się nie podobał. Pretensje o długość jego trwania kieruj więc do społeczności graczy :P
    Został skrócony ze względu na błąd, zbyt wysoka szansa na wieże wiedźmy, aczkolwiek ciężko to nazwać to błędem, skąd można wiedzieć że na 10 pudełek 8 wież to niepoprawny wynik... co nie?

  9. #239
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Został skrócony ze względu na błąd, zbyt wysoka szansa na wieże wiedźmy, aczkolwiek ciężko to nazwać to błędem, skąd można wiedzieć że na 10 pudełek 8 wież to niepoprawny wynik... co nie?
    Nie dorabiajmy zbędnych teorii bo nie ma takiej potrzeby Event nie przypadł do gustu graczom i to na wszystkich wersjach językowych, więc dobrze że na siłę go nie zostawili. A co do pudełek, to po prostu szczęście. Jeden trafił wieże itp. a inny nie dostał niczego wartego uwagi. Tak samo jak z recepturami, jeden dostanie za 1 razem a innemu za 30 nie wpadnie.
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 30.07.2017 o 00:49

  10. #240
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sam pomysł na krotki event nie był zły - wszyscy robimy CR - zwłaszcza gdyby nagrody tez były niezłe ;D. Ale po co to cale zamieszanie z pseudowalutą i pseudołańcuchem przygód? Z fake info o wymogach dot generałów? I ten piękny czarny ekran? No chyba ze to nie były info-żarty tylko poważne plany zmienienie z godziny na godzinę co tylko zamieszanie potęgowało...

Zamknięty wątek
Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.