Zamknięty wątek
Strona 16 z 25 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 242

Wątek: Wydarzenie "Czarni Rycerze" - Dyskusja

  1. #151
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Z tej informacji o zakończeniu eventu tj. "miało być zabawą dla wszystkich graczy. Niestety potoczyło się to, inaczej niż chcieliśmy" wygląda tak, jakby przez niewdzięcznych graczy (zapewne część, reakcyjną) event został skasowany, bo psuliśmy zabawę innym graczom.
    Nie, nie była to dobra zabawa ani ja ani, jak czytam, inni nic ekstra nie zdobyli w cr. Kolorystyka była dołująca i nie czytelna. Więc jak to miało się potoczyć?!
    Niestety kłania się tutaj prawda, że jednak lepiej na przyszłość wpierw róbcie jednak BB test na testowym, uniknęlibyśmy wszyscy czekający tęsknie na event duuuużego rozczarowania i zniechęcenia.

  2. #152
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A jednak medal dla tej osoby co to wymyśliła i przekonała do bzdurnego pomysłu innych pracowników TSO - awansować na polityka. Taka osoba to atut w rękawie!!!
    Świat czarno-biały, brak kolorów i na ich tle różowa kaczka kąpielówka??? Czy to nie zalatuje czymś politycznym?
    Ostatnio edytowane przez qwerew ; 24.07.2017 o 14:36

  3. #153
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wyraziłem swoją opinię, wydaje mi się, w sposób kulturalny i post został usunięty w niecałą minutę po zamieszczeniu...
    Czy jeśli słowo "prymitywny" zaminię na: "niewymyślny", "trywialny" lub może "impertynencki, to będzię lepiej?

  4. #154
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    gratulacje , poraz kolejny pokazaliscie profesjonalizm .. szkoda slow na to ... bb

  5. #155
    Yorihime
    Ale czym mieliśmy nie cieszyć? Skoro nawet osoby, które zrobiły CR tak jak pierwotnie nakazano (co potem tajemniczo zniknęło) nic nie dostały? Jak maja się cieszyć? Raczej żal że dali się nabić w butelkę... Ja sama miałam wykasować książki ze zwykłych generałów i robić CR, ale pomyślałam sobie "Chwile, przecież to kompletna głupota"... Jak widać w porę.

    Wiele osób czekało na ten event, bo od świąt wiało nudą, przykre.

  6. #156
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jednym slowem-- wielki szajs ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

  7. #157
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Jednym slowem

    Jednym slowem--wielki szajs ! ! ! ! ! ! ! !
    Ostatnio edytowane przez sarmata19 ; 24.07.2017 o 14:47 Powód: PODWOJNA

  8. #158
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie zakumałem o co chodzi...

  9. #159
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam sa zrobiłem cr tawerniakami i nie powiem ze było to cudowne doświadczenie strata czasu i tyle;(

  10. #160
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Trochę porażka ... zrobiłem dwa razy Czarnych Rycerzy i nic nie dostałem. Kurcze - można to było jakoś przetestować. Swoją drogą - dajcie kościane katedry i wam wybaczymy

Zamknięty wątek
Strona 16 z 25 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.